Thread: Aanraders
-
31-12-2010, 13:32 #1Member
- Registered
- 22/04/10
- Location
- Limburg
- Posts
- 441
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Aanraders
beste 9livers
Ik en een paar vrienden spelen wel eens graag een strategy game via lan en nu zijn we opzoek naar een nieuwe.
Degene die we gespeeld hebben en ondertusen al beu zijn:
- Tiberium sun
- RA2
- Generals + ZH
- Tiberium wars + KW
- Warcraft 3
Degene die we gespeeld hebben maar niks vonden:
- warhammer 40000
- Starcraft 2 (leuk spel maar geen offline lan)
We zoeken nu ook meer iets in het tijdperk generals - tiberium wars, dus met tanks en zo maar het mag ook zeker wat futuristisch zijn
Iemand ideëen? We zijn jullie in ieder geval al dankbaar!
Alvast gelukkig nieuwjaar!no votes
-
-
31-12-2010, 14:59 #2Member
- Registered
- 20/04/03
- Location
- Hasselt
- Posts
- 4,901
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/14
Niet in het tijdperk dat ge zoekt maar company of heroes (en vooral als ge met Blitzkrieg mod speelt) is extreem cool om tegen elkaar te spelen.
Herbergier in rock & metal café De Witte Non (Hasselt)
Wij organiseren maandelijks ook comedy shows. Check zeker onze websites voor de datums!no votes
-
31-12-2010, 15:06 #3
Een ander soort strategy (meer een kruising tussen bovenstaande en Civilization), maar wel briljant: Sins of a solar empire.
no votes
-
31-12-2010, 16:32 #4
Ruse
no votes
-
05-01-2011, 21:36 #5Member
- Registered
- 12/09/09
- Location
- lier
- Posts
- 19
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
eentje da wel zeer moeilijk is maar ik vind het aangenaam hearts of iron 2
no votes
-
05-01-2011, 21:55 #6Member
- Registered
- 16/11/03
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 1,743
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/2
K was vroeger ook een generals (ZH) fan, maar ermee gestopt omda er vee lbetere games zijn die nie gewoon en masse spammen vragen

² that ! Als ge het eerst is wilt uitproberen, Company of Heroes Online is proberen, is het volledige spel en volledig gratis !------------------------------ http://card.psnprofiles.com/1/SittingDuckBe.png -------------------------------
+++++++++++++++++++++++++++ Ducati Panigale 899 +++++++++++++++++++++++++++++
no votes
-
08-01-2011, 12:44 #7Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Core Prime
- Posts
- 143
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Supreme Commander: Forged Alliance is nog een goede RTS met LAN (serieus, die optie is aan het uitsterven
).
GPGnet nick: Ryuken
GfWLive nick: SwiftRanger9no votes
-
08-01-2011, 14:08 #8Member
- Registered
- 21/12/09
- Location
- herentals
- Posts
- 6,479
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 6/106
starcraft1 is dat met lan? ben ik vergeten.
no votes
-
08-01-2011, 14:47 #9no votes
-
08-01-2011, 15:03 #10
SF setting:
*Ground Control 1 en 2: zeer snelle en funne gameplay, vooral met 2 zeer epische 3vs3 matchkes gehad.
*Supreme Commander kan ik ook zeker aanraden, zeer grote mappen en veldslagen.
*Total Annihilation: Oud maar de zeer goede voorganger van Supreme commander. Op sommige manieren vind ik dit nog steeds een van de beste RTS'en ooit. Veel zalige units en unit interacties. (kbots, zijn de walkers van de setting) met lasers zijn beter door hun beweegelijkheid in golvend, heuvelachtig terrein dan rupsband voertuigen met gewone kannonen)
Eigenlijk nog altijd geen RTS gehad die zo "realistisch" in elkaar zat. Ook massa's uitbreidingen van.
*Dawn of War 1 en 2: 1 was meer mijn ding, zit ook zeer goed in elkaar en snelle gameplay. Over 2 kan ik niet veel zeggen, alleen de sp wat gespeeld maar 1 zal bij velen nog altijd een favoriet zijn voor op lan eens boven te halen.
Historisch:
Age of Conquerors blijft ook van de beste RTS'en. Gewoon de max om legers elkaar te zien afslachten voor controle van de laatste paar hoopjes goud op de kaart
De Total War reeks: perfect als iets "rustigere" rts, geen basebuilding, gewoon een leger kiezen en daarmee het terrein op gaan.
Praetorions: Vond ik persoonlijk een RTS met zeer aangename gameplay. Lichte infantrie kon echt in ambush gaan liggen in bossen op graanvelden, je had scouts met honden(voor bossen) en raven (open terrein en heuvels) om te proberen ambushes te omzeilen, goede balans van fracties en ook veel meer gefocust op units trainen dan op bouwen. (je hebt villages op de kaart die je kunt overnemen, daaruit kan je dan units trainen. voor de rest kun je wel siege engines en torens bouwen met je units enzo maar geen basebuilding.)
Stronghold: In tegenstelling tot praetorians staat bouwen hier zwaar op de voorgrond, de bedoeling van het spel is dan ook om jouw kasteel uit te bouwen en te beveiligen, terwijl je peasents gelukkig en doorvoed houd en dan ook nog eens je tegenstander moet zien te nekken. Grootste pluspunt: Dooie koeien over je buur zijn muren kattapulteren
Fantasy:
Battle Realms: had ook redelijk unieke gameplay elementen. Een unit kon trainen in verschillende gebouwen. Vb bij serpent fractie kon je in de gewone tavern een peasent tot swordsmen hervormen, ging hij daarna naar de archery range werd hij een bandit. (kreeg kruisboogje bij) Was de peasent rechtstreeks naar de archery range geweest werd hij gewoon kruisboogschutter(wel met veel zwaardere kruisboog dan de bandit) Elke unit kon dan ook nog eens naar een armory(per fractie 2 verschillende) voor een upgrade. Als ronin kon je dan bijvoorbeeld glass sword skill bijkrijgen, (zware aanval die einde maakt aan eigen leven) maar als bandit leerde je daar poison arrows en daarna kon je nog naar een stable voor eventueel een paard op te halen. Enzo voort. Het kan zijn dat het allemaal een beetje omslachtig klinkt maar spelgewijs was het zeer vlot en goed uitgewerkt. Legers blijven ook kleinschalig (vgl met Warcraft 3).
Kohan: Vooral ervaring met 2, ook redelijk uniek que gameplay. Hier stelde je zelf formaties samen. b zware infanterie als linie met op de flanken archers en een sorceress en wizard als support) Die formaties hadden dan ook een moraal en hitpoint meter. Units kregen die automatisch bij als ze rusten in vriendelijk gebied dus goed kunnen terugtrekken was soms noodzakelijk
Ook zeer uitgebreid spel door zijn keuze systeem. 6 verschillende rassen die nog eens uit 2 van de 5 facties konden kiezen, mensen konden uit 4 kiezen, die dan nog eens speciale tech of units gaven.
Rise Of Legends: Van de makers van Rise Of Nations, prolly een de beste rts'en ooit gemaakt, jammergenoeg nooit doorgebroken. Snelle gameplay, 3 unieke rassen(steampunk europeanen, Vuur en zand oosterse monster fractie en Alien powered Aztecs) met zalige en verschillende units. Waarom het geen succes is geworden zal ergens altijd wel een mysterie blijven. Winnaar van The Best Game No One Else Liked - Rise of Legends op Voodoo Extreme
Last edited by mig el pig; 08-01-2011 at 16:08.
no votes
-
08-01-2011, 21:43 #11
Hearts of Iron 3 Semper FI
no votes
-
08-01-2011, 21:51 #12Member
- Registered
- 16/12/04
- Posts
- 84
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Heb ongeveer dezelfde games als jou gespeeld.
Emperor: Battle for Dune en Battle realms gaan jullie ook zeker appreciëren. Zijn wel iets ouder dan die van je lijstno votes
-
09-01-2011, 13:51 #13Member
- Registered
- 22/04/10
- Location
- Limburg
- Posts
- 441
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Bedankt voor de antwoorden. Ik zal eens op youtube kijken wat ons het meeste ligt
no votes
-
09-01-2011, 15:56 #14Member
- Registered
- 30/11/03
- Location
- Tielt
- Posts
- 10,249
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 2/481
Da praetorians ding lijkt me wel iets. Moet ik dit verwachten als een soort hard-core Total war?
maw, geef je hier ook je orders aan groepjes infanterie ipv aan individuele mannekes?no votes
-
09-01-2011, 19:39 #15
De units bestaan inderdaad uit blokken infanterie, en zoals in total war hebben ze stamina en soms speciale formaties of abilities. Maar net zoals bij meeste RTS'en worden ze nog altijd gerecruteerd op het slagveld zelve. Er is wel quasi geen bouw aspect. Je haalt je troepen uit villages op de kaart die je met een commander moet overnemen. Gameplay is redelijk simpel en vlot, iedereen heeft snel de basis onder de knie en kan zich dus al snel amuseren.
Je kan het spel regelmatig vinden in low budget versie, wel niet verschieten van de achterflap, tis het foute spel dat erop staat (cossacks 1, wat ook een machtige RTS was, kon makkelijk tijdje duren)no votes

