Thread: paladin needs info
-
18-09-2008, 14:11 #1Member
- Registered
- 10/08/05
- Location
- dendermonde
- Posts
- 1,903
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
paladin needs info
Yu,
ik zou graag willen weten waar ik met paladin moet opletten en wat belangrijk is voor die classe kwa levelling en raids en wat er veranderd in de WOTLK
greetzPsn: Domi_Flex
Playing: Destiny2 - Titanno votes
-
-
18-09-2008, 14:25 #2Member
- Registered
- 12/12/03
- Location
- Isla de Muerte
- Posts
- 3,572
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/2
ret en prot hebben 0 intel op gear
stacken nu str in de plaats
holy ongeveer het zelfde als vroeger
prot spec: warriors krijgen veel verbetering om te aoe tanken, pally is nog altijd iets beter maar niet super veel
ret: ret substained dps sucked nog steeds, hebben wel hoogte spike ingame en kunnen season 4 spelers killing in hun HOJ stun waardoor er veel spelers pally nerf eisen voor pvp
ret heeft pve buff nodig en pvp nerf
prot mag allround nog wel wat buffs krijgen
holy... dunno nu met no downrankingError can not be displayed.
Please try again later.no votes
-
18-09-2008, 14:52 #3Member
- Registered
- 28/08/02
- Location
- Anywhere
- Posts
- 2,191
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/2
*wacht op een reply van Wostmetvoeten*
pewpew signo votes
-
18-09-2008, 15:23 #4no votes
-
18-09-2008, 15:50 #5Member
- Registered
- 01/08/03
- Location
- Herselt
- Posts
- 1,326
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/4
My 5 cents...
*holy gaat meer healing opties krijgen zodat het hopelijk wat interesanter wordt dan nu gewoon flash spam
*prot well blizz will dat zowel warriors als paladins dezelfde gear kunnen dragen dus gaan we nu ook strenght stacken. Persoonlijk verwacht ik veel van de protection paladin. We gaan wat meer opties krijgen. Persoonlijk zit ik niet in beta maar ik hoor dat de prot pally het wel eens tot de MT tank schoppen dankzij de nieuwe boost in vergelijking met de prot warriors die kwasi niks nieuws krijgen.
*retri wel blizzard probeert al zeer lang om deze een valabele pve spec te maken. En het kan ze dit keer wel eens lukken. Vooral de toegenomen utility kan er imo wel eens voor zorgen dat meer raids opteren voor een retri pally ipv een enhanc shammy
/signed Sinel (lvl 70 prot pally alt Shattered Hand)"Big Monsters, Big Prizes, I Love it!" - Dungeon Keeper IIno votes
-
18-09-2008, 16:07 #6Approved 9-lifer
- Registered
- 05/03/03
- Location
- Nijlen
- Posts
- 2,703
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
dus gaan ze ook spell dmg op warr tank gear zetten of heel pala tank systeem wordt anders?
Spoiler:no votes
-
18-09-2008, 16:34 #7Member
- Registered
- 12/12/03
- Location
- Isla de Muerte
- Posts
- 3,572
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/2
er komt geen spell dmge meer op alle non holy gear voor pallies
pallie krijgt spell dmge van attack power nu (vooral ret)Error can not be displayed.
Please try again later.no votes
-
18-09-2008, 16:51 #8Member
- Registered
- 09/06/07
- Location
- Landegem
- Posts
- 7,662
- iTrader
- 13 (100%)
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 161/220
Hedde gij 2 jaar in coma gelegen? Flash spam is iets van Vanilla wow he. Veel veranderd er niet uiteindelijk. Zijn meer mogelijkheden voor instant heals enzo maar daarbuiten om krijgen paladins nog steeds niet de HoT of AoE heals waarom al jaren gevraagd wordt.
Waarom in plaats van? Normale guilds pakken nu al zowel een enhancer als een retribution paladin mee op live... En retribution wordt alleen maar sterker in vergelijking met nu op live.
Grootste wijzingen zijn uiteindelijk:
* Voor holy veranderd er weinig buiten Beacon of Light wat u de mogelijkheid geeft om 2 targets te healen tegelijkertijd. En holy shock (nu 6sec CD) die Holy Lights instant kan maken. Blessing of Light is verwijderd van game & het effect ervan is nu automatisch ingewerkt in alle healing spells.
* Voor protection meer mogelijkheden voor single target TPS te boosten. Spelldmg wordt ook allemaal verwijderd & vervangen door str. Protection paladins sharen nu dezelfde itempool als protection warriors.
* Retribution... blijft gewoon niks van over. Nieuw seal & judgement system, divine storm, hammer of wrath is nu instant, zowat alle paladin spells scalen nu ook met Attack Power ipv alleen spelldmg. Wat dus ook algemeen de dmg zwaar de hoogte in duwt. De extra holy dmg van judgement of the crusader is verwerkt in alle spels by default nu.
* Blessing of freedom/protection/sacrifice & salvation zijn nu Hand of ... spells & stacken met normale blessings.
Voor de rest: http://wotlkwiki.info/index.php/Paladin
Want er veranderd gewoon teveel om het hier allemaal te kunnen neerzetten.Last edited by Reverz; 18-09-2008 at 16:56.
no votes
-
18-09-2008, 17:04 #9Approved 9-lifer
- Registered
- 05/03/03
- Location
- Nijlen
- Posts
- 2,703
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
no votes

wistek ni
