Page 1 of 4 1234 Last
  1. #1

    Registered
    08/02/05
    Location
    Zoersel
    Posts
    150
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    Artikel in Gazet van Antwerpen 21:44 Bijna 20 procent postpakjes ’verdwijnt’ Liefst

    Artikel uit Gazet van Antwerpen (Gazet van Antwerpen - online krant)

    Liefst 1 op 6 via de post verzonden computergames komt niet aan, blijkt uit een test van Gazet van Antwerpen. “Bij ons loopt dat aantal op tot de helft van de verzonden cd’s, dvd’s en computerspelletjes”, klaagt een medewerker van een pr-bureau.

    Een sector die veel ervaring heeft met het verzenden van waardevolle pakjes, is die van de public relations. Een rondvraag bij een aantal pr-kantoren uit Antwerpen en Brussel leert dat zij steen en been klagen over verzendingen die niet aankomen.

    “Vaak verzend ik 40 dvd’s naar klanten van ons kantoor”, vertelt een pr-medewerker uit het Antwerpse. “Ik weet op voorhand dat er 7 of 8 daarvan niet zullen aankomen, en ik ben er ook zeker van dat die gestolen worden. Brieven zonder dvd in komen gewoon aan. Ik kan de dvd’s ook aangetekend verzenden of via een gespecialiseerde dienst opsturen, maar dat zou een dure zaak worworden.”

    Raakte u al eens iets waardevols of dierbaars kwijt dat u had opgestuurd? Mail dan uw verhaal naar reacties@gva.be

    Enkele collega’s beamen. “Of het nu om cd’s, dvd’s of computerspelletjes gaat, een kwart tot de helft bereikt de bestemmeling niet. Vooral tijdens de feestdagen is het opvallend hoeveel verzendingen er verdwijnen. Zo is het voor ons bijna onmogelijk om ons werk goed te doen.”
    Ombudsdienst

    Wie iets verstuurd heeft en dat mist, kan dat melden aan de Post zelf of de ombudsdienst voor de postsector. Die laatste behandelt ook klachten van andere postbedrijven. In 2007 kreeg de ombudsdienst 6.300 klachten over de behandeling van zendingen. In datzelfde 2007 ontsloeg de Post 60 medewerkers die werden betrapt op de diefstal van pakjes.

    Jan MARTYNOWSKI
    no votes  

  2. #2
    manu_vp's Avatar
    Registered
    03/01/08
    Location
    Moerbeke
    Posts
    367
    iTrader
    12 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    dat de pakjes niet aankomen is op zich al erg... zelf heb ik ook al meegemaakt dat de doos die ik verzond wél aankwam maar zonder inhoud...
    PSN: manu-vp
    member of 9LBe clan visit our forum....if u want 2 have FUN
    no votes  

  3. #3
    mythe's Avatar
    Registered
    30/03/04
    Location
    Kortrijk
    Posts
    14,178
    iTrader
    139 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/20
    Heb het ook al meegemaakt.
    En volgens mij als ze weten bij de post dat het gestolen is door meneer "x" willen ze hem niet ontslaan door bepaalde redenen, vooral dan dat hij nen semi-overheidsdienst is .

    Nuja, zoveel last heb ik er nog niet van gehad.
    PSN: dripke
    .
    no votes  

  4. #4
    general of war's Avatar
    Registered
    03/08/08
    Location
    limburg
    Posts
    398
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    schandalig dat de post medewerkers zoiets doene ze zouden alleen maar betrouwbare mensen moeten aannemen zoals alarminstallateurs
    no votes  

  5. #5
    ravenrider's Avatar
    Registered
    14/06/08
    Location
    waregem
    Posts
    1,217
    iTrader
    61 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    niet alleen pakketjes, soms is er eens een maand dat mijn magazine later toekomt dan normaal en waarbij de verpakking al geschuurd is
    ==> iemand heeft het al gelezen
    PSN: jbiebuyck
    mijn DVD collectie
    no votes  

  6. #6

    Registered
    25/03/06
    Location
    GEnt
    Posts
    2,629
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    mja ze gaan wel niet zoveel keus hebben, ze betalen al zo weinig dat er daar nie zo veel volk wil werken

    ps mijn game is eingelijk aan gekomen met dhl nu omdak zo lang moeten wacthen heb khad al paar mails gestuurd met uitleg dat gelijk gestolen was en vorige week kwam het dan blijkbaar terug bij hen terecht ( dat na 3 maand) dus hebben ze dan maar voor dhl gekozen

    soit kben content alsinds, vind dat ze bij de post toch ergens een beter tracking systeem mogen voorzien zodat ze snel zien waar iets verloren gaat
    PSN = tis_God
    no votes  

  7. #7
    Lloyd's Avatar
    Registered
    05/11/03
    Location
    Maldegem
    Posts
    1,864
    iTrader
    36 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/5
    Ik heb ook eens een spel opgestuurd dat "verloren" is gegaan. Ik heb dan via de site van de post een klacht ingediend (de koper van het spel heeft dat ook gedaan) en een maand later kreeg ik gewoon een brief dat die nergens te vinden was maar dat als ik zou willen een brief moet sturen zodat ze mij de frankering (1,62€ ) zouden terugbetalen.
    PSN: Matte-LL
    Check out my skate 3 VIDS!
    no votes  

  8. #8
    Moto's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Location
    Wilrijk
    Posts
    1,994
    iTrader
    2 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/16
    Sinds ik met de gewone post verzenden ook merkte dat de helft niet aankwam, doe ik alles aangetekend, laats nog eens onaangetekend geprobeerd en ook niet aangekomen.
    Achja laats ook een kerstkaart in de bus die opengescheurd was, ze dachten zeker dat er geld te rapen viel.
    Nu met play.com wat besteld, hopelijk komen der toch een paar dingen binnen

    De post = Bende marginale dieven
    no votes  

  9. #9
    diknmuis's Avatar
    Registered
    14/11/07
    Location
    STADEN
    Posts
    3,192
    iTrader
    29 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    34/34
    de post is ten eerste fucking duur en er zijn idd veel pakjes die niet aankomen doordat die postbode daar ook toevallig fan van is
    en idd met magazines is dit ook een groot en gekend probleem
    PSN:diknmuis
    XBL/steam: diknmuis (GoW4 - Horde)
    Uplay: muisdikn (The Division)
    no votes  

  10. #10
    warthie's Avatar
    Registered
    06/03/03
    Location
    Humbeek
    Posts
    1,879
    iTrader
    23 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/17
    Hmm gelukkig heb ik die ervaring niet. Hier al een paar keer iets geruild/gekocht/verkocht en op ebay al meer dan 150 transacties waarbij er veel via de post gegaan is en nog nooit 1 ding gehad dat niet aangekomen is.
    Bij de douane hebben ze wel eens in de doos gesneden van een heel oud en waardevol spel :/
    PS3 : warthog_be
    FCB
    no votes  

  11. #11
    ytsejam's Avatar
    Registered
    04/10/05
    Location
    Gent
    Posts
    2,679
    iTrader
    68 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    10/10
    Van ik zijn ook al een paar dingen niet toegekomen. Het ergste van al was mijn eerste PS3 (die ik dus eigenlijk nooit gehad heb). Echt schandalig! Ik doe nu ook bijna alles aangetekend, kan mij niet schelen dat het 5 euro kost. Laatst nog een 2 PS1 games besteld via de post, is er ook maar 1tje van toegekomen...
    PSN: Kobakai72
    Steam: Kobakai72
    no votes  

  12. #12
    Kiwi's Avatar
    Registered
    02/12/08
    Location
    Zaventem
    Posts
    391
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Ben ook al een viertal games kwijt geraakt op die manier. Ik heb telkens klacht ingediend bij de Post, maar telkens als antwoord gekregen dat ze mijn zending onmogelijk konden opsporen en dat ik maar aangetekend moest laten verzenden.
    no votes  

  13. #13
    Solid Q's Avatar
    Registered
    14/04/07
    Location
    /
    Posts
    4,087
    iTrader
    28 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    9/97
    Amai, ik wist niet dat het zo schrijnend was .... Gelukkig heb ik hier nog nooit problemen mee gekregen.

    Ik heb wel al een paar keer waardevolle spullen opgestuurd zoals mijn PS3, maar ik probeer alles zo discreet mogelijk te verzenden (bruine kartonnen dozen )

    Misschien is het ook een kwestie van waar je woont, in de algemene verdeelpost kan ik niet inzien dat ze daar zouden stelen (alles gaat rap en er zouden toch camera's staan niet ? ) .. ik vermoed dat de meeste diefstallen in uw eigen postkantoor gebeuren, voordeel om in een vriendelijk stadje of dorp te wonen dan in een irritante grootstad !
    "And, irrespective of what one might assume, in the life of a science, problems do not arise by themselves. It is precisely this that marks out a problem as being of the true scientific spirit: all knowledge is in response to a question. If there were no question, there would be no scientific knowledge. Nothing proceeds from itself. Nothing is given. All is constructed." - Social Constructivism
    no votes  

  14. #14
    Cycloon's Avatar
    Registered
    18/01/04
    Location
    Melle
    Posts
    10,535
    iTrader
    56 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    22/102
    Hier ook nog nooit problemen gehad. Wel eens een game gehad die meer dan 2 weken nodig had om de eindbestemming te bereiken, maar voor de rest wel tevreden. Beetje geluk hebben dus...
    “In terms of how we evaluate schooling, everything is about working by yourself. If you work with someone else, it’s called cheating. Once you get out in the real world, everything you do involves working with other people.”
    PSN: Cycloon - Final Fantasy XIV: A realm reborn character
    no votes  

  15. #15
    heheheh's Avatar
    Registered
    22/12/05
    Location
    Keerbergen
    Posts
    1,015
    iTrader
    39 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/8
    Quote Originally Posted by Moto View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Nu met play.com wat besteld, hopelijk komen der toch een paar dingen binnen
    Crap man, ik heb een weekje geleden (de 15e) er nog 2 games op besteld en ze zijn nog altijd niet aangekomen. Zou ik mij zorgen moeten maken?
    "Ain't it fun when you know that you're gonna die young"
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in