1. #1

    Registered
    07/05/07
    Location
    Affligem
    Posts
    628
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/5

    BF2 wil niet starten

    Ik weet niet waarom dit gebeurd is, maar om de een of andere manier wil BF2 ineens niet meer starten ik heb echt geen idee hoe dit ineens komt want gisteren kon ik nog perfect spelen. Telkens ik het spel start wordt het beeld even zwart en gaat het terug naar mijn bureaublad. Heeft iemand een idee hoe ik dit kan oplossen, want ik wil gvd mijn BF2 mods spelen
    no votes  

  2. #2
    Foirzie's Avatar
    Registered
    27/04/03
    Location
    Tienen
    Posts
    4,704
    iTrader
    121 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    6/25
    Vaak is het zo dat een reinstall alles wel oplost.

    Dit kan aan vanalles liggen.
    Drivers van gfx, soundcard, ...
    Iets dat je hebt aangepast in je menus.
    Iets dat je verandert hebt op je pc.
    Geen rechten om het spel op te starten? Probeer eens als admin.
    ...
    People see me, and they see the suit, and they go: "you're not fooling anyone", they know I'm rock and roll through and through.
    But you know that old thing, live fast, die young? Not my way. Live fast, sure, live too bloody fast sometimes, but die young? Die old.
    That's the way... not orthodox, I don't live by "the rules" you know.
    no votes  

  3. #3

    Registered
    03/09/03
    Location
    Whatever
    Posts
    653
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/2
    Overlaatst ook nog gehad, bleek te zijn omdat ik drivers voor mijn scherm geƮnstalleerd had. Met de windows drivers kon ik op 75Hz draaien, met Samsung drivers maar op 60 Hz, anders eens in AL (ook default en weet ik veel wat, gewoon alles) je videoconfigs checken en dat eens proberen?.
    Bij mij werkte het pas nadat ik ook de default config aangepast had naar 60Hz want tot je inlogt neemt hij settings van die config.

    Anders, reinstall zal normaal wel helpen, bijna standaard antwoord voor elke bf probleem
    no votes  

  4. #4

    Registered
    07/05/07
    Location
    Affligem
    Posts
    628
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/5
    Ik heb geen enkele driver veranderd, het spel ondertussen al 3 keer uninstalled/reinstalled (met revouninstaller, dus alle resterende bestanden en registerverwijzingen zijn ook weg), met en zonder patch 1.5 geprobeerd, echt ver alles geprobeerd. Aan mijn scherm kan het niet liggen want dat is standaard 60Hz, en BF2 start ook automatisch op 800x600 na een reinstall. MAW dezelfde instellingen als de eerste keer toen ik het speelde, en toen werkte het wel ondertussen ook al een paar drivers van gfx kaart en geluidskaart geprobeerd, echt niets werkt. Ik heb UAC afstaan dus starten als admin kan ook niet helpen en ik heb het ook al geprobeerd in elke compabillity mode. Bedankt voor de hulp anyway, maar ik denk dat er niet veel anders op zit dan een complete format als ik BF2 nog wil spelen
    no votes  

  5. #5

    Registered
    03/09/03
    Location
    Whatever
    Posts
    653
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/2
    Misschien eens proberen of er niets in je error logs staat van windows?

    Weet niet zo direct of bf2 zelf een error log functie heeft anders dat ook eens proberen?
    no votes  

  6. #6

    Registered
    07/05/07
    Location
    Affligem
    Posts
    628
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/5
    Er staat niets in de error logs van BF2 en het lijkt me zeer onwaarschijnlijk dat er een error log van windows is mbt BF2, aangezien er niet komt 'bf2.exe werkt niet meer' of dergelijke, mijn scherm wordt gewoon zwart, gaat naar 800x600 voor een seconde en gaat dan weer naar native res
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in