Thread: Burnout Paradise
-
19-11-2010, 16:05 #1Member
- Registered
- 29/09/10
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 1,274
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/23
Burnout Paradise
Ik heb onlangs de RDR Undead pack via de PSN gekocht. Om dit te kunnen doen moest ik uiteraard eerst mijn PSN portomonee aanvullen. In Mediamarkt hadden ze enkel ene van 50 euro dus ik dacht soit, ik neem het en gebruik de rest voor iets anders.
Ik was dus is aan het rondkijken op de PSN welke (volledige) spellen ik kon downloaden en een van de weinigen was Burnout Paradise dus ik kocht en downloade die gwn. Ik deed het vooral om is met vrienden te kunnen racen. Maar nu vind ik nergens de optie om met twee tegen elkaar te kunnen racen. Ik wordt meteen gedumpt in een stand en kan daar opdrachten e.d. doen.
Kan ik het nu gwn ni vinden of is het echt zo dat je bij Bunrout Paradise niet tegen een vriend kunt racen? Dit zou maar raar zijn
no votes
-
-
19-11-2010, 16:09 #2Member
- Registered
- 29/09/10
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 1,274
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/23
Dit moest in de PS3 forum, kan iemand dit verplaatsen? Mijn excuses
no votes
