Thread: Adventure/Horror shooter
-
14-04-2009, 02:02 #1Member
- Registered
- 08/04/07
- Location
- Oostkamp
- Posts
- 6,821
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9/50
Adventure/Horror shooter
Ik wil graag m'n shootercollectie wat uitbreiden met 1 of meerdere spelletjes, afhankelijk van hun prijsje op Play.com (moet letten op m'n geld he
).
Nou heb ik niet zo'n goed idee hoe ik daar aan kan beginnen, normaal kom ik altijd aan m'n games van het lezen uit de PC-Gameplay of hier, of zeer bekende games. Maar dan nog mis ik wel eens een goed spel gewoonweg omdat ik toen er geen geld aan kwijt wou.
Laat ik dus maar hier vragen naar aanraders. Wat ik zelf verwacht van de shooter is dat je het lang kan spelen, mooie graphics heeft (hier moet ik even vaag over blijven) & interessant verhaal heeft. Om wat meer preciezer te zijn wat ik verwacht, even een paar andere games opsommen die ik al in bezit hebt:
FEAR: Ik geniet enorm veel van FEAR. Mede door de Slow-Motion, maar ook omdat de horrorsfeer er zo fantastisch goed in zit. Normaal rush ik graag door de levels heen en knal ik alles aan stukken, maar in FEAR ben ik echt soms traag aan het wandelen als het eng wordt en zo wil ik het.
Prey: Alhoewel deze game niet al te hoog scoort vond ik het anders heel leuk. Het spel duurde enorm lang voor mij, er waren enorm veel verschillende & interessante levels, en sommige ervan waren echt gigantisch. Het enige wat me eigenlijk tegenstak hier waren de zogezegde levelbosses, gezien die niet veel soeps waren.
Shooters zoals Crysis ben ik ook voor te vinden, al zul je me het minder vaak zien herspelen. Mijn zin om te gaan sluipen ipv rushen komt niet zo vaak voor. Onlangs wou ik het nog herspelen maar ik had gewoon geen zin om te sluipen, en rushen neemt veel van het gamegevoel weg.
Games zoals Bioshock zijn een no-go. Ik heb Bioshock gekocht en het gaat bij mij er moeilijk in waarom het zo goed is. Verschillende keren door hetzelfde level gaan, mobs die random spawnen (het zoeken naar Big Daddies is a pain) en dan al die rpg-like items die rondslingeren enzo, nee dat is echt mijn type van game niet. Heb het ook maar 2 keer gespeeld (en alleen voor het einde) en zal het niet binnekort herspelen. Kortom, geen games zoals Bioshock. Far Cry 2 valt dus ook uit de boot.
De Half-Life series heb ik uiteraard ook en veel van genoten, het mag ook iets in die aards zijn. De omschrijving hiervoor is beetje een mix van die van FEAR en Prey.
Ik denk dat de beste beschrijving qua genre die ik graag speel, adventure/horror is. En nog even bij zeggen, liefst geen games die zich afspelen in het verleden (aka geen WW2, middeleeuwen of whatever toestanden).
Laat de suggesties maar komen!
(PS: L4D heb ik al
)
no votes
-
-
14-04-2009, 10:47 #2Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Anzegem
- Posts
- 2,274
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Cryostasis?
Quake 4?
DooM3?
Jericho?
Penumbra (+ Black Plage + Requiem)?
Dark Sector?
Gears of War?
Painkiller?
Turok?
Bovenstaande lijst is in willekeurige volgorde hoor, heb gewoon de games opgeschreven die in mij opkwamen.no votes
-
14-04-2009, 13:35 #3Approved 9liver
- Registered
- 17/07/02
- Location
- tell
- Posts
- 2,455
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/10
De Thief serie kan ik dan wel aanraden, alhoewel deze grafics niet meer je van het zijn (Thief 1 dan
)
Heb ik jaar terug gekocht voor een habbekrats (ik denk 10€ voor de 3 in een Thief Collections box)
edit: lol ok, das dus Middeleeuwen
en aangezien ge Doom³ niet genoemd hebt: Doom³!
Daar ben ik ook verschillende malen hard verschoten!no votes
-
14-04-2009, 14:44 #4Member
- Registered
- 08/04/07
- Location
- Oostkamp
- Posts
- 6,821
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9/50
Amai, niet zo snel al zoveel titels verwacht. Ik heb ze eens opgezocht.
Cyrostatis klinkt erg interessant, maar het lijkt me teveel in kleine ruimtes af te spelen. Quake 4 ook interessant, moet je de vorige Quakes gespeeld hebben? Doom3: Al gedacht aan te schaffen, maar het lijkt me te eng.
En demons die respawnen is net als in Bioshock waar ik me soms aan erger. Jericho & Penumbra zijn dan weer games die me niet echt aan lijken te spreken, dunno why. Al zal ik eens de reviews van Jericho herbekijken, tis al lang geleden dat ik die gelezen had. En de lage prijs op Play.com is ook alleen maar positief.
Dark Sector: Is die wel op de PC? Kon het niet vinden op play.com. Misschien dat je aangenomen had dat het om het even welke console is, maar tis eigenlijk alleen op de PC.
Sorry als je hierover verward was.
Gears of War kan ik niks negatiefs op aanmerken, die staat op mijn lijstje om later te kopen als de prijs ietwat gezakt is op Play.com. Ook Painkiller ziet aangenaam uit, maar voel atm weinig voor brainloze killerslachtingen.
Turok is een game die me al enige tijd aanspreekt, maar ik blijf er mijn twijfels over hebben. Dinosaurussen vechten ala Jurassic Park vind ik gewoon superleuk, maar de lage reviewscores maken mij wat bang. Misschien dat ik het me aanschaf als het onder de 10 pleuros is op Play.com.
Zo voor nu lijkt het Jericho + Painkiller worden, maar ik wacht nog even af op eventueel meer titels.
no votes
-
14-04-2009, 17:32 #5Approved 9liver
- Registered
- 27/10/03
- Location
- Hasselt
- Posts
- 9,588
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/82
Euh Cryostatis speelt zich af op een verlaten ijsbreker. Echt fijn spel met veel schrikmomenten. Alleen snapte ik verhaal niet zo goed
Some painters transform the sun into a yellow spot, others transform a yellow spot into the sun.no votes
-
14-04-2009, 18:32 #6
Stalker, de perfecte combinatie van shooter/adventure/horror.
no votes
-
14-04-2009, 18:34 #7no votes
-
14-04-2009, 19:01 #8Approved 9liver
- Registered
- 21/11/04
- Location
- Brussel
- Posts
- 7,840
- iTrader
- 97 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 14/44
Dead Space! (zeker en vast checken, is beter dan de meeste bovengenoemde games)
Condemned & Condemned 2 zijn ook echt de moeite
Call of Cthulhu: Dark Corners of Earth
The Suffering (kan je gratis downloaden)
Cold FearTasta.me - Zoekt extra reviewers voor PS4, Xbox One en PC!PSN/XBL: FreakyJPno votes
-
14-04-2009, 19:07 #9
Meeste zijn idd al gezegd, maar toch even vermelden dat doom 3 en zeker quake 4 echt wel goede games waren.
Aan je omschrijving te zien zul je deze goed vinden. En ik hou ook niet zo van Bioshock.
no votes
-
14-04-2009, 19:30 #10Approved 9-lifer
- Registered
- 19/11/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 2,340
- iTrader
- 12 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
Play.com (UK) : Necrovision : PC Games - Free Delivery
necrovision! zalig spelno votes
-
14-04-2009, 19:41 #11Approved 9liver
- Registered
- 21/11/04
- Location
- Brussel
- Posts
- 7,840
- iTrader
- 97 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 14/44
no votes
-
18-04-2009, 01:25 #12no votes
-
18-04-2009, 10:58 #13Member
- Registered
- 23/07/03
- Location
- assenede
- Posts
- 5,144
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 24/25
Call of Cathulu was idd goed, maar ik raakte zodanig gefrustreerd in die scene da je moet weglopen van de angry population. Dat mislukte keer op keer

en The Suffering zijn ook beide beestige spellen. Spijtig dat 2 Starforce gebruikt, dus heb dat nooit echt lang willen spelen (Starforce fobie
)
Beavers retalliationno votes
-
19-04-2009, 13:31 #14Member
- Registered
- 07/12/02
- Location
- Konoha
- Posts
- 733
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
misschien wel leuk ook om te weten, ik heb Rainbow Six :Las vegas 2 al voor 10 euro in mijn winkel liggen (dus zal het op andere plekken ook wel zo zijn, kben hier ni om reclame te maken) en dat heb ik toch wel een goed spel gevonden, zeker voor die prijs
mendokusee..no votes
-
19-04-2009, 14:11 #15Approved 9-lifer
- Registered
- 19/04/07
- Location
- Gent
- Posts
- 7,806
- iTrader
- 15 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 16/46
En dat is uiteraard ook een adventure/horror shooter...
(\__/)this is bunny, copy bunny into your sig and help
(O.o )him to dominate the world.
(> < )no votes

