1. #1
    FORZA M's Avatar
    Registered
    09/03/05
    Location
    Asse
    Posts
    4,115
    iTrader
    177 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/9

    Bidrivals Bids/Account

    Aangezien ik toch nog van plan ben om iets aan te kopen dat op Bidrivals aan dezelfde prijs staat als in de winkel, en ik dus toch geen verlies kan maken, ben ik nog op zoek naar mensen die nog Bids op hun account staan hebben, deze toch niet meer gebruiken, en er liever nog wat cash voor terugzien.

    Ik geef natuurlijk geen €0.5 per bid, maar met een beetje korting wil ik die account steeds van u overnemen. (U verandert gewoon uw wachtwoord en verwijdert de adresgegevens zodat ik na betaling gewoon kan inloggen.)

    Laat hier maar iets achter, of PM me bij interesse.

  2. #2
    Leopold1964's Avatar
    Registered
    27/10/09
    Location
    LIMBURG
    Posts
    2,844
    iTrader
    86 (98%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/7
    mag je meer dan 1 account hebben?

  3. #3
    FORZA M's Avatar
    Registered
    09/03/05
    Location
    Asse
    Posts
    4,115
    iTrader
    177 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/9
    Quote Originally Posted by Leopold1964 View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    mag je meer dan 1 account hebben?
    Elke gebruiker kan zich slechts registreren met zijn of haar postadres (een postbus of iets dergelijks is niet toegestaan) en mag slechts één account bezitten. Gebruikers mogen verder geen misleidende informatie verstrekken bij het registreren. Gebruikers mogen niet met andere gebruikers samenwerken door informatie uit te wisselen.
    Néén, er is maar één account per gebruiker toegestaan, maar aangezien de eerste account toch niet op mijn naam stond, maar op die van een familielid is dit geen probleem.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in