Thread: Moto Gp 2007 Online problem
-
24-10-2007, 20:55 #1
Moto Gp 2007 Online problem
Hallo,
Ik heb nu het spel in championship mode uitgespeeld op het moeilijkste niveau. En nu wil ik heb wel eens online wagen. Maar jammer is dit niet zonder val of stoot. 9 op de 10 keren als ik online binnen ga in een kamer, krijg ik na verloop van tijd de melding lost connection ofzo.
Dit gebeurt als ik in de lobby zit, als de spelers worden geladen of als ik aan het racen ben. Ik ben dat wel redelijk beu en vraag me af of ik daaraan iets kan doen.
Ik heb dommel adsl 4mbit account en alle andere online spellen werken prima zonder problemen.
Specs vind je hieronder.
Hopelijk kan er mij iemand hierbij helpen. Moet ik het spel laten online gaan op een andere poort ofzo.
Nota: Mijn verbinding is als volgt. Adsl bron naar router, router naar ps3 en naar internet divider ofzo, internet divider naar twee computers.
Alles werkt zonder problemen voor online te gaan maar jammer genoeg niet moto gp 2007.
Firewall is ingeschakeld maar heeft een uitzondering om het spel toe te laten op het net.
Plz anyone.no votes
-
-
25-10-2007, 21:44 #2Member
- Registered
- 25/11/05
- Posts
- 28
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
ik weet 1 ding motogp games vreten down en upload
maar met motogp 1 , 2 en 3 nooit probs gehadno votes
-
25-10-2007, 21:58 #3
Dat ze ups en downs vreten is niet erg voor mij. Zit bij dommel en heb 75gb down en unlimited up.
Idd, dat klopt met de vroegere versies had ik dit ook niet.
Maar ik heb support aangevraagd aan THQ, en die zeiden me dat ik de patch moest installeren en mijn udp poort veranderen. Weet wel niet of dat laatste goed is gelukt maar het is al beter met de verbinding van het spel. Wel jammer als je de patch hebt geinstalleerd dat er niet meer veel kamers beschikbaar zijn. Waarschijnlijk weten er nog niet veel mensen dat er een patch beschikbaar is.
Greetzno votes

