EA heeft de online pass afgeschaft, inclusief voor games die al op de markt waren. Dit houdt in dat Day 1 DLC, waar normaal gezien een code voor vereist was, nu gewoon kan gedownload worden. Console-eigenaars die tweedehands hebben gekocht, hoeven dus niet meer bij te betalen voor die DLC.

EA is groot, dus ik beperk mij hier in het RPG-forum tot BioWare. De volgende DLC is nu gratis te downloaden zonder aankoopbewijs:

Mass Effect 2: Cerberus Network

Bevat: Zaeed, Normandy Crash Site, Firewalker, wapens en armor.

Mass Effect 3: Online Pass

Niet van toepassing op PC, waar registratie verplicht is.

Bevat: Mogelijkheid om online te spelen en alle multiplayer-DLC.

Dragon Age: Origins

Bevat: The Stone Prisoner. In deze verhaallijn ontmoet de grey warden Shale, een golem die uit vrije wil het gezelschap volgt.

Deze DLC is voorlopig nog steeds betalend op PS3.

Dragon Age II

Bevat: The Black Emporium. Dit is een winkel onder Kirkwall waar de speler nieuwe aankopen kan doen en zijn/haar uiterlijk veranderen. Bevat ook een mabari war hound die mee kan vechten.

Deze DLC is voorlopig nog steeds betalend op PS3.