-
07-08-2013, 19:21 #1
ADC & Mid Player Looking for team!
Jow,
Ik en een vriend zoeken een team om wat serieuzer en deftigere games te spelen. Ik zit nu in Gold 5, reeds gezakt van Gold 4 en mijn vriend zit in Platinum 5. Omdat ik solo Q toch redelijk beu ben zou ik graag samen met een aantal andere spelers een team maken om op afgesproken avonden ranked 5n5s te spelen. Hoeveel keer per week en wanneer moet worden afsproken.
Zelf heb ik CS1.6 en CS:GO op competitief niveau gespeeld en heb dus ervaring met teams die willen vooruitgaan. Liever speel ik met mensen die willen verbeteren en zo hoog mogelijk geraken dan spelers die voor de fun spelen.
Ik speel altijd ADC en heb hier ook het meeste ervaring mee. Andere lanes interesseren me niet. Mijn vriend speelt op mid.
Als er mensen zijn die eens willen samenspelen, eventueel een paar normal games kunnen zij ons toevoegen op AD King en daikontja.
Peace out!Last edited by KiNG-MoNSteR; 07-08-2013 at 20:44.
no votes
-
-
07-08-2013, 19:40 #2Member
- Registered
- 16/11/03
- Location
- Tremelo
- Posts
- 14,533
- iTrader
- 9 (91%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/77
je bent gold V met een negatieve w/l dus je speelt op zilver niveau. Beetje dat niveau in perspectief zetten, omdat je anders vanaf het begin al gezeik krijgt, want wat voor de een normaal is kan voor jou vernieuwend zijn. Pinoken zit wel op jouw niveau. Die is ook gold V.
no votes
-
07-08-2013, 20:45 #3no votes
-
08-08-2013, 10:09 #4
I'm in!
no votes

. Silver/Gold whatever, beter eerst spelen dan zie je wel
