Tab Content
  • NDEFCB's schermafbeelding
    7 augustus 2020, 20:04
    Verkoop van entry-level vinyl speler van merk Crosley. Ideaal voor een introductie tot vinyl platen. Doe het weg om te vervangen met duurder model....
    1 replies | 322 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    7 augustus 2020, 19:42
    NDEFCB replied to a thread Muis/toetsenbord Microsoft AZERTY keyboard in B&S Randapparatuur
    Die heb ik nog en wil dit liefst ook zo houden gezien ik daar zeer tevreden van ben ;-) Enigste reden dat ik dit toetsenbord verkoop is omdat het...
    4 replies | 149 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    7 augustus 2020, 19:31
    NDEFCB replied to a thread Muis/toetsenbord Microsoft AZERTY keyboard in B&S Randapparatuur
    Er zit geen ( USB-) ontvanger bij, je kan gewoon verbinden via built-in Bluetooth. Ik heb het gebruikt met een windows 10 laptop en een samsung tab...
    4 replies | 149 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    7 augustus 2020, 19:12
    Mag weg gezien deze nog lag te verkwijnen in de kast na mijn verkoop van macbook pro (2016). Ruime sleeve met back pocket. Doe bod indien...
    0 replies | 107 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    7 augustus 2020, 19:07
    NDEFCB started a thread Tablets & toebehoren 2 sleeves voor 10.5 inch tablets in B&S Mobiele Apparatuur
    Vaak gebruikt voor Samsung galaxy tab s4. Mag weg wegens aankoop keyboard sleeve. Doe maar een bod als interesse.
    0 replies | 57 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    7 augustus 2020, 19:01
    NDEFCB started a thread Muis/toetsenbord Microsoft AZERTY keyboard in B&S Randapparatuur
    Te koop: sleek toetsenbord. Mag weg omdat ik over ben geschakeld op QWERTY. Meeneemprijs is 43 euro incl.
    4 replies | 149 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    3 augustus 2020, 21:34
    NDEFCB replied to a thread Disney+ Disney + in Films - Series - TV
    Makes sense. Zolang ik maar minder en minder 'moet' downloaden buiten streaming services. Ik kan gerust een jaar wachten op een seizoen. Also: dat...
    98 replies | 18462 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    28 juli 2020, 16:42
    NDEFCB replied to a thread Disney+ Disney + in Films - Series - TV
    Hoe zit het op disney + met titels als 'Marvels Agents of SHIELD'? Dit wordt op amerikaanse kabel (ABC network; denk ik) uitgezonden en kan in...
    98 replies | 18462 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    20 juli 2020, 20:26
    NDEFCB replied to a thread Action [PS4] Ghost of Tsushima in Games General
    Als (grote) fan van AC odyssey (en oud griekenland) even een vergelijking trekken met tsushima. Op alle vlakken , buiten de controls, lijkt GoT...
    360 replies | 39345 view(s)
  • NDEFCB's schermafbeelding
    15 juli 2020, 10:16
    Ademen mensen dan vaak door hun mond (naar binnen)? Enkel wanneer er slijm in de weg zit moet ik door de mond ademen, maar anders altijd door de...
    4155 replies | 489194 view(s)
No More Results
Over NDEFCB

Basic Information

Persoonlijke info
Formerly known as:
TheGodsWillSuff
Playstation Network ID:
NDEFCB
 

Statistieken


Totaal aantal berichten
Totaal aantal berichten
185
Berichten per dag
0,06
Algemene informatie
Laatste activiteit
Gisteren 21:54
Lid sinds
22 september 2011
Verwijzers
0

1 Vriend

  1. Jordy1993 Jordy1993 is offline

    Member

    Jordy1993
Vrienden 1 t/m 1 van 1
No results to display...
iTrader Profile Recent Ratings
iTrader:
Positive Feedback:
11
100,0%
Members who left positive:
Members who left negative:
11
0
Total positive feedback: 11
Submit Feedback For NDEFCB
View Complete Feedbacks for NDEFCB
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 3 3
  0 0 0
  0 0 0

Reputatie

Inloggen

Inloggen