Thread: Twee digiboxen
-
28-11-2012, 15:42 #1
Twee digiboxen
Wij hebben sinds kort digitale televisie op kot met zo'n draadloze internet ontvanger (i know luxe!
)
Nu thuis hebben we een oude digibox die we niet meer gebruiken, maar wel nog werkt. Kan ik die installeren op een andere plaats in het kot, en dan de draadloze ontvanger verplaatsen van digibox, en zo ofwel boven digitale televisie ofwel beneden digitale televisie, of is dat afhankelijk van de digibox zelf.
Maw hoe wordt bepaald dat je digitale televisie krijgt, via de aansluiting uit de muur of zit er een of ander nummer in de digibox, en is het digibox specifiek?no votes
-
-
28-11-2012, 16:41 #2Member
- Registered
- 22/02/10
- Location
- Bevel
- Posts
- 458
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
link
quote: " Heb je al digitale tv van Telenet en wil je graag ook digitaal kijken op nog een extra tv-toestel? Haal dan nu je HD Digibox in huis en betaal alleen de aankoopprijs, je kan deze HD Digibox zelf gratis installeren en activeren zonder verdere kosten. "
Dus ik zou eens gewoon bij telenet gaan luisteren of ze die digicorder kunnen activeren...no votes
-
28-11-2012, 18:34 #3Approved 9-lifer
- Registered
- 16/02/03
- Location
- Ieper
- Posts
- 5,686
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/25
inderdaad, je zal wel moeten bellen voor activatie ervan.
is gratis
no votes
-
28-11-2012, 21:57 #4
Ja, de digicorder/box is niet hardware gebonden, je kan die op eender welke tv aansluiten.
Let wel dat je 2de box gekoppeld moet worden op het zelfde account van het kot waar je eerste box mee geactiveerd is, laat dit doen door telenet, even bellen moest de boel niet werken.no votes
-
29-11-2012, 00:48 #5
alright, merci! keer bellen naar die dolleuke helpdesk dus
no votes
