Welke versie heb jij?

  1. Boskrplanet
    Boskrplanet
    Ik ben een trotse eigenaar van een ps3 classic en ben dus fan van het eerste uur! Backwards compabitility gebruik ik niet zoveel, om maar wat te zeggen. Mijn 4 USB-aansluitingen waren meer dan welkom! Ik heb wel al met de YLOD (= the yellow light of death) te maken gehad :-/, hoogstwaarschijnlijk door overmatig spelen van Uncharted 2: Among Thieves.

    Laat iets weten!
  2. rscaboy
    rscaboy
    phat 80gig versie
  3. tomke009
    tomke009
    Ik heb de phat 40gig. Alhoewel het nu een 250gig versie geworden is

    Kwas net te laat voor die met backwards compatibility
  4. barry020494
    barry020494
    ik heb een phat 80 gb versie ik hoop dat ik niet ook te maken krijg met YLOD mag ik wat vragen boskrplanet hoe heb je het gekregen hoelang had je je ps3 al en was je er voorzichtig mee en hoeveel kost de kostrijs voor de herstelling ik weet het zijn veel vragen maar ik wil voorkomen dat ik het zelfde meemaak want ik ben een ware ps3 fan mij id is barry02494 add me
  5. Mrdestructive
    Mrdestructive
    Ik heb de 250 GB slim versie en had deze gekocht met een AC 2 pack.
  6. ralleke
    ralleke
    Ik heb de originele 60 gb fat ps3. Op launch gekocht, nog nooit problemen mee gehad maar de laatste tijd maakt em wel veel lawaai.
  7. Mrdestructive
    Mrdestructive
    60 GB, dat is bij mij al lang vol, want ik zit al aan 120 GB van de 250 GB :P
  8. shortwoodBE
    shortwoodBE
    Fat 60GB... in bezit sinds dag 1, nog geen enkel probleem gehad.
  9. Bullseye52
    Bullseye52
    120 GB slim, gekocht in free record shop met 25% korting op 2 games
  10. rafbanaan
    rafbanaan
    Fat 40GB. Alle toen ik het kocht was het 40GB
Results 1 to 10 of 25
Page 1 of 3 123 Last

Log in

Log in