Page 1 of 2 12 Last
  1. #1

    Registered
    10/07/12
    Location
    Heist-op-den-Berg
    Posts
    350
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0

    Injustice; Gods among us

    Review | 18 april 2013 0:29 -
    Ontwikkelaar NetherRealm Studios is altijd al fan geweest van de DC Comics-personages en wilde daarom eens origineel uit de hoek komen. Het slaagde indertijd helaas niet in zijn opzet met Mortal Kombat vs. DC Universe, maar pikte snel de draad weer op met de negende Mortal Kombat. Nu proberen ze nogmaals superhelden en slechteriken tegen elkaar uit te spelen, maar dan zonder liters bloed en al te veel geweld. Een aangepast gevechtssysteem, origineel verhaal en de beste features uit de laatste Mortal Kombat moesten van Injustice: Gods Among Us een succes maken. Daar zijn ze verdorie nog in geslaagd ook...


    In Injustice: Gods Among Us draait alles rond de verschillende personages uit het DC Comics-universum, maar dan zonder de gekende clichés. Het volledige concept waarin de superhelden het tegen de vele slechteriken opnemen, werd van de kaart geveegd door de jongens bij NetherRealm Studios. De ontwikkelaar, gekend van de Mortal Kombat-franchise, wilde origineel uit de hoek komen en de rollen eens omdraaien. Zo krijgen we in het spel twee universums voorgeschoteld: eentje waarin Superman Metropolis opblaast en daarbij vrouw en ongeboren kind doodt en eentje waarin die feiten nooit zijn gebeurd.

    Wraakactie

    Niemand minder dan The Joker wist Superman te drogeren, waarna deze de genoemde feiten onvrijwillig pleegde en een gebroken man werd. Zonder zijn eeuwige liefde Lois Lane is hij echter niks, dus neemt Superman niet alleen wraak op The Joker, maar gaat hij nog een stapje verder. In de hoop een betere wereld te stichten, creëert Superman een imperium van superhelden en slechteriken die allemaal streng volgens de regeltjes alles en iedereen bestraffen. Hierdoor wordt hij meer en meer een tiran en terroriseert hij de bevolking met zijn machtsvertoon. In het ander universum zien we dan weer een zoveelste poging van de nog levende Joker om alles op te blazen en onder meer Batman en Green Arrow die dit proberen tegen te gaan. Helaas voor The Joker ging de bom nooit af, maar werden de aanwezigen allemaal geteleporteerd naar dat ander universum, waar ze al gauw kennis maakten met de harde hand die Superman en zijn kornuiten daar hanteren.



    Hoewel de 'goeien' elk hun tegenhanger hebben -The Green Lantern heeft nu bijvoorbeeld een gele schijn-, worden ze meteen als vijand aanzien en als wilde beesten opgejaagd om gevangen genomen te worden. Het is dus aan jou om in de huid van de personages uit het goede universum te kruipen en in twaalf hoofdstukken -die in totaal ongeveer iets meer dan zes uur in beslag zullen nemen- Superman en diens aanhangers te verslaan en terug te keren naar je eigen wereld. Enorm gewaagd dus van NetherRealm Studios, maar het heeft wel iets om superhelden eens corrupt te zien worden. Ook heeft het zo zijn charmes om voor een keer samen te werken met enkele slechteriken om zo een andere kant van het verhaal te zien.

    Injustice Kombat

    Alhoewel NetherRealm Studios al eens een game met DC Comics-personages had ontwikkeld, is Injustice: Gods Among Us niet te vergelijken met Mortal Kombat. Het haalde wel inspiratie uit de laatste MK-game, zoals hoe het verhaal wordt verteld en de leuke minigames tussendoor, maar daar bleef het dan ook bij. We merken dat verschil dan ook al meteen na het opstarten van de tutorial. Hierin kom je de nieuwe aanvalsknoppen te weten en hoe je bijvoorbeeld Batmans Batarang kan gebruiken tijdens helse gevechten. In Mortal Kombat had je de vier aanvalstoetsen én een blockbutton, maar nu heb je maar drie echte knoppen om klappen uit de te delen en kan je reeds verdedigen door zoals in andere vechtgames naar achter te bewegen. Op de Xbox 360 sla je dankzij de X-toets met je vuisten, met de Y-toets iets harder en kan je uppercuts uitdelen en met de A-knop deel je nog het meest schade toe. Elk personage zal zo zijn eigen movelijst hebben -met de Y-knop zal Batman onder meer zijn Batarang kunnen werpen- waardoor je telkens een andere vechtstijl zal hanteren. Dat zie je nog het meest aan de B-toets waarmee je bij Aquaman bijvoorbeeld tijdelijk meer slagen zal kunnen incasseren en Batman de mogelijkheid zal geven enkele Bat Projectiles op te roepen om zich te verdedigen of naar de vijand toe te werpen.



    Een volgende nieuwigheid is je levensbalkje. Er zijn namelijk geen rondes meer om uit te vechten. In de plaats daarvan heb je twee metertjes gekregen. Zo wordt de schwung nooit uit het gevecht gehaald en hoef je zogezegd maar één ronde te winnen. Natuurlijk is dat niet alles, aangezien superhelden ook een supermove moeten hebben. Deze kan je inzetten wanneer je Super Meter is volgelopen en geeft je de kans om in één keer op een redelijk ludieke wijze je tegenstander een ferme dreun te verkopen. Zo zal The Joker eerst een taart in de tegenstander zijn gezicht gooien en zal Superman eerder het luchtruim en zijn vuisten verkiezen.



    De Clash

    Vervolgens hebben we nog de Clash. Deze kan je maar eenmaal per wedstrijd uitvoeren wanneer je al een levensbalkje hebt verloren. Tijdens de wagering-fase kan je stukken van je Super Meter inzetten om zo als aanvaller of verdediger levenspunten van de tegenstander af te snoepen of je omgekeerd er net van te weerhouden. Naargelang de winnaar loopt de ene dan schade op en krijgt de andere punten bij. Ideaal om een wedstrijd volledig om te keren, maar dan heb je daar wel een eventuele supermove voor moeten opofferen. Een supermove die trouwens, helaas, gemakkelijk te blokkeren valt. Dat hadden we dus graag iets effectiever gezien, maar gelukkig is er nog de omgeving die onze vriend (of vijand?) is.

    Arenabrekers

    Als leuk extraatje bestaat elke vechtarena namelijk uit twee delen die je kan betreden. Dat gaat echter niet zomaar vermits je langs de juiste kant van de arena je tegenstander door de muur of ander onderdeel van het level moet zien te slaan. Deze vliegt vervolgens naar het tweede stuk van de arena en loopt daarbij ook nog eens flink wat schade op. Om hem dan nog verder toe te takelen, kan je nog de vele objecten uit de omgeving gebruiken -zo denken we bijvoorbeeld aan neonlichten of raketten- of hem gewoon terug naar dat eerste stuk van de speelomgeving sturen op dezelfde manier. Het geheel kan natuurlijk ook tegen jou worden gebruikt, waardoor je plots meer dan één vijand zal hebben. Als pluspunt houdt dit niet alleen de single player van Injustice plezant, maar ook de rest van de modi. Zo heb je naast de campagnemodus zeker nog genoeg om misschien zelfs een jaar met Injustice verder te kunnen.

    S.T.A.R.-Labs

    Een eerste modus waar je minstens een paar weken of zelfs maanden aan zal zitten, is S.T.A.R. Labs. Hier vallen 350 sterren te verdienen waarvan je er maximum drie per missie kan ontvangen. Deze kan je binnenrijven door aan de opgesomde objectieven te voldoen. Elke missie is ook niet zomaar een gevecht, vermits er toch altijd wel een bedoeling achter elke opdracht zit. Zo werd bijvoorbeeld Supermans eeuwige liefde door Lex Luthor ontvoerd en moet je hem zien te verslaan. Hierna gaat het maar door tot elk personage aan de beurt is gekomen. Een leuke afwisseling na de single player met andere woorden en geen van de kleinste. Doordat er 250 missies zijn -met nog een heleboel aankomende DLC-, zit je zeker voor nog een goede vijftig uur gebeiteld en dan hebben we nog maar de helft van Injustice: Gods Among Us gezien.



    Zo hebben we ook nog naast de tutorial, oefenmodus en een gewoon potje vechten de mogelijkheid om het onszelf nog lastiger te maken in Battles. Hier voer je gevechten zoals in een oude getrouwe arcademodus, maar in de plaats van gewoon je favoriete strijder in Classic te kiezen, kan je ook opteren om onder andere enkel tegen de superhelden of slechteriken te vechten. Vervolgens zijn er nog tal van keuzes zoals Poisened en Survivor waar je voortdurend met een kleiner levensbalkjes zal opgezadeld zitten. Weet je een reeks gevechten van een van die categorieën succesvol tot een einde te brengen, dan speel je er eentje extra vrij. In totaal zal je er iets meer dan twintig kunnen vrijspelen.

    Een multiplayer mocht natuurlijk ook niet ontbreken. Naast ranked matches en daily challenges hebben we nog de player matches met onder andere Survival en King of the Hill als speelbare opties en nog tal van extra's speciaal voor de fans. Helaas zal de ontwikkelaar wel nog enkele personages moeten aanpassen, vermits we toch wel ondervonden dat enkele vechters oftewel te sterk of te zwak waren. Tijdens gevechten tegen de computer viel dit voordien nooit op, maar eenmaal je tegen iemand van vlees en bloed begint te spelen wel. Een Aquaman zal bijvoorbeeld veel sneller en beter aanvallen kunnen combineren dan een Killer Frost.

    Hero Card

    Of je goed bezig bent online, kan je snel zien aan je Hero Card. Dit is je persoonlijke visitekaartje in het spel waarop niet alleen je naam staat, maar ook je statistieken zoals je XP-level. Het geheel kan je met de vrijgespeelde extra's naar wens aanpassen. Een andere achtergrondafbeelding, een mooier icoontje of foto van je favoriete held; het is allemaal mogelijk. Als laatste kan je nog in de archieven van het spel een kijkje nemen naar de verschillende 3D-modellen van alle personages, omgevingen en meer. Je kan ook extra's aankopen, zoals een XP-boost voor enkele wedstrijden. DLC mag je ook zeker in de toekomst verwachten en dit in de vorm van toevoegingen aan de multiplayer, zoals nieuwe modi, nieuwe S.T.A.R. Labs-missies en meer. Buiten enkele kleine minpuntjes hadden we dus niet te klagen, vermits je met Injustice: Gods Among Us een vechtgame in huis haalt die lang zal meegaan.





    Conclusie van EliasAdam voor deze game.
    NetherRealm Studios kwam gewaagd uit de hoek maar wist van Injustice: Gods Amongs Us een interessante vechtgame te maken. Content staat centraal aangezien je naast de geslaagde verhaalmodus nog vele uren spelplezier zal beleven met S.T.A.R. Labs, Battles en de online multiplayer. Het gevechtssysteem en de beschikbare personages zorgen er op hun beurt voor dat Injustice nooit gaat vervelen. Er mogen wel nog een paar zaken aangepast worden, zoals enkele overpowered vechters, maar dat zal waarschijnlijk niet lang meer duren.
    Geslaagde revieuw van Elias Adam!

    Wie speelt er deze nog? Zeker een aanrader, ben door de story gevlogen omdat hij echt heel goed in elkaar zat. Nu met de S.T.A.R lab missies bezig maar bij sommige 3 sterren halen is toch moeilijk.
    Abstergo rang 9100 PSN: daltoneke
    no votes  

  2. #2
    darkownage's Avatar
    Registered
    05/11/06
    Location
    Beveren
    Posts
    1,654
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/4
    Ga hem vanavond ook bestellen
    Dus normaal tegen het eind van de week heb ik hem, eerste fighter sinds een tekken op de Playstation 2
    Vriend heeft hem ook gehaald en ben Judgement beu
    Gamertag: i got owned007
    Gears of War addict
    no votes  

  3. #3
    AssassiN's Avatar
    Registered
    23/12/03
    Location
    Deinze
    Posts
    4,388
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    19/53
    Ik speel het ook op de xbox, mag mij gerust toevoegen als je een paar games wilt spelen.
    Overpowered characters zitten er niet in btw, zou kunnen dat hij de pre-patched version heeft gespeeld.

    Iedereen is all powerful, da is juist het doel van deze game. Iedereen sterker maken dan wat normaal is in een fighter.
    no votes  

  4. #4
    Flitser's Avatar
    Registered
    27/09/03
    Location
    Aalst
    Posts
    1,583
    iTrader
    50 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    1/1
    Ik heb het gisteren gespeeld bij ne kameraad en het is wel zeer goed imo .

    sommige chars zijn wel makkelijk voor te beginnen als andere, aquaman en green lantern vond ik vrij easy om te spelen in het begin batman was dan weer helemaal anders en moeilijker .
    no votes  

  5. #5
    crazyjoker's Avatar
    Registered
    11/09/09
    Location
    Assenede
    Posts
    4,583
    iTrader
    107 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Heb hem gekocht op ps3. Toch een van de betere fighters die er is vind ik
    Begin is eventjes wennen, maar als ge u even bezig houdt met de fighter waarmee je het liefst vecht lukt het wel.

    Story mode is ook zeer leuk en de missies nog meer
    gamertag: CLassIX Joker
    A man chooses.
    A slave obeys.
    - Andrew Ryan
    no votes  

  6. #6
    Barbeet's Avatar
    Registered
    13/01/06
    Location
    Bissegem
    Posts
    5,316
    iTrader
    466 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Heb een video gemaakt van alle super moves
    Injustice Gods Among Us Super Moves All Characters - YouTube

    Spel is iets te moeilijk voor mij, krijg op medium gewoon op mijn doos en online is het nog erger.
    Staat ondertussen al terug te koop. Zal in het vervolg fight games links laten liggen :-)
    no votes  

  7. #7

    Registered
    10/07/12
    Location
    Heist-op-den-Berg
    Posts
    350
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Quote Originally Posted by crazyjoker View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Heb hem gekocht op ps3. Toch een van de betere fighters die er is vind ik
    Begin is eventjes wennen, maar als ge u even bezig houdt met de fighter waarmee je het liefst vecht lukt het wel.

    Story mode is ook zeer leuk en de missies nog meer
    Playstation, welke miet speelt daar nu op? ;D
    Abstergo rang 9100 PSN: daltoneke
    no votes  

  8. #8
    crazyjoker's Avatar
    Registered
    11/09/09
    Location
    Assenede
    Posts
    4,583
    iTrader
    107 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Quote Originally Posted by SnookiOrWooki View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Playstation, welke miet speelt daar nu op? ;D
    Ja, ik had geen zin om elke 5 minuten dat ik speel gestoord te worden door mensen die willen praten
    en spijtig genoeg ben ik ook niet zo goed in die game, maar ik probeer het om er "deftig" in te worden.
    gamertag: CLassIX Joker
    A man chooses.
    A slave obeys.
    - Andrew Ryan
    no votes  

  9. #9

    Registered
    10/07/12
    Location
    Heist-op-den-Berg
    Posts
    350
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Quote Originally Posted by crazyjoker View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Ja, ik had geen zin om elke 5 minuten dat ik speel gestoord te worden door mensen die willen praten
    en spijtig genoeg ben ik ook niet zo goed in die game, maar ik probeer het om er "deftig" in te worden.
    Haha, vind het wel jammer dat je hem voor ps3 hebt gekocht, ben ook nog niet zo goed en dan kon ik spelen tegen iemand die ook nog niet echt goed is. ;d
    Abstergo rang 9100 PSN: daltoneke
    no votes  

  10. #10
    crazyjoker's Avatar
    Registered
    11/09/09
    Location
    Assenede
    Posts
    4,583
    iTrader
    107 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Quote Originally Posted by SnookiOrWooki View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Haha, vind het wel jammer dat je hem voor ps3 hebt gekocht, ben ook nog niet zo goed en dan kon ik spelen tegen iemand die ook nog niet echt goed is. ;d
    Ruil het voor ps3
    Maar ik ben er echt niet goed in
    gamertag: CLassIX Joker
    A man chooses.
    A slave obeys.
    - Andrew Ryan
    no votes  

  11. #11
    darkownage's Avatar
    Registered
    05/11/06
    Location
    Beveren
    Posts
    1,654
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/4
    Quote Originally Posted by crazyjoker View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Ruil het voor ps3
    Maar ik ben er echt niet goed in
    Ruil het voor een xbox versie
    Morgen heb ik hopelijk mijn versie
    Gamertag: i got owned007
    Gears of War addict
    no votes  

  12. #12

    Registered
    10/07/12
    Location
    Heist-op-den-Berg
    Posts
    350
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Quote Originally Posted by darkownage View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Ruil het voor een xbox versie
    Morgen heb ik hopelijk mijn versie
    hehe net iemand goed doen ragen, darkownage was er bij ;d
    Abstergo rang 9100 PSN: daltoneke
    no votes  

  13. #13
    crazyjoker's Avatar
    Registered
    11/09/09
    Location
    Assenede
    Posts
    4,583
    iTrader
    107 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Heb wel bewust een ps3 versie gekozen, omdat ik vind dat de controller beter is
    Mss beter xbox gekocht aangezien jullie deze hebben.
    gamertag: CLassIX Joker
    A man chooses.
    A slave obeys.
    - Andrew Ryan
    no votes  

  14. #14
    Kenneke10's Avatar
    Registered
    17/02/09
    Location
    evergem
    Posts
    27,258
    iTrader
    702 (100%)
    Mentioned
    5 Post(s)
    Reputation
    720/921
    Quote Originally Posted by SnookiOrWooki View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Playstation, welke miet speelt daar nu op? ;D
    Fan boy talk
    no votes  

  15. #15

    Registered
    10/07/12
    Location
    Heist-op-den-Berg
    Posts
    350
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Quote Originally Posted by Kenneke10 View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Fan boy talk
    hehe, je snapt het niet. :P
    Abstergo rang 9100 PSN: daltoneke
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in