-
04-11-2011, 00:28 #346
N/o maar t'begint echt wel erg te worden imo.

Altijd dat gezever hoe je deze keer een speciale wagen hebt enzo
Om dan gewoon 2 weken later ze weer met winst te verkopen, zo neem je gewoon de koopjes van mensen die écht op zoek zijn naar een wagen weg.
-Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
-Practicality sucks, I'm in this for the fun.
-Honestly, have you ever heard of somebody looking back on his life thinking: "Oh, I should have travelled less and mowed the lawn more often"?no votes
Reply With Quote
-
-
04-11-2011, 00:41 #347Member
- Registered
- 06/11/10
- Location
- Hasselt
- Posts
- 1,229
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 10/10
Och noem het hoe je wilt, het kan mij eigenlijk geen hol schelen. Ik ben nu eenmaal autogek en vind het zalig om met zoveel mogelijk verschillende karren rond te rijden en urenlang op 2dehands te vertoeven
. Verder maak ik geen cent winst op de Merc, ik maak zelfs enkele honderden €'s verlies. Het was bij deze wagen dan ook nooit de bedoeling winst te maken, en if so boehoe voor de mensen die op zoek zijn naar een "échte" wagen. Dat noemt men nu eenmaal met winst handelen.
Zo heb ik ook geen hartpijn als ik een lot van 10 toestellen voor een spotprijs kan kopen en deze voor 5x de originele prijs terug verkoop (terwijl ze dan nog normaal geprijsd zijn).
Als ik een wagen speciaal vind, is dat zo. Ik zou wel gek zijn als ik al die oude bakken koop zonder reden, zo een zaken koop je niet zonder een greintje "liefhebberij". Maar dat betekent daarom niet meteen dat ik nooit meer met een andere wil rondrijden. Het is een beetje te vergelijken met vrouwen, of is dat misschien ook een crime?
De volgende wordt waarschijnlijk een Volvo/Saab turbo benzine
.
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 00:47 #348
Moest er ook maar een greintje liefhebberij zijn, zou je niet 2 weken met een niet ingeschreven wagen rondrijden alvorens hem weer te verkopen imo. Ik hoop ten zeerste dat je vrouwen dan ook iets beter behandelt als je toch die vergelijking wil maken.
Nuja je doet wat je wil, maar ik vind het maar hypocriet.-Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
-Practicality sucks, I'm in this for the fun.
-Honestly, have you ever heard of somebody looking back on his life thinking: "Oh, I should have travelled less and mowed the lawn more often"?no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 00:58 #349Member
- Registered
- 06/11/10
- Location
- Hasselt
- Posts
- 1,229
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 10/10
Er zijn nu eenmaal zoveel prachtige wagens op deze aardbol, toch zonde om jarenlang met dezelfde rond te bollen?
De zin naar zovele auto's en alle uren moeite die ik erin stop om een leuk exemplaar te vinden dat in orde is, kan je dat moeilijk geen liefhebberij noemen? Alle uren dat ik tegen mijn omgeving zit te zagen over mijn wagens, zelfs in mijn dromen, gewoonweg hele dagen aan zit te denken. Klinkt dat jou in de oren als een koele handelaar die geen greintje respect toont voor zijn product? Ik ben er steevast van overtuigd dat er van deze mensen rondlopen (à la pakistyle), maar daar ben ik alvast een uitzondering op. + de helft van mijn wagens maak ik geen winst op.
Zo ook met mijn audio-apparatuur. Ik zeg niet dat goede waarderingen de wereld betekenen, maar de mensen die bij mij komen kopen weten gewoon dat ik mijn apparaten met respect behandel en er op verzot ben. Bijgevolg de leuke waarderingen die een hypocriete geldwolf niet meteen zal vergaren.
Je mag mij een hypocriet noemen, maar in return vind ik jou allesbehalve open-minded.
Verder voel ik mij niet meteen aangevallen, maar eerder gefrusteerd omdat zo weinig mensen mijn autoziekte ergens weten te begrijpen
. Het valt allemaal wel mee, maar je snapt mijn punt
.
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 01:19 #350
Je verwacht dat je open-minded reacties krijgt, etc.. Goed kan ik tot op zekere hoogte begrijpen. Als ik me niet vergis noemde je uw Lancia, (of wat het ook was) je bella.. Met pijn in het hart verkopen etc.. Mooie verkoopspraatjes, daar niet van..
Echter zeg je dat je dan wel een liefhebber bent van voertuigen..
Uit van dale:
"lief·heb·ber de; m,v -s 1 iem die veel van iets houdt: een ~ van boeken 2 iem die zich met iets bezighoudt zonder vakman te zijn; dilettant, amateur 3 gegadigde"
lief·heb·ben had -, h -gehad liefde voelen voor; beminnen
Hoe kan je liefhebber zijn van je auto's als je ze niet eens 'echt leert kennen'? Na X-aantal weken (ik denk dan aan 4-6 weken) de auto in je bezit gehad te hebben kan ik me moeilijk inbeelden dat je echt genoten hebt. Laat staan dat je er veel km's mee gedaan hebt.
Open-minded ja, maar zoals je over je wagens uitspreekt moet ik het toch ook bij een korrel zout nemen.
Om maar een vb te geven, ik heb de aanbieding gekregen voor een bedrijfswagen te krijgen.. Het eerste wat ik aan dacht was, 'neeee niet men go-kart wegdoen'. Uiteindelijk was ik zelfs blij dat het niet is door gegaan..
De bedrijfswagen stelde niet veel voor maar toch. In mijn ogen is dat iets 'geven' om je auto en kan je beginnen te spreken over het 'lief hebben van' je auto.no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 01:24 #351Member
- Registered
- 17/10/03
- Location
- Meulebeke
- Posts
- 19,946
- iTrader
- 33 (100%)
- Mentioned
- 19 Post(s)
- Reputation
- 192/378
bedrijfswagen = ideale excuus voor nen weekendwagen!
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 09:00 #352Member
- Registered
- 02/07/03
- Location
- Geraardsbergen
- Posts
- 58,782
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 135/159
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 16:23 #353Member
- Registered
- 06/11/10
- Location
- Hasselt
- Posts
- 1,229
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 10/10
Ik heb het over het liefhebben van wagens in het algemeen. Nogmaals, er zijn er zovele en ik wil er zoveel mogelijk eens gehad hebben. Natuurlijk houd ik ze liever bij ipv meteen weer te verkopen, maar toevallig heb ik hier geen garage van 500m² en een fortuin op mijn rekening staan.
Ook al ben ik een liefhebber of een "ietsomautogever" (dat staat waarschijnlijk niet in de Van Dale?), het kan mij geen zier schelen hoe je het wilt noemen. Ik ben gek op wagens en alles wat er bij komt kijken. En indien ik een centje kan meepikken, dat maakt de hobby enkel maar fijner.
Verder heb ik niet veel zin om hier nog verder over te wauwelen als je het niet erg vindt.no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 16:24 #354Member
- Registered
- 17/10/03
- Location
- Meulebeke
- Posts
- 19,946
- iTrader
- 33 (100%)
- Mentioned
- 19 Post(s)
- Reputation
- 192/378
het steekt anders wel tegen om hier constant uw advertenties van niet interessante auto's te zien.
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 17:14 #355
Bij sommige van uw wagens kunt ge toch wel een vraagteken bij stellen.. Ik denk dat ge de term "liefhebber" mis begrepen hebt.
Tzal een discussie worden zonder einde.
Hoe dan ook, succes met de verkoop van uwe merc!no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 17:15 #356Member
- Registered
- 06/11/10
- Location
- Hasselt
- Posts
- 1,229
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 10/10
@ brechen: Life's a bitch, then you die.
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 18:08 #357Member
- Registered
- 20/07/03
- Location
- Nazareth
- Posts
- 8,040
- iTrader
- 104 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 147/149
Nice! Eigenlijk wel kut dat ge da moet kopen voor navi te hebben weer zoiet om geld uit de mensen hun zakken te kloppen voor niks
( btw eindelijk es iets ontopic )
@ Thai: dit is "Post jouw laatste aankoop/mod AAN je wagen" dus niet de wagen zelf dat is eigenlijk meer voor "welke wagen heb jij show your pics" thread
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 20:02 #358Member
- Registered
- 06/11/10
- Location
- Hasselt
- Posts
- 1,229
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 10/10
no votes
Reply With Quote
-
04-11-2011, 22:56 #359
sparco sprint V*2
bride seat rails_____________________________________
PSN : taekwondo freakno votes
Reply With Quote
-
05-11-2011, 03:28 #360Member
- Registered
- 20/07/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 9,563
- iTrader
- 139 (100%)
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 39/254
auto vandaag terug van de garage, achterruitverwarming was kapot, maar blijkbaar was het maar een zekering die op gesmoord was.
Dan heeft de garage mij opgebeld en hebben ze gezegd dat ze ook tot de vaststelling gekomen zijn dat 3 van 4 bougies kapotwaren
, dan hebben ze die ook maar ineens vervangen.
Het rare is dat de auto nog geen 10000km geleden een onderhoud heeft gehad.
prijskaartje -> €0
Battle.net id: Chaoz#21712 - Origin id: Kayoz1
Intel Core i7-5820K @4.3 GHz @full custom loop - ASUS X99-E WS/USB3.1 @Bitspower AIX99 monoblock - Kingston HyperX Savage 32GB DDR4-2666 -
Inno3D RTX2080 iChill Frostbite - Samsung 950 Pro 512GB NVMe M.2 SSD - 2x Crucial MX300 750GB - Corsair HX1200i - Hex Gear R80 - LG 34UB88-B IPS monitor - Astro A40 TR Headset + MixAmp
Corsair Glaive mouse - Corsair Strafe RGB MX Silent keyboard - Corsair MM600 Dual sided Mousepadno votes
Reply With Quote



