Thread: Het Moto praat topic - Deel III
-
26-10-2015, 21:06 #2896
Hebt ge al een M-???-??? Plak. Indien niet is het een verse.
Verstuurd vanaf mijn D6603 met TapatalkNee, ik weet ook niet alles.no votes
-
-
26-10-2015, 21:29 #2897Approved 9liver
- Registered
- 16/02/04
- Location
- Ja
- Posts
- 21,649
- iTrader
- 10 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/198
Bedankt allemaal. Ik heb al een M-xxx-xxx nummerplaat ja!
no votes
-
27-10-2015, 19:17 #2898
Owkeey, dan heb ik niks gezegd.
Voorlopige verzekering, plaat erop en hupsa rijden
Nee, ik weet ook niet alles.no votes
-
03-11-2015, 19:49 #2899
Zaterdag ben ik omvergereden toen ik stil stond om te kunnen afslagen, auto had me niet gezien dus heeft ook niet geremd.
Ik had niks buiten wat stijve spieren maar mijn moto is perto.
En nu komt de vraag, wat zou ik doen en hoe zijn andere hier mee omgegaan.
Ik heb 4,5jaar zeer graag met de moto gereden en heb ook meer km gemaakt dan de gemiddelde motorrijder, ik had ook geen auto dus had soms ook geen keuze.
Maar wat zou ik nu doen terug een moto kopen (en wat dan terug een racer, SM, enduro, naked,..) of het zo laten en mijn vrije tijd beginnen richten op iets anders.
Ik herhaal het nog eens ik heb graag gereden en zou wel terug willen beginnen maar als ik er (te ver) overnadenk dan besef ik dat ik de volgende keer mss minder geluk kan hebben.
Dus iemand ervaring met ongelukken? En wat hebben jullie gedaan? Gestopt, verdergereden, ... .
Ik zit nu een week thuis(ziekteverlof) en betrap mij toch wel geregeld op het zoeken naar een andere moto(aprilia rsv4, Sm, terug een mv). Ook ben ik aan het zoeken naar andere uitrusting maar toch weet ik het niet.
Dus alle hulp/ervaring is zeker welkom want zoals ik al gezegd heb ik zit met grote twijfelsno votes
-
03-11-2015, 20:40 #2900
Ik heb mijn moto verkocht, enerzijds omdat ik er geen tijd meer voor heb, anderzijds omdat ik het te gevaarlijk vindt op de baan.
En 2 dagen nadien gebeurd er voor mijn deur een accident met ne moto, waar de auto in fout is.
Ik wil niemand een moto afraden, maar voor mij is het baanrijden voorlopig wel gedaan, helaas.
Enkel nog trial en circuit.no votes
-
03-11-2015, 20:42 #2901Approved 9liver
- Registered
- 16/02/04
- Location
- Ja
- Posts
- 21,649
- iTrader
- 10 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/198
Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar ik lees vaak dat mensen een kleine periode wat schrik hebben, wat terughoudend zijn enzovoort. Maar uiteindelijk begint het altijd terug te kriebelen heb ik de indruk. Het kan heel goed zijn dat jij nu met veel twijfels zit, wat ook normaal is. Het kan zijn dat jij over een maand al een enorme drang hebt om er terug aan te beginnen, het kan ook zijn dat het enkele jaren duurt. Je zal het wel snel genoeg merken denk ik.
Veel beterschap, ongelofelijk dat je geen zware verwondingen hebt opgelopen.
no votes
-
04-11-2015, 21:43 #2902Approved 9liver
- Registered
- 24/03/04
- Location
- Ninove
- Posts
- 7,533
- iTrader
- 31 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Gewoon direct weer beginnen rijden tenzij ge uiteraard fysiek niet kunt, ikzelf kon 3 maand niet rijden vanwege een scheur ergens in mijn knie, maar ik herinner mij dat ik weer op de moto zat nog voor ik volledig hersteld was

Deze week een Yamaha FZ1s GT gekocht zodat de madam weer meekan.KEEP ON ROCKIN' IN THE FREE WORLDno votes
-
04-11-2015, 22:32 #2903
@jeroenvk Zonde, weer een MV minder op de baan
Veel sterkte alvast met je herstel
Ik heb zo'n kleine 2 jaar geleden ook een serieuzere val gemaakt met 2 gekneusde ribben als gevolg. Ben toen zo snel mogelijk terug begonnen met motor rijden.
Misschien is het geen slecht idee om voorlopig een goedkopere 2ehands motor te kopen (winter is coming, prijzen lager), en eens te kijken of je je nog ok voelt op de motor, als dit niet zo is kan je hem deze zomer terug verkopen en heb je waarschijnlijk bijna geen verlies gemaakt..no votes
-
05-11-2015, 17:30 #2904
Te voet, met de fiets...kan je ook omver gereden worden. Zullen we dat dan ook maar laten?
Te gevaarlijk op de openbare weg en enkel nog circuit...ja als de grens tussen circuit en openbare weg steeds kleiner word (wees eerlijk
), dan hangen er risico's aan vast.
Mijn mening is misschien al duidelijk
. Terug ne moto! En rap
. Op kledij/bescherming bespaar ik niet, idd ook rekening houdend dat ik word plat gereden.
Ook degelijke rugbeschermer dus (iets wat velen niet dragen).
Verstuurd vanaf mijn D6603 met TapatalkNee, ik weet ook niet alles.no votes
-
05-11-2015, 18:58 #2905dacubaGuest
Motorrijden is gewoon gevaarlijk, dat kan je niet ontkennen..
no votes
-
05-11-2015, 19:33 #2906
Ik weet natuurlijk ook wel dat je met de fiets ook omver kunt gereden worden. Het probleem bij mij is dat het mij enkel is overkomen toen ik op de motor zat.
Maar de kans is groot dat er binnen dit en een paar maand terug een motor zal binnen staan. Ik ben terug beginnen zoeken maar ik ga hier tijd voor nemen, zeker deze keer wachten tot de verzekering heeft uitbetaald.
Maar het staat al redelijk vast dat ik terug zal beginnen rijden. Wanneer, liefst zo snel mogelijk maar ik heb tijd. En de grote vraag is nu, met wat.
Mijn eerste was een naked daarna een racer en dan terug een racer(mv f3 800).
Stiekem hoop ik terug een te vinden, wel 2dehands Of een panigale 899 lijkt me ook wel leuk. Maar het kan alle richtingen uit.
Ben ook naar de politie geweest vandaag, de man die mij omver had gereden was 81jaar en verschoten hoe snel een moto kon stoppen. Begrijpelijk maar hij had ook gezegd dat hij niet gezien had dat ik gestopt was, dus hij spreekt zijn eigen wel een beetje tegen.
Niet gezien dat ik stopte maar toch verschieten hoe rap ik stopte.no votes
-
05-11-2015, 21:55 #2907
Het grote verschil tussen circuit en openbare weg, is dat er op circuit geen :
- ouwe zakken
- vrouwen (OK, hier en daar wel)
- Achmeds met dikke Mercedessen die altijd snel ergens moeten zijn
- zatlappen
- bomen/dorpels/gaten in de weg/...
- mensen die heel dringend hun mail/sms moeten checken
- flitscamera's
te vinden zijn.
Geloof mij Beemer, ik vind het écht kut dat het zover is moeten komen.
Ik woonde geen 3 maand alleen, en ik had mij een moto gekocht (omdat ik er gene mocht hebben van mijn ouders).
Ik hou van moto's.
Maar ik vind het gewoon niet leuk meer op de baan.
Vandaar circuit en trial.no votes
-
06-11-2015, 11:29 #2908Member
- Registered
- 18/02/09
- Location
- Leuven
- Posts
- 795
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Een hele boel vooroordelen

ma bon, ieder heeft zijn eigen reden om wel of niet met de moto te rijden en die zijn altijd juist als ze van jezelf komen.
Ik ga er vanuit dat jeroenvk zelf wel kan en zal beslissen of hij terug op de moto zal kruipen.
Moto rijden heeft zijn gevaren, maar een groot deel hangt er ook vanaf hoe je zelf met de moto rijd.
Het is en blijft leuk en ieder moet voor zich maar uitmaken wat hij ermee doet
no votes
-
06-11-2015, 13:26 #2909
Tuurlijk we zijn allen (oud?) en wijs genoeg om dat voor onszelf uit te maken.
Maarrr...geen ouw zakken op circuit?!?!
Zelf ook al een keer mee gemaakt dat er iemand in onze groep (op circuit) reed die daar in de verste verte niet thuis hoorde.
Ik vond het vooral grappig omdat hij toen smorgens goed aant stoeffen was hoe snel zijn R6 wel niet was...
Bochten op circuit was...alles dicht.
Verstuurd vanaf mijn D6603 met TapatalkNee, ik weet ook niet alles.no votes
-
06-11-2015, 15:11 #2910Member
- Registered
- 27/08/06
- Location
- /
- Posts
- 16,511
- iTrader
- 28 (97%)
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 149/419
Als ge terug een MV wilt, mijn Brutale mag gerust de deur uit, heb momenteel geen tijd om te rijden en moest die terugkomen dan zou ik toch echt iets ala Multi1200 willen nemen
no votes

