-
15-03-2009, 14:44 #1
Sacred 2: Camera Control + pauze functie
Ik heb eergisteren Sacred 2 gedownload via Steam. Een uitgesproken mening hab ik nog niet. Het spel voelt heerlijk aan en op visueel vlak is dit echt één van de mooiste. Maar de camera zint me niet. Als ik compleet inzoom wordt het gezichtsveld gekanteld tot net boven de horizon. Verder gaat niet omdat er geopteerd werd geen lucht te voorzien om de FPS en lag issues op te lossen waaronder Gothik III wel enorm te lijden had. Persoonlijk speel ik het liefst met een ruim bovenaanzicht en laad het nu net dat zijn waar ik me niet comfortable bij voel. In deze camerapositie lijkt het wel dat je meteen aangevallen wordt van zodra je iets in het beeld krijgt en het feit dat je niet kan pauzeren (begrijpen wie begrijpen kan) in dit spel, maakt het voor mij allemaal nogal onwennig en het weegt op mijn drang om verder te blijven spelen. Ik had gewoon graag een beter gezichtsveld gehad (Titan Quest, Divine Divinity, Baldur's Gate, etc)
Nu ben ik echter wat gaan rondneuzen op het net en ben dit tegengekomen: Want more freedom from the camera in Sacred 2? - DarkMatters
Hier spreekt men ervan dat het mogelijk is om een file te editeren zodat je de camera beter kan afregelen. Het probleem is dat ik dit spel via Steam heb en ik blijkbaar nergens een gamemap terug vind en bovendien heb ik een Windows Vista 64b versie die blijkbaar ook nergens een map "Documents and Settings" bevat.
Heeft er iemand een idee of dit mogelijk is met de Steam-versie van het spel?Mijn Tumblr: http://gunther-mangelschots.tumblr.com/no votes
-
-
15-03-2009, 15:05 #2Member
- Registered
- 12/12/02
- Location
- Gemeente
- Posts
- 6,034
- iTrader
- 15 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 23/111
kijk in uw steam map
no votes
-
15-03-2009, 15:10 #3Member
- Registered
- 13/06/03
- Location
- Thorin's Hall
- Posts
- 1,615
- iTrader
- 13 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Al geprobeerd via Options menu ingame? Daar kan je een beetje aan de camerapositie sleutelen.
no votes
-
15-03-2009, 16:49 #4Mijn Tumblr: http://gunther-mangelschots.tumblr.com/no votes
-
15-03-2009, 16:52 #5
In options kan je enkel kiezen in 3 modes van de camera, maar deze behandelen meer het gedrag dan het gezichtsveld jammer genoeg.
Weet dat veel 3D action RPG's hier wat met vechten, maar vind het bij deze titel nogal nefast. Waar zijn de good old isometrische dagen gebleven
Mijn Tumblr: http://gunther-mangelschots.tumblr.com/no votes
-
21-03-2009, 21:30 #6
is sacred 2 een goed game plz zeg op mijn profiel pagina dankje
the way to hell is way down belowno votes

