Thread: Wifi gsm

  1. #1

    Registered
    07/07/08
    Location
    Beringen
    Posts
    667
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    Wifi gsm

    Hey,

    Ik zoek iemand die een gsm met wifi wil verkopen voor 50 euro, vertrek op reis en kan van pas komen.


    Greetz.

  2. #2
    FORZA M's Avatar
    Registered
    09/03/05
    Location
    Asse
    Posts
    4,115
    iTrader
    177 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/9
    Ik heb hier nog een Nokia 5800 liggen die voor die prijs weg mag.

    Het gaat hierbij om een toestel dat ik zelf gebruikte op de piste als ik ging skiƫn, of als ik een dagje ging karten ofzo. Een "tweede/slechte" gsm dus waarbij ik er niet op moest letten om hem te beschadigen ofzo.

    Het toestel is dan ook niet meer in perfecte staat. De behuizing en het scherm hebben wel redelijk wat krassen, maar niets dat iets afsoet aan de werking van het toestel. (Maar dit verklaart wel de lage prijs.)

    Het gaat om een zwart/rood toestel, dat geleverd wordt met volgende zaken:

    - Toestel zelf
    - Batterij
    - Lader
    - Stylus
    - Geheugenkaart 2GB

    Dat is dus alles, ik heb geen verpakking/handleiding/datakabel ofzo van dit toestel.
    Ik zal zodadelijk even wat foto's nemen van de staat van het toestel.
    Edit: de foto's zijn hier te bekijken.
    Let ook vooral op het verschil tussen foto 1 en 2, zo zie je wat de flits uitmaakt voor het zichtbaar zijn voor de krassen. Ik ga eerlijk zijn, en zeggen dat er serieuze krassen opzitten, maar zoals je ziet blijft het scherm wel perfect leesbaar.

    Als je een toestel zou zoeken met wat meer mogelijkheden, en in zo goed als perfecte staa, heb ik ook deze nog liggen: http://www.9lives.be/forum/multimedi...touch-2-a.html maar die gaat wel pas weg vanaf €80.
    Last edited by FORZA M; 07-02-2011 at 21:35.

  3. #3

    Registered
    07/07/08
    Location
    Beringen
    Posts
    667
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Hey Als hij nog perfect werkt, en je me even de wifi kan uitleggen hebben we een deal. Dan kan ik hem wel komen afhalen.

    groeten

  4. #4
    FORZA M's Avatar
    Registered
    09/03/05
    Location
    Asse
    Posts
    4,115
    iTrader
    177 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/9
    Quote Originally Posted by rodedraak View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Hey Als hij nog perfect werkt, en je me even de wifi kan uitleggen hebben we een deal. Dan kan ik hem wel komen afhalen.

    groeten
    Tuurlijk, het toestel werkt voor de rest nog perfect. en als je langskomt laat ik u wel even zien hoe de wifi-verbinding in z'n werk gaat.
    Kijk je PM even na voor verdere afspraken.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in