Quote Originally Posted by --- View Post
This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
soms is google maps beter op 'voetganger' dan op fiets voor de echte rustige wegen te kennen (dan zijn ze wel niet altijd snel, maar je kan het probernen er er stukjes en beetjes van gebruiken in je uiteindelijke route.
fietsnet.be is ook interessant om rustige wegen te kennen, niet altijd de korste maar soms veel mooier en korter met een paar km omweg maar, al kan het zijn dat het net niet in jouw buurt voorbijkomt

ik heb vandaag via fietsnet een route gedaan van 70 km en die was prachtig
Fietsnet is om toeristische routes uit te stippelen. Rijden ook vaak door centra (langs de terrasjes), wat je als woon-werk fietser gewoon niet wil. Routeyou en brouter zijn mijn vaste tools. Ik heb mijn route (55 km enkel, met speed-pedelec) de voorbije twee jaar nog meerdere keren aangepast, steeds door stukjes aan te passen via voor brouter, maar af en toe routeyou. Wanneer ik mijn huidige route vergelijk met de initiƫle, is er nog 15 km vergelijkbaar (begin en einde). .