Thread: Prestige resetten
-
16-04-2011, 12:24 #1
Prestige resetten
Ik heb onlangs een 2dehands ps3 gekocht met COD 4 erbij.
Online speel ik met mijn eigen, nieuwe, account. Maar ik heb een golden cross symbool naast mijn naam staan. Google leert mij dat dit de hoogste ranking is (prestige level 10)
In multiplayer breng ik er weinig van terecht, ik denk dat ik bij spelers wordt ingedeeld van ongeveer dezelfde ranking. Waardoor ik dus klop krijg, omdat ze gewoon goed zijn, of omdat het cheaters zijn.
Dus... hoe kan ik die ranking resetten? Nieuwe account maken lijkt me geen oplossing, want het is een nieuwe account. En hoe ben ik eigenlijk aan die ranking geraakt?? Ik ben wel eens op een server terecht gekomen die gans mijn boel verneukt heeft. Mijn classes waren hernoemd. En op de server zelf zag alles er ook anders uit (hoger springen, sneller lopen, ...)
En hoe geraak ik op servers zonder cheaters? Ik heb al gasten gezien die nog slechter zijn dan ik, waar met 3 man op gevuurd wordt en die niet neervallen. Achteraf hebben ze dan max kills en 0 deaths...no votes
Reply With Quote
-
-
17-04-2011, 11:10 #2Member
- Registered
- 21/12/09
- Location
- Gent
- Posts
- 4,629
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 22/53
Veel hacked servers de laatste tijd. Het enigste wat je nog kan doen om die 10th Prestige te resetten, is een nieuwe account aanmaken!
no votes
Reply With Quote
