-
30-07-2011, 13:38 #1Member
- Registered
- 18/08/09
- Location
- Houtvenne
- Posts
- 6
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
10th FS Lan Party @ Everberg @ 2011-10-08
Op 8 oktober 2011 organiseert IVAO Belgë voor de 10de keer de FS Lan Party, welke zal doorgaan in Everberg, België.
Het idee van de FS Lan Party ontstond 10 jaar geleden, IVAO België besliste toen om het concept van een lan party uit te werken, maar specifiek voor flight simulation. Het resultaat hiervan is een jarenlange traditie en een evenement met steeds groeiende populariteit. Elk jaar kan de organisatie rekenen op 100 deelnemers en veel meer bezoekers.
Deelnemers kunnen in een lokaal netwerk onder volledige begeleiding van ATC vliegen gedurende de volledige dag. Hiervoor worden ongeveer 8 luchthavens geopend op een korte afstand van elkaar om maximaal plezier te bezorgen.
Elke deelnemer maakt ook kans op één van de meer dan 30 prijzen die ons aangeboden werden door de verschillende sponsors!
Naast het vliegen is er ook het sociale aspect van het evenement: je hebt de mogelijkheid om te praten met gelijkgestemden over onze hobby. Daarenboven kan je eindelijk dat gezicht zien van die persoon die je al jaren online tegenkomt!
Als je van vliegen of luchtverkeersleiding houdt, dan moet je 8 oktober in je agenda opschrijven en ons vervoegen op dit fantastisch evenement.
Meer informatie over het evenement kan je vinden op onze website: FS Lan Party - Welcome
Je plaatsje kan je eveneens op onze website reserveren: FS Lan Party - Participants
We hopen jullie allemaal welkom te kunnen heten op dit evenement!
Een word van dank aan onze sponsors, zonder hen was dit evenement niet mogelijk: Abelag, Brussels Airlines, CaptainSim, Classics Hangar, Commercial Level Simulations, FS2Crew, Hifi Simulation Software, JustFlight, JustPlanes.com, PCPilot Peters Aircraft, ProSim4u, ShadeTreeMicro Aviation en SimCheck Flight Simulation Software.no votes
-
-
30-07-2011, 15:09 #2Approved 9liver
- Registered
- 12/06/05
- Location
- Kluisbergen
- Posts
- 8,348
- iTrader
- 29 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/53
als er mensen denken te gaan, ik wil joinen.

hmmm, dees weekend eens op de "nieuwe" pc eens FSX herinstalleren.
Vliegen de meeste nu FSX of nog FS9?
"Er zit in iedereen wel een Dude87!" - gizmo_1987
"Ik wil gewoon vuile E30's te kakken zetten" - ComputerVISTAno votes
-
31-07-2011, 00:07 #3Approved 9liver
- Registered
- 11/09/05
- Location
- Koksijde
- Posts
- 2,662
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9/16
Ik denk wel dat ik zal proberen om er een dagje voor vrij te maken.
Geen idee of de meesten FSX of FS9 vliegen. Denk eigenlijk FS9, aangezien graphics voor velen onderwaardig zijn aan add-ons etc.
Weet nu wel niet of je ook nog steeds een IVAO-account moet hebben om op die LAN-party te kunnen vliegen (veronderstel van wel, aangezien alles via IvAp/IvAc zal werken waarschijnlijk), dus daar ook best eens voor kijken.
Leaving area and frequency... | Flight Ops Officer of Belgian Virtual Tigers
If you don't return with blood and mud on your aircraft, you were flying too damn high.no votes
-
31-07-2011, 12:17 #4Member
- Registered
- 19/07/02
- Location
- Zottegem
- Posts
- 839
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Vroeger heb ik nog veel met fs9 gevlogen, maar door samenloop van omstandigheden en andere interesses ben ik ermee gestopt.
Maar sinds een half jaartje ben ik terug volop begonnen met fsx.
Ik heb wel nog nooit online of met IVAO gevlogen, ik amuseer mij eigenlijk meer dan genoeg met fsp
Ik zou eventueel wel interesse hebben om naar de lan te gaan, kwestie van dus ooit eens te beginnen met IVAO en ik denk wel dat de lan daar een goeie plaats voor is?VW Golf V GTI Power!BMW e32 730i V8
no votes
-
01-08-2011, 17:26 #5Approved 9liver
- Registered
- 11/09/05
- Location
- Koksijde
- Posts
- 2,662
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9/16
Geen idee of de LAN een ideale plaats is om te beginnen met IVAO. Er is nogal een steile leercurve en op een LAN worden er enorm veel vluchten gedaan in een sterk beperkte regio.
Zoals Kenny al zei, zijn er ongeveer 100 mensen die vliegen op een handvol vliegvelden. Er zijn mensen met allerlei verschillende niveau's van kennis op IVAO, maar over het algemeen is het niet echt aan te raden om je als complete "newbie" (zoals wij ze noemen) in een groot event te gooien.
Als je geïnteresseerd bent om op IVAO actief te worden, kun je mij altijd een PM sturen en dan stuur ik je wel enkele links en informatie die je kunt gebruiken om je eerste stappen online te zetten.
Leaving area and frequency... | Flight Ops Officer of Belgian Virtual Tigers
If you don't return with blood and mud on your aircraft, you were flying too damn high.no votes
-
06-08-2011, 10:30 #6Member
- Registered
- 18/08/09
- Location
- Houtvenne
- Posts
- 6
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Hallo,
We hebben in het verleden al mensen gehad die nog nooit online gevolgen hadden op de FS Lan Party, en dat ging redelijk.
Wel is het best dat je een soort van 'mentor' hebt, die je wat kan begeleiden gedurende de dag, of dat je samen met iemand met ervaring een team vormt. op die manier zal je er zelf meer aan hebben.
Alleszins, het is in principe geen vereiste om IVAO lid te zijn, maar het is wel handig: anders moeten we voor je ter plaatse accounts aanmaken en eventueel nog software installeren. Het is makkelijker dat dat allemaal al beschikbaar is.
Mvg,no votes
-
08-08-2011, 10:08 #7Member
- Registered
- 19/07/02
- Location
- Zottegem
- Posts
- 839
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Bedankt voor de uitleg Eagle-Eye en kmoens.
Ik ga gewoon langskomen als bezoeker, eerst dus thuis online leren vliegen
VW Golf V GTI Power!BMW e32 730i V8
no votes

