-
23-10-2008, 16:38 #1Approved 9-lifer
- Registered
- 07/02/04
- Location
- Houtem (Veurne)
- Posts
- 3,060
- iTrader
- 177 (99%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 25/27
Komen er nog interessante games en applicaties voor de Wii??!!
Iets wa dak mij afvraag is of er nog degelijke / vernieuwende games en toffe apps (allé ja, kanalen) gepland staan.
Ik heb men Wii ondertussen al verkocht wegens eigenlijk het gebrek aan nieuwe games.
Zelda, Mario Galaxy, MarioKart en Metroid 3 zijn zo de games waar ik echt naar uit keek. Ma verder komen ze precies nie.
Ze hadden altijd gezegd da de Wii Nintendo van zen "kiddy image" ging afhelpen, ma ze gaan toch me meer/andere games mogen afkomen dan o.a. Resident Evil 4, Manhunt 2, Disaster, ........ (om er ma een paar te noemen)
75% van de Wii games zijn toch nog altijd "kiddy" en grotendeels "party games".
Kheb zo het gedacht dat ze de Wii een beetje links laten liggen.
OK, de graphics doen er nie zo echt toe (voor sommigen toch nie - voor velen wel), ma als je nu es vergelijkt met PS3 en X360, vraag je je dan nie af waarom Nintendo dan afkomt met een console die op sommige vlakken amper meekan me de vorige generatie?!
Hopelijk komen er hier enkele leuke reacties op!!!!!PSN: Viggo85no votes
-
-
23-10-2008, 17:10 #2
Nintendo is gewoonweg niet zo zot van geweldadige games. En voor de rest van je vragen... ga maar naar zo'n Anti-Nintendoclub op LiveJournal of MySpace. Daar kunnen ze je vast verder helpen want dat is het enige waar die mensen mee bezig zijn...
no votes
-
24-10-2008, 09:25 #3
Ik kijk op dit moment alvast uit naar world of goo, tales of symphonia, en de nieuwe zelda. Ook de nieuwe prince of persia en animal crossing zijn interessant. Bovendien heb ik just okami gekocht.
Ook veelbelovend: arc rise fantasia, little king's story, fragile & muramasa. Voor de sonic fans komt de nieuwe eraan: sonic unleashed. Ook zou er een nieuwe kid icarus aankomen, en pikmin 3.
Mij hoor je absoluut niet klagen, mijn portefeuille kan het nu al niet aan.Last edited by septentrio; 24-10-2008 at 10:16.
no votes
-
24-10-2008, 09:57 #4
Bovendien zijn er ook nog de volgende wii exclusives:
- the conduit
- nieuwe no more heroes
- monster hunter 3
- sin and punishment 2
- overlord: dark legend
- red steel 2
- tenchu 4
- fatal frame 4
- madworld
- rygar
- ...
volledige lijst: The Official Wii Lineup Thread II: Life's a Garden, Dig It - GameTrailers.com ForumsLast edited by septentrio; 24-10-2008 at 10:35.
no votes
-
24-10-2008, 12:22 #5
Het overaanbod aan party en kiddy games ligt niet aan nintendo zelf, dat zijn gewoon de ontwikkelaars die daar een goudmijn in gezien hebben (wat ook volledig klopt).
En de Wii kan op alle vlakken mee met de vorige generatie. De Wii is zelfs pakken beter dan de PS2, maar ook qua kracht pakken slechter dan de PS3 en XBOX360. En dat is een beetje het probleem, de ontwikkelaars maken een versie voor XBOX360 en PS3 en één voor PS2 en Wii, en dus zijn de grafische kwaliteiten van zulke games die overal op verschijnen ondermaats voor de Wii. Daarom dat je voor de grafische kracht best naar only-Wii games kijkt.
En ik geef u wel gelijk op het vlak dat het niet-kiddy aanbod bij PS3 en XBOX360 beter is, waardoor ik op dat gebied er ook jaloers op ben. Maar er komen allesinds nog zalige games uit, dus mij hoor je ni klagen. Koop momenteel toch niet echt meer veel spellen, want heb er nog een stuk of 10 die nog niet eens langer als 5 min in men Wii hebben gezeten.no votes
-
02-11-2008, 21:44 #6Approved 9-lifer
- Registered
- 25/06/03
- Location
- Oedelem
- Posts
- 1,778
- iTrader
- 72 (99%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/2
wanneer is de nieuwe zelda gepland dan? en komt deze ook op de DS?
Telenet installateur
psn: vercruz
xbox gamertag: Vercruzno votes
-
02-11-2008, 22:53 #7Member
- Registered
- 19/06/04
- Location
- Oosterzele
- Posts
- 5,152
- iTrader
- 13 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 12/52
no votes
-
03-11-2008, 08:44 #8Member
- Registered
- 03/10/07
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 424
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
De Wii is in eerste instantie gecreëerd voor fun te hebben met familie,vrienden en kennissen en niet bedoeld als hardcore-gaming,laat dat duidelijk zijn!
De Wii links laten liggen!?Daar denken die mannen van Nintendo niet aan hoor en ik ook niet :-)
Als je ziet hoeveel nieuwe spellen ze uitbrengen en hun innovaties zoals het ballance-board en de WiiFit,dan weet je het wel!
Nintendo is goed bezig,gewoon fantastisch de Wii.no votes
-
03-11-2008, 12:15 #9no votes
-
03-11-2008, 14:53 #10
2010 is al vroeg aangezien ze bij Nintendo nog allemaal nieuwe ideeën moeten bedenken sinds Miyamoto heeft gezegd dat hij vernieuwing mist in de Zelda-franchise. Dat kan nog tot 2011 of het laatste jaar van de Wii duren.
no votes
-
11-11-2008, 00:51 #11
, explain pls.
Ik ben een Nintendo fan in hart en nieren en ik ben teleurgesteld in de Wii tbh.
Games zoals Metroid , Zelda en Mario Galaxy , Mario kart en Smash Bros Brawl zijn de max.
Maar ze komen met zoveel trash af dat het nie meer normaal is...
Wii sports , Wii play , Wii fit , Wii music , en dan al die mario games omg , Mario olympics , baseball , tennis , golf , party , dan nog die kiddy Animal Crossing en Harvest Moon , ik heb genoeg van die rommel.
Hetgeen ik wil is een nieuwe Wave Race , Pilotwings , StarFox , F-Zero , Pikmin 3 , misch nog een nieuwe Zelda en Metroid.
Paar nieuwe volwassen Franchises zouden ook de max zijn , geen kiddy gedoe , en 3rd party tja , enige 2 waar ik naar uitkijk zijn Madworld en Deadly Creatures.
Ik mis de tijden van de Nes , Snes en N64
EvE online player known as MECHcore
Celestial Apocalypse member
MBK Rocket 1998 ownerno votes
-
11-11-2008, 01:46 #12Approved 9liver
- Registered
- 26/03/03
- Location
- Eeklo
- Posts
- 4,605
- iTrader
- 96 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/7
²nd @ hierboven pff :<
psn: dn_timno votes
-
11-11-2008, 15:21 #13
als er tijdens E3 volgend jaar niet veel wordt getoond begin ik er toch voor te vrezen. ik ben altijd een grote nintendo fan geweest maar nu gebruik ik hem als derde console.
no votes
-
11-11-2008, 15:26 #14
En iedereen maar zagen en klagen... Ik vind de Wii als console nu al geslaagder dan de cube of n64.
no votes
-
11-11-2008, 18:10 #15no votes


