Thread: Hearts of Iron 3
-
02-08-2009, 12:18 #1Member
- Registered
- 02/09/02
- Location
- Herne
- Posts
- 4,904
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/51
Hearts of Iron 3
Deze nieuwe telg uit de bekende reeks van ontwikkelaar Paradox wordt binnen enkele dagen gereleaset (Gamersgate op 7 augustus, Steam op 7 augustus. De winkelversie zal rond 14 augustus uitkomen)?
Een nieuw spel verdient natuurlijk een nieuw topic. Ik kijk er erg naar uit, al vrees ik voor de systeemvereisten. Met mijn P4 3.2Ghz, 1Gig DDRram en Ati X1300 zal het zweten worden. Misschien kan ik het zelfs niet draaien.
Ik wacht waarschijnlijk de herexamens af en zal een demo of internetversie testen om te zien of ik het kan draaien. Als dat zo is, koop ik het wel zodat ik mijn game kan registeren voor multiplayer (ik denk dat ze opnieuw de Metaserver zoals bij EU3 gaan gebruiken, waar je je key moet registeren op het forum) en om zo'n kleine en goede firma als Paradox te steunen natuurlijk.
Ik ben alvast benieuwd naar de eerste reviews, meningen, AAR's en straffe verhalen.
Last edited by dunno; 02-08-2009 at 12:35.
NoScript, de add-on om ongewenste reclame tegen te houden.no votes
-
-
02-08-2009, 14:10 #2Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Roeselare
- Posts
- 1,955
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Ach nog iemand die vol spanning op HoI 3 wacht

Ik denk dat de systeemeisen wel nog zullen meevallen, je kan ook nog werken met counters indien nodig.Android App: Battleships
no votes
-
02-08-2009, 14:29 #3Approved 9-lifer
- Registered
- 15/07/07
- Location
- Lede
- Posts
- 368
- iTrader
- 1 (67%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Zo zwaar ziet dat spel er toch niet uit? Hun europa universalis titels waren ook zo indertijd, evenals HoI 2
Kzou da twee nog spelen als hem op hoge resolutie zou spelen, mja >.<no votes
-
02-08-2009, 14:31 #4
EDIT!!!!!! de echte system vereisten zijn bekend , (in de hoi 3 manuel beschikbaar op paradoxplaza)
de minimum, nog niet de recomended
To play Hearts of Iron III you will need to meet the following minimum requirements:
• Operating System: Microsoft® Windows® XP / Vista
• Processor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+ (single core)
• Memory: 1 GB RAM (2 GB RAM on Vista)
• Hard Disk Space: 2 GB Available HDD Space
• Video Card: NVIDIA® GeForce™ 6800 or ATI™ Radeon® X850XT and above Video Card
• Sound Card: DirectX-compatible Sound Card
• DirectX® Version: DirectX® Version 9.0c (4.09.0000.0904)
ik heb mijn preorder al in gamemania besteld
en het is wel degeijk een zwaar spel , vooral voor de cpu dan, je moet maar 1ns de dev diary's lezen , dan kom je er wel achter hoe veel er moet worden berekend
en hoge resolutie , het is de gameplay die telt , niet hoe het er uitziet
edit , het is bekend (in de officiele forums) dat je het beste met een dual of zelfs een quadcore zal spelen, anders tegen dat het 1940 is zal je met een singlecore al heel veel prob hebbenLast edited by derookevin; 03-08-2009 at 21:33.
press any key : : : : homer j simpson = where is the ANY key ???no votes
-
02-08-2009, 15:15 #5Member
- Registered
- 02/09/02
- Location
- Herne
- Posts
- 4,904
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/51
Volgens mij zijn dat de 'recommended'vereisten (al staat er bij gamersgate dat het de minimale zijn). Ik heb eens een developer andere minimumvereisten zien schrijven enkele weken terug waar je 'maar' 1 gig geheugen nodig had.
NoScript, de add-on om ongewenste reclame tegen te houden.no votes
-
02-08-2009, 15:32 #6Member
- Registered
- 03/09/03
- Location
- /
- Posts
- 5,524
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/31
Kheb al een weekje gepre-ordered by gamersgate. Je krijgt dan 2 gratis spritepacks, maar ik verwijder de sprites toch na installatie, dus veel maakt me dat niet uit.
Dit spel wordt geweldig. Een massaal aantal provincies, een veel beter uitgewerkt diplomatiek systeem, eindelijk weg van de techteams, etc...
Misschien dat ik eindelijk mijn 'Vlaanderen' mod eens kan afwerken. Hij is af tot 1938 of zo, maar dan zit ik met een probleem dat er een Vlaanderen-Wallonië oorlog uitbreekt, maar de victory conditions zijn voor een human-player veel te makkelijk te halen, wegens gebrek aan provincies en dus strategische diepte."I would remind you that extremism in the defense of liberty is no vice! And let me remind you also that moderation in the pursuit of justice is no virtue!"
~~Barry Goldwater~~no votes
-
02-08-2009, 18:18 #7Approved 9-lifer
- Registered
- 04/02/04
- Location
- 3010/3690
- Posts
- 4,208
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/43
Zit er ook al een tijdje op te wachten, maar vrees voor m'n GFX-kaart. Nuja, mss dat dat dmv counters verholpen kan worden. Na de examens eens zien voor een demo...
Johan heeft trouwens een quickstart guide op het forum gezet voor zij die de handleiding niet van plan zijn te lezen, moest er iemand in afwachting iets om handen willen hebben
I'm a writer. I think, I type, I drink. Lather, rinse, repeat. Not always in that order.
no votes
-
02-08-2009, 18:46 #8
Is zowat het enige spel dat deze zomer uitkomt dat me interreseerd. Zit dus al een tijdje naar uit te kijken. Kan niet vlug genoeg vrijdag zijn. Mijn Pre-Order een paar dagen geleden geplaatst (via Gamersgate is van Paradox zelf dus lijkt me beter voor hen meer geld voor hen en de retail versie komt pas een week later wat me een beetje te lang is).
no votes
-
02-08-2009, 18:56 #9Approved 9-lifer
- Registered
- 04/02/04
- Location
- 3010/3690
- Posts
- 4,208
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/43
Misschien ooit nog eens een poging wagen voor een 9lives multiplayersessie
I'm a writer. I think, I type, I drink. Lather, rinse, repeat. Not always in that order.
no votes
-
02-08-2009, 19:02 #10Member
- Registered
- 20/07/02
- Location
- Kinrooi
- Posts
- 16,148
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/35
Dit gaat echt zalig worden.

Divisies zelf samenstellen uit verschillende regimenten
"De wereld is soep en het denken meestal een vork: tot smakelijk eten leidt dat zelden."
Harry Mulisch.no votes
-
02-08-2009, 19:06 #11Member
- Registered
- 03/09/03
- Location
- /
- Posts
- 5,524
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/31
"I would remind you that extremism in the defense of liberty is no vice! And let me remind you also that moderation in the pursuit of justice is no virtue!"
~~Barry Goldwater~~no votes
-
02-08-2009, 20:10 #12
lol , de hoi2 sessies kwamen nooit tot een goed eind omdat zo een spel gewoon veeeeeel te lang duurt
, en vb , als je germany zijt , dan ben je binnen 2 jaar al ik oorlog , maar als je amerika speelt dan moet je lang wachten enz (als je de history volgd eh)
wat ik doe is , met een aantal mensen samenkomen , en daar dan in lan tegen spelen , omdat je dan gewoon weer moet afspreken voor een hele dag en dan kan doordoen later met dezelfde mensen
edit
dit hierboven kunnen niet de rec zijn , want een p IV kon het al maar met moeite halen in de late period games , en aangezien ze in de fora zeggen dat een quad aanbevolen is ....(de devs zeggen dat)press any key : : : : homer j simpson = where is the ANY key ???no votes
-
02-08-2009, 20:15 #13
zeker dit 1ns checken
31st July - Review from a Hearts of Iron Veteran - Paradox Interactive Forums
opgelet , is wel in het engelspress any key : : : : homer j simpson = where is the ANY key ???no votes
-
02-08-2009, 20:34 #14Member
- Registered
- 20/07/02
- Location
- Kinrooi
- Posts
- 16,148
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/35
Huh. Brigades? Ik had op een screen regimenten gezien

http://pc.ign.com/dor/objects/142754...page=mediaFull
Hier bijvoorbeeld. Er zit precies wel een foutje in. Het symbool (met één X) geeft aan dat het een brigade is, maar in de naam staat er regiment
Last edited by Timmie; 02-08-2009 at 20:43.
"De wereld is soep en het denken meestal een vork: tot smakelijk eten leidt dat zelden."
Harry Mulisch.no votes
-
02-08-2009, 22:32 #15Member
- Registered
- 03/09/03
- Location
- /
- Posts
- 5,524
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/31
Lothos zijn review is degelijk, maar hij vertelt niet veel nieuws.
Behalve natuurlijk het feit dat je je sliders niet meer door de AI kan laten regelen, zonder het hele productiescherm over te geven aan de AI.
Gelukkig heeft Johan gemeld dat als er genoeg interesse is in deze feature, dat hij zeker terug toegevoegd zal worden in een patch.
Je maakt een grapje neem ik aan?opgelet , is wel in het engels
Uiteindelijk maakt het niet veel uit, en hangt het af van land tot land wat nu juist een regiment en wat nu juist een brigade is, en het kan zijn dat een regiment van één land de brigade van een ander land is.
Maar het development team heeft het wel degelijk over brigades, en niet over regimenten; en zoals je al zegt, duidt het NATO-symbool ook op een brigade. Een regiment zou, zoals jij wel weet maar de rest van het forum mss niet, aangeduid worden door "|||" ipv "X"."I would remind you that extremism in the defense of liberty is no vice! And let me remind you also that moderation in the pursuit of justice is no virtue!"
~~Barry Goldwater~~no votes

