Thread: Uw laatste multiplayer-ervaring
-
03-08-2010, 23:18 #1Approved 9-lifer
- Registered
- 14/11/04
- Location
- Uustakker
- Posts
- 7,014
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/118
Uw laatste multiplayer-ervaring
Won je , verloor je . Met welke units, welk ras was jij en welk ras was de tegenstander?
Post het hier allemaal!
Ik heb zojuist een overwinning behaald bij de qualificatie tot een ladder door in waves te werken. We waren beiden terran. Een snelle rush met 20 marines was mislukt door een snel opgetrokken bunker, supply blokkade. Heb 3 main bases gebouwd zodat ik genoeg grondstoffen binnenkreeg en ondertussen bleef ik marines maken voor een snelle aanval en werkte ik snel naar thor's. Kreeg een aanval met nuke binnen maar die deed zo goed als niets. Ondertussen was ik ook al een luchtaanval aan het voorbereiden.
Eerst vanuit de lucht zijn luchteenheden uit de lucht geschoten terwijl ze op de grond de air defenses aan het vernietigen waren. Hij had me nog eens proberen nuken maar had mijn eenheden snel verplaatst omdat het te verwachten was.
Terwijl mijn eenheden aan het vechten waren had ik alle wachtrijen weer volgezet en tegen dat ze allemaal dood waren kon ik een nieuwe wave opstarten. Op die manier werd hij vlot gedood en kwam er alleen nog gevloek in die chatbox. Waardige tegenstander, dat wel.
Hoe versla je eigenlijk die snipers? Daar had ik het wat moeilijk mee.no votes
-
-
04-08-2010, 00:17 #2
gold gehaald in 3vs3 !!!
Specs : Intel i5 2500
12 gb ram
ATI 7950 3gb
w8no votes
-
04-08-2010, 00:25 #3
Verloren tegen mass vikings als Z ... fucking vikings
no votes
-
04-08-2010, 00:31 #4
Gisteren gepromote tot silver(amai 'al' silver).
Maar ik blijf verliezen en meestal op de raarste manieren, of ik weet soms gewoon niet hoe.
Kak
no votes
-
04-08-2010, 00:33 #5
replays herbekijken!
no votes
-
04-08-2010, 00:41 #6Member
- Registered
- 15/01/05
- Location
- Gent
- Posts
- 661
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Een aantal keer afgeslacht geweest door Top 20 Diamond. Leuk te weten dat ik nog zooooooooooooooooooooveel kan verbeteren
no votes
-
04-08-2010, 00:50 #7Member
- Registered
- 01/04/09
- Location
- gent
- Posts
- 1,197
- iTrader
- -2 (0%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9/9
ZvT op desert oasis.
Altijd zo een map waar er heel vreemde dingen op gebeuren.
besloten om 14 gas 14 pool te gaan omda reapers daar zowiezo al populair zijn, rax met tech lab gescout.
Reapers vrij makkelijk opgekuisd terwijl ik expo'de (kzou zelf zeggen dat em ze bijna suicide)
Lair gestart, baneling nest gestart met het idee van muta/ling te gaan, aangezien drops op die map echt heel hard zijn, en ik daar al wa games aan heb verloren.
Dan scoutte ik port met tech lab, vroeger dan verwacht, aangezien em toch redelijk wat gas in reapers had gestoken.
Uit paniek snel evo chamber en hydra den neergegooid en een extra queen beginnen maken omda muta's nooit meer op tijd gingen zijn, en met hydra/bling kon ik dan wel early MMM pushes afhouden.
Met wat hydra's dan banshees gekilled.
Dan spire neergegooid, aangezien creep spreaden over die map veel te lang duurt, en ik nooit tegen drops ging kunnen verdedigen met hydra.
10-tal muta's gemaakt, hem beziggehouden terwijl ik men 3base pakte. En em ging tank/thor met wat bio support.
Roach lair + speed, en beginnen klaarmaken voor zen push. hij ging dan voor men 3de, dat vrij vlot afgehouden.
getecht naar ultra's/drop terwijl ik aant counterattacken was.
Alles wat ik had in zen base gedropt, zoveel mogelijk dmg gedaan, dan zag ik da ding voor BC's in zen base staan (naam efkes vergeten).
wat ultra/roach/ling gemaakt met wat corruptors voor als em een BC zou uitgekregen hebben.
Men army weer gedropt, en vanaf dan was het eigenlijk gedaan, omdat em vrij hard had zitten techen naar BC's terwijl em eerder zen ganse army was verloren in het fight voor men 3de, vanaf dan zat em nog wat lastig te doen door overal te rebuilden, maar het was al gedaan.
Eigenlijk in totaal vrij makkelijk gewonnen, ik had zelf niet echt zo goed gespeeld (zeker omdat ik eigenlijk maar een heel grof gameplan had en niet echt deftig uitgewerkt, normaal ga ik eigenlijk nooit muta behalve als ze echt om een of andere reden compleet bio gaan), dus ik was wel verbaasd toen ik erachter zag dat em in diamond zat.
Zeker van zen reapers verschoten, aangezien em die gewoon in men base gooide zonder er verder naar te kijken precies.
Dus waarschijnlijk iemand die in diamond was geraakt mee wa luck.#9lives.Scno votes
-
04-08-2010, 01:17 #8
Ghosts?
die hebben meestal stealth, dus ofwel moet je een unit hebben die stealth-units kan 'ontdekken' (Raven, air-unit) of gebouwen (er is/zijn meestal maar 1 of 2 wegen naar je kamp, zet daar een anti-air launcher en die ghost komt er niet langs zonder gespot te worden
mijn ervaring; Ik speel altijd met vrienden op mumble, en nu waren ze constant aan het zagen dat ik en Hawk (een van die vrienden dus) 1on1 moesten doen, uiteindelijk dan ook gedaan en gewonnen ^^
We waren beiden Terran, bouwen verliep vlot, geen vroege aanvallen ofzo (wat mij eigelijk nogal verrastte) behalve een met 2 reapers (maar ik had al Helions, dus dat was snel opgelost)
Toen met Ghost enkele keren zijn base (eerder zijn wall-off van Barracks en Supply depot) genuked maar was al snel terug heropgebouwd, toen met een medivac langs de zijkant (waar geen cover was) de Ghost neergedropt en een nuke op zijn command center en barracks gedropped, maar dat deed maar weinig damage (de allereerste keer dat ik eigelijk een nuke gebruik in dit spel)
Erna viel hij mij aan met (ik geloof) al zijn units (Thors, Banshees, vikings, marauders etc) maar tegen dan had ik al veel meer units dan hem en zelfs al enkele Battlecruisers klaar staan, zijn aanval succesvol afgeweerd en hem daarna gaan aanvallen, zijn wall was er al rap aan en toen was het 'GG' van hem en heeft hij surrendered ^^
link naar replay voor de geïnteresseerden: 2shared - download Steppes of War.SC2Replay NOTE; we zijn beiden nog 'noobs' tot RTS-games, dus je zult wss enorm veel fouten zien die je zullen ergeren)Deviljho ftwno votes
-
04-08-2010, 01:44 #9Member
- Registered
- 23/08/09
- Location
- De Haan
- Posts
- 378
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
^^ gg maar toch paar tips:
1) veel meer SCV's pompen in het begin.
2) Units upgraden! Meer waar voor je geld dus als je een leger maakt.
3) Zorgen dat je nooit boven 50% energy komt in je Orbital command => meer MULE's
4) Zijn gebouwen niet nuken :P alleen als hij zijn supplydepods samen zet, zo blijft hij een eindje supplyblocked beter nog is zijn harvesters nuken.
Niet dat ik zo goed ben maarja
mss helpt dit wat.
no votes
-
04-08-2010, 01:57 #10Approved 9-lifer
- Registered
- 14/11/04
- Location
- Uustakker
- Posts
- 7,014
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/118
Ik heb b1nge zjin fight eens herbekeken. Niet slecht van jou, uw vriend speelt wel een pakje minder goed
. Enkel heb ik persoonlijk wat tegen nukes, maar dat is persoonlijke smaak / gevoel
no votes
-
04-08-2010, 02:16 #11Member
- Registered
- 01/04/09
- Location
- gent
- Posts
- 1,197
- iTrader
- -2 (0%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9/9
ZvZ op blistering sands.
Ik doe de gewoonlijk 14 pool gas, 50gas baneling nest zever.
Ik kom toe en zie dat em mee zen eerste 100 gas lair is gegaan en dus muta's wou gaan door te turtlen met spinecrawlers
Dan maar ff speedling/baneling all-in gegaan terwijl ik een spore crawler of 2 maakte.
Al zen drones ook opgeblazen mee banelings, was wel fun.
Ik haat mensen die zo'n dingen doen en dus gewoon proberen te winnen door de verrassing van opeens zot snel muta's te hebben. (in ZvZ)Last edited by Rb34; 04-08-2010 at 05:31.
#9lives.Scno votes
-
04-08-2010, 04:10 #12Member
- Registered
- 16/09/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 2,211
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/2
Kheb hier mijn eerste (gewonnen) novice melee match erop zitten (ZvZ Novice_Metalopolis). Was best leuk, alhoewel het uiteraard zeer noobish was. Had wel wat last van lag dus er zijn wat dingen misgelopen
.
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Ik had niet echt een specifieke build order in gedachte (wou eens iets anders proberen dan de roach opener). Wat ik wou doen was in feiten een speedling rush en daarna overschakelen op roaches (dermee dat ik zo vroeg gas ben beginnen harvesten).
Ben nu bezig met wat guides te lezen ivm zerg, het is uiteraard niet mijn bedoeling om de beste te worden, maar zou graag toch enig niveau te bereiken
.
Last edited by yannick; 04-08-2010 at 04:21.
no votes
-
04-08-2010, 04:44 #13Member
- Registered
- 09/11/03
- Location
- blankenberge
- Posts
- 739
- iTrader
- 23 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/2
Yay
Net 4 van de 5 placements gewonnen met elke keer Dark templar + cannon tactic (nouja als het een tactic is maar het werkt goed bij mij)
Laatste toch verloren omdat die toch wel redelijk goed was en wist wat hij moet doen na zijn replay te hebben bekeken dan!
Nuja zit nu in gold league!
Nooit starcraft 1 gespeeld en al een stuk of 30 games achter de kiezen in SC2!
Vind het niet slecht vanmezelf alhoewel ik nog veel beter kan/moet worden!
Verslavend spel omg!!!PSN Yentl-Sno votes
-
04-08-2010, 10:53 #14
In't laatste spel de achievements Meatgrinder(in 15 seconden 50 supply aan units van uw tegenstander vernietigen) , Centurion Queen en Zerg Macro master gehaald op metalopolis.
Tegenstander en ik zijn alle 2 random, ik spawn als zerg int NO, hij als Terran in't ZO.
Met mijn overlord spot ik dat hij voor een snelle barack ging (ik zat juist op 10 sup) en begin mij dan ook voor te bereiden op een rush. (snel spawning pool en geld en larve overlaten zodat ik meteen queen en 6 lings kan zetten als de spawning pool klaar is.)
Hij scout mij en blaast gelijk zijn rush af waardoor ik meteen expand nadat mijn roachwarren klaar is, ondertussen heb ik al 2 queens en is mijn creephighway al bijna tot het goud in't midden gevorderd. Hij komt overlords harrassen met een vikingske maar kan hem uiteindelijk neerhalen met mijn queens . Beslis daarop voor ne spire te zetten en een handjevol muta's maken om terug te harassen, ik schakel wel wat van zijn SCV's uit in zijn main maar hij heeft redelijk wat marines, hier en daar een turret en hij begint met thors te maken waardoor ik verder zerglings/roaches blijf maken.
Ik ga mijn zerglings gaan ingraven op het zuidelijk goud plateau en dankzij Xel Naga, en creep heb ik goed zicht op toegangsweg naar mijn kamp. Hij beslist te pushen met 5 tal thors en minstens 20 marines(zal gehoopt hebben dat ik bleef voor muta's gaan zeker)
Ze passeren voorbij mijn 70 tal ingegraven zerglings waarop ik hem in de tang kan nemen met tussen mijn roaches en mijn zerglings. Zijn leger stond op mijn creep en was quasi kansloos, de zerglings kwamen vanachter zijn thors en zijn marines stonden tegenover mijn roaches . (toen heb ik dan ook Meatgrinder gehaald)
Met het restantje van mijn leger val ik dan ook meteen zijn natural aan maar door siege tank op ramp (en hij die zijn expansion naar planetary fortress had upgegrade word mijn aanval opgeofferd voor het algemeen nut. (tijdens het gevecht ook zerglins zitten bij maken dus de volgende minuten blijven mijn troepen zijn exp lastig vallen) Als ik al iets meer met zerg gespeeld had, of beter had opgelet had ik het hier kunnen afmaken denk ik.
Nuja, ik pak nog 2 expansions(de noordelijke en het goud), begraaf een zerglingetje aan elke andere miniral patch en heb ingegraven roaches in de buurt van zijn basis liggen. Hij heeft jammergenoeg teveel turrets staan waardoor ik hem zo niet kan harassen.
Hij zoekt wanhopig naar exp plaats maar overal waar hij komt staan er 20 tal seconden een hoopje lings. Ik ben aant twijfelen hoe ik het ga aanpakken (nog nooit echt late game zerg vs terran gespeeld) en blijf hem dus 'containen' terwijl ik massaal begin te techen. Wel perongeluk nydus kanaal ipv infestor pit gebouwd waardoor ik pas laat aan mijn greater spire kon beginnen voor broodlords. Daarnaast nog een SC1 foutje gemaakt want ik was muta's aan't maken terwijl ik corruptors nodig had voor broodlords te kunnen hebben. Nu heb ik dus meer dan 10 mutas en 8 tal corruptors(die ik niet kon upgraden want zat aan supply cap) en dan zie ik dat hij een exp probeert te securen met 5 tal battlecruisers. Ik pop mijn roaches om zijn scv's en grond leger af te maken en laat mijn hydralisken, muta's en corruptors zijn BC aanvallen. Hij verliest ze allemaal en aangezien er supply is vrijgekomen kan ik een 5 tal broodlords maken. De second dat die hun beestjes uitspuwen over zijn expansion en zo zijn planetary fortress vernietigen is het GG.
Vond het een leuk matchke, al de 2de keer dat ik een terran leger oppeuzel doordat ze voorbij mijn geburrowde zerglings lopen om ze dan tijdens de battle in hun rug te krijgen.Last edited by mig el pig; 04-08-2010 at 12:17.
no votes
-
04-08-2010, 12:16 #15Approved 9-lifer
- Registered
- 30/09/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 382
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/4
no votes

