Thread: telenet installateur
-
03-10-2009, 10:17 #1
telenet installateur
Zoals titel zegt ben ik dus op zoek naar iemand die op deze moment werkt als telenet installateur,tegenwoordig is dit blijkbaar uitgegeven aan de firma cas-vos dus als er toevallig hier een werknemer member is hoor ik dat graag.
Waarvoor zoek ik dergelijk persoon,wel mijn ouders willen naar een pakket overschakelen maar we zouden dat met een self starter box willen doen en we willen zeker zijn van wat mogelijk is en wat niet want hun huidige installatie van zo'n 3 jaar geleden laat de wensen overlaat,om het proper te verwoorden die is op slordige manier aangebracht.
Als voorbeeld,ze hebben de distributiedoos uit de muur gehaald zodat de originele kabel van uit de muur naar de telenet versterker gaat en van die versterker terug in de muur.
Ze hebben dan die distributiedoos terug in de muur gestoken en de 2 uit de muur komende kabels half geplet om dat distributiedoosje terug vast te krijgen in die muur.
Ik zou dit graag zelf willen verbeteren in de mate van het mogelijke alvorens ze binnenkort komen behangen.
Dus als iemand mij exact kan helpen met mijn vragen mag die mij pm'en !
(als het toevallig iemand uit de buurt van Beveren-Waas is mag die dat gerust eens zelf gaan bekijken)
Alvast bedanktLife is what happens to you while you're busy making other plans (John Lennon)
-
-
04-10-2009, 11:53 #2
ik heb gewerkt als instalateur en zit nu bij belgacom maar waarom ga je niet van de versterker naar de tv ipv eerst naar het doosje? werkt even goed je moet alleen kabel laten maken
-
04-10-2009, 19:51 #3
Hier had ik ook al aan gedacht maar wist niet dat dit evengoed was dus bedankt voor uw reply !
Ik zal dus eigenlijk toch al iemand met kennis nodig hebben om die kabels te maken + om ter plaatse dan die 2 andere uiteinden te voorzien van een coax stekker.
Laat degene die daar het materiaal voor hebben maar reageren dan.
GrtzLife is what happens to you while you're busy making other plans (John Lennon)
-
04-10-2009, 20:41 #4Approved 9-lifer
- Registered
- 19/01/05
- Location
- Overpelt
- Posts
- 16,937
- iTrader
- 16 (95%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/20
Dat kunde zelf doen met een patattenmeske en wat brico/gamma stekkerkes
-
04-10-2009, 22:20 #5Member
- Registered
- 03/11/03
- Location
- Dworp
- Posts
- 814
- iTrader
- 43 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
al van ingress gehoord mannekes?
der bestaan bij telenet tegewoordig versterkers en catv doosjes ineen... maar da kost natuurlijk centjes heh...
-
04-10-2009, 22:26 #6Approved 9-lifer
- Registered
- 13/09/09
- Location
- Beernem
- Posts
- 1,347
- iTrader
- 37 (97%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/3
ik ben dan wel geen installateur maar ik ken er ook wel wat van.
beveren is wel niet echt in men buurt.
maar als je vragen hebt mag je me altijd pmen.Freude Am Fahren
-
05-10-2009, 00:03 #7Approved 9-lifer
- Registered
- 19/01/05
- Location
- Overpelt
- Posts
- 16,937
- iTrader
- 16 (95%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/20
-
06-10-2009, 18:06 #8
Het is niet de bedoeling om een gebrekkige installatie te vervangen door wat gepruts met een petattenmes hè

Het mag iets kosten maar het is niet de bedoeling de huidige installatie te gaan vervangen,enkel het gebrekkige onderdeel te verbeteren.
Thx,ik hou het in gedachte
Voorlopig dus meer nood aan iemand die die kabels ter plaatse kan maken met metalen koppelstukken.Life is what happens to you while you're busy making other plans (John Lennon)

