Thread: Gamecard.nu probleem
-
24-05-2012, 11:10 #1
Gamecard.nu probleem
Ik heb op 18/05 een diablo 3 key besteld bij gamecard.nu. De dag zelf niets ontvangen, ok het was lang weekend, maar volgende dag nog niets. Dus ik mail en ik krijg onmiddellijk antwoord dat ze geen keys meer ter beschikking hadden en dat deze volgende week zeker terug geleverd gingen worden. Ik kreeg de optie om een guestpass te krijgen of mijn geld terug.
De guestpass leek mij een goede oplossing dus daar maar voor gekozen, aangezien ik nooit slechte ervaringen met gamecard.nu heb gehad. Echter zijn we vandaag al donderdag en zit er nog altijd geen key in mijn mail.
Ik heb al verschillende mails gestuurd op verschillende dagen maar deze worden niet meer beantwoord. Iemand een idee wat ik kan doen?
btw:
Gegevens van deze bestelling
Bestellingsreferentie: *******
Besteldatum: 2012-05-18 14:47:32
Betalingsstatus: Betaling ontvangen
Bestellingsstatus: Geaccepteerd
Deze bestelling is reeds betaald.
Inhoud van deze bestelling
Product Prijs per stuk Aantal Bedrag
DIABLO3KEY-GC - Diablo 3 € 49,99 1 € 49,99
Factuur totaal incl. 19% BTW ( = € 7,98) € 49,99
Totaal te betalen € 49,99SC2 profile : Loqo | #297no votes
-
-
24-05-2012, 11:16 #2
Ik heb mijn keys van gamecard.nu altijd meteen in de mailbox gekregen, ze zullen het wel sturen van zodra ze de keys hebben vermoed ik.
>: PS3 network <Snodaart>no votes
-
24-05-2012, 11:19 #3
Ja, met wow game cards ook nooit problemen gehad. Maar ik vind het nogal verdacht dat ze al 3 dagen niet op mails antwoorden (ik heb op de 3 verschillende dagen een mail gestuurd).
SC2 profile : Loqo | #297no votes
-
24-05-2012, 13:23 #4
Probleem is dat de games in de EU op zijn! Dus als ze geen stock meer hebben is het net zoals in mijn zaak wachten op de volgende levering, die ze beloofd hadden voor vandaag of morgen.
Maar vandaag zat er bij ons levering alleszins niets bij
Maar ik vermoed dat ze u niet terugmailen omdat ze ook wachten op de levering van vandaag of morgen, maar ze ook beseffen als ze u dat al beloven en ze komen niet binnen dat dat dan nog meer wrijving geeft.
Ik vermoed als ze GEEN extra exemplaren krijgen vandaag of morgen dat ze u morgen gaan terugmailen.no votes
-
24-05-2012, 15:02 #5Member
- Registered
- 04/09/04
- Location
- Brecht
- Posts
- 1,698
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5/8
Gamecard.nu heeft al sinds voor de release geen keys meer beschikbaar, ik vind het dan ook raar dat je de 18e beslist om er daar 1 te kopen. Stond toch duidelijk bij dat ze het niet direct konden bezorgen..
(\__/)(o.O )(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.no votes
-
25-05-2012, 11:46 #6
Toen stond er nog niet bij dat ze het niet meer in voorraad hadden. Heb ondertussen wel een mail teruggekregen dat ze inderdaad aan het wachten zijn op nieuwe keys, maar dat ze mijn geld zullen terugstorten. Eens in Dreamland gaan kijken voor 10 euro goedkoper
SC2 profile : Loqo | #297no votes
-
25-05-2012, 11:49 #7
Vriend van me heeft vorig weekend nog ene gekocht op gamercard.nu en direct ontvangen hoor!
PSN: cheiktwono votes
-
29-05-2012, 20:55 #8
Geld is vandaag correct teruggestort, dus nog altijd een tevreden van Gamecard.nu . Gewoon ff vermelden zodat mensen niet gaan denken dat de site slecht zaken doet
SC2 profile : Loqo | #297no votes
