Thread: Dekoninkrijken

  1. #1

    Registered
    19/11/08
    Location
    Zwavelweg
    Posts
    3
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)

    Dekoninkrijken

    Koninkrijken der Renaissance


    Inleiding

    Koninkrijken der Renaissance is een gratis, internationaal en volledig multiplayer online spel. Je waant jezelf in de middeleeuwen en samen met andere spelers dien je een koninkrijk op te bouwen. Als je jezelf hebt aanmeld krijg je een personage, je kunt kiezen voor een mannelijke of een vrouwelijke, het uiterlijk van dat personage word voor je gekozen. in het begin heeft je personage alleen maar ondergoed aan, maar dit is te veranderen. Je kunt namelijk kleding van kleermakers kopen. Als je wat verder in het spel bent zou je ook zelf kleermaker kunnen worden zodat je voor jezelf en andere speler kleding kunt naaien. Via deze kleding generator kan je alvast een personage samenstellen en kan je zien welke kleding je kunt kopen of maken in het spel.

    Het personage begint met een aantal start items. Zo heb je wat brood en een klein beetje geld. Met dat handjevol goederen ga je jezelf omhoog werken. Het is zelfs mogelijk om uiteindelijk een functie als graaf te bekleden. Als je meer met het geloof bezig zou zijn dan kun je ook daar allerlei verschillende titels bemachtigen. Er is ook een heus leger met allerlei ranken waar je jezelf ook mee bezig kunt houden. Denk aan een functie als sergeant of kapitein van het Graafschappelijke leger. Per level dat je omhoog gaat krijg je weer nieuwe mogelijkheden. Op je start level kun je praktisch niks doen en kan het spel wat saai overkomen. Maar vanaf level 1 kan je beginnen om je eigen land te bewerken. Vanaf level 2 kan je een beroep gaan uitoefenen. Je had al kunnen lezen dat een mogelijk beroep, kleermaker zou kunnen zijn. Maar er zijn ook bakkers, slagers, molenaars, smids en schrijnwerkers. Het eind level is op dit moment level 3. Je kan dan gaan studeren zodat je bij de hooggeleerden van de stad gaat behoren. Je kan je kennis gaan delen als professor en zo een flink salaris binnenhalen. Je kan ook voor de staat, kerk of het leger gaan werken. In de toekomst is het zelfs mogelijk om dokter te worden. Het werkt dat je voor de 4 domeinen kunt doen is het verzamelen van bepaalde punten. Hoe geleerder je bent hoe meer punten je kunt verzamelen. Een stad heeft die punten hard nodig om de dagelijkse dingen uit te kunnen voeren. Zo kan een burgemeester alleen massa brieven versturen als die een staatsman in dienst heeft die voor hem de benodigde punten bij elkaar verdiend.

    Een leuk element dat ook het vernoemen waard is zijn de herbergen. In één herberg passen ongeveer 7 mensen. Het is een ideale plek om de mensen uit je dorp te leren kennen. Je kan er ook een drankje nemen. Maar pas op dat je niet teveel drinkt, want voor je het weet ben je stom dronken. Als je dronken bent gaat je humeur omhoog, maar je kan die dag geen werk meer uitvoeren. Het is ook mogelijk om andere spelers een drankje aan te bieden om ze gelukkiger te maken of dronken te voeren. En als je graag zelf een herberg zou beginnen dan kun je die gewoon één bij de gemeente kopen. Één herberg kost je 100florijnen en dan nog 20 florijnen per week.

    Mocht je niet graag chatten, want dat is eigenlijk wat je in de herbergen doet. Op de fora die bij dit spel horen is een zeer actieve community actief. Op het forum worden de meest uitlopende dingen besproken. Je vind er allerlei gildes, de Graafschappelijke raad, de verschillende dorpen en meer van dat soort afdelingen.

    Ik denk dat ik zo voldoende informatie gegeven heb om je een indruk van dit spel te geven. Het spel is zo groot en massaal, dat is niet in een korte inleiding samen te vatten. Dus als je van roleplaying houd en eens een game wilt spelen waarbij je niet heel de dag op een link hoeft te klikken, dan is dit echt iets voor jouw.


    Screenshots:

    http://www.techzine.nl/f/g/272007php557348.gif
    Zo kan een stad in KdR eruit zien.

    http://www.techzine.nl/f/g/272007phpTbZXlE.gif
    Zo ziet de graaf schappelijke provincie eruit.

    http://www.techzine.nl/f/g/272007phpklOpou.gif
    Als je bakker bent ziet je erf er zo uit.


    http://www.techzine.nl/f/g/272007phpcLAMHa.gif
    Een voorbeeld van een Herberg.

    Link:

    Officiële Koninkrijken der Renaissance website

    (Mocht je je registreren zou ik het appreciëren als je mij als peter opgeeft: "Xarip" )
    Last edited by Castelmagno; 21-11-2008 at 18:02.
    no votes  

  2. #2
    ?therapy?'s Avatar
    Registered
    13/11/03
    Location
    Rio De Janeiro
    Posts
    16,311
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    10/235
    Referrer link precies
    no votes  

  3. #3

    Registered
    19/11/08
    Location
    Zwavelweg
    Posts
    3
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Quote Originally Posted by ?therapy? View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Referrer link precies
    De Koninkrijken der Renaissance - Gratis online spel: registratie

    (staat onderaan in de startpost trouwens ook.)
    no votes  

  4. #4
    passero's Avatar
    Registered
    28/11/03
    Location
    Drongen
    Posts
    6,665
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/28
    hij bedoelt ermee dat het een link is die U kan helpen parrain=xarip ik vermoed dat gij dus xarip noemt in dat spel?
    Ge moogt die link plaatsen op het forum maar dan enkel De Koninkrijken der Renaissance - Gratis multiplayer-rollenspel, realistisch middeleeuws spel dus zonder link naar uw eigen account
    no votes  

  5. #5

    Registered
    19/11/08
    Location
    Zwavelweg
    Posts
    3
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Quote Originally Posted by passero View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    hij bedoelt ermee dat het een link is die U kan helpen parrain=xarip ik vermoed dat gij dus xarip noemt in dat spel?
    Ge moogt die link plaatsen op het forum maar dan enkel De Koninkrijken der Renaissance - Gratis multiplayer-rollenspel, realistisch middeleeuws spel dus zonder link naar uw eigen account
    Ow, in dat geval.
    Ik heb het aangepast.
    no votes  

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in