1. #1
    RipTor's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Location
    Hasselt
    Posts
    2,656
    iTrader
    2 (100%)
    Mentioned
    2 Post(s)

    M+ : 1 jaar later

    Na het uitspelen van Mario Galaxy 2 (wel maar 70 sterren) heb ik eens Red steel 2 en Wii sports resorts samen met een M+ blokske geleend van ne maat.

    Wat ik me vooral afvraag is wat de algemene mening over M+ is.

    Met Red steel 2 heb ik eigenlijk niet echt het gevoel dat er zaken zijn die met de originele Wii mote niet zouden gaan, eigenlijk kan je nog altijd alleen maar verticaal en horizontaal slaan (dat zijn de enige moves nodig voor de gameplay tenminste). Ik vind M+ eigenlijk niet echt een toevoeging voor dit spel, kon net zo goed zonder M+ zijn mijn idee.

    Bij Wii Sports Resorts merk ik bij pingpong wel degelijk de M+. Maar bij bowling merk ik eigenlijk compleet geen verschil tov Wii Sports.
    no votes  

  2. #2

    Registered
    04/11/03
    Posts
    4,360
    iTrader
    98 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    15/17
    Het probleem is dat Nintendo niet wilt dat MotionPlus de standaard wordt zodat de games meestal compatibel zijn met MotionPlus maar je hebt het niet echt nodig om het spel te kunnen spelen. De Wii-remote en nunchuk is meestal genoeg. Ze willen blijkbaar mensen niet dwingen opnieuw een gadget te kopen.

    Op het moment heeft Motion+ eigenlijk minder nut dan de Wii Zapper want ten opzichte daarvan is het aantal games te gelimiteerd. Het zal wachten worden op Zelda: Skyward Sword en The Conduit 2 voor MotionPlus te gebruiken.
    no votes  

  3. #3
    De SkeEvN's Avatar
    Registered
    21/06/05
    Location
    waarmaarde
    Posts
    9,136
    iTrader
    100 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/95
    bij sports resort zie ik immens veel verschil bij het bowlen maar dan ook wel immens veel eig ... :')

    redsteel2 is hack n slash dus motion plus doet nie veel behalve met gun aimen en verschil kan je niet testen aangezien de m+ moet aangesloten zijn..

    conclusie ik persoonlijk merk veel verschil met en zonder
    Shooters speelde op pc me muis en keyboard . uit
    Vraag het op 9lives, wij googlen het wel voor je!
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in