-
24-06-2007, 15:17 #1Member
- Registered
- 09/01/04
- Location
- Hertsberge
- Posts
- 494
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
[BF2] Vista: zware connection problems + lag
hallo, heb serieus zware problemen met BF2 sinds ik vista heb geinstalleerd mischien kan mij iemand helpen, als er een speler joind op de server krijg ik melding van connection problem en stopt mijn spel een seconde of 2 (natuurlijk wordt ik dan altijd afgeknald) ik heb ook constant lag terwijl ik toch een ping heb van rond de 20 en op een goede server zit.
Iemand enig idee van wat dit kan komen? Mischien ergens een instelling in vista of iets? heb al gezocht maar nog niets over gevonden,...no votes
-
-
24-06-2007, 15:56 #2
je houdt best nog xp op je pc om te gamen. vista om te surfen of wat dan ook.
/_ 3 G 4 |_ 1 -/_ 3no votes
-
24-06-2007, 15:58 #3
² to that phatom
no votes
-
24-06-2007, 16:19 #4Member
- Registered
- 09/01/04
- Location
- Hertsberge
- Posts
- 494
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
mja, 'k zou het eindelijk liever onder vista draaien, 'k heb het eindelijk gekocht om niet meer met xp te moeten werken,... maar zijn er anders nog mensen die BF2 draaien onder vista?
no votes
-
24-06-2007, 18:03 #5Member
- Registered
- 31/07/06
- Location
- waarschoot
- Posts
- 39
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Ja, ik draai ook onder vista.
Ik heb ongeveer een maand geleden een nieuwe laptop gekocht en kon ook battlefield 2 niet zo soepel draaien. Ik heb gewoon 1 gig ram geupgraded naar 2 gig en nu draai ik alles op high.
Ik weet niet hoeveel RAM jij hebt, maar 2 gig is zeker nodig op vista, met 1 gig kan je medium spele in singleplayer en low in multiplayer.
probeer ook eens je resolutie lager te zetten, ga voor de 800*600. Dat hielp ook wat bij mij toen ik nog geen 2 gig had.no votes
-
24-06-2007, 18:12 #6Member
- Registered
- 09/01/04
- Location
- Hertsberge
- Posts
- 494
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
ligt niet aan mijn systeem allesinds, mijn framerate is 70fps, 't is meer met de verbinding dat hij problemen heeft, dacht dus dat er ergens een optie is in vista die bandreedte gebruikt of de connectie met de BF servers tegenhoud,....no votes
-
25-06-2007, 02:08 #7
Had tot voor kort om de 70 seconden een onderbreking (problem with your connection) van enkele seconden. (tevens zelfde met Guild Wars en andere online spellen)
Ik installeerde toen 'VISTA ANTI-LAG 1.1' en toen ik dit activeerde op de achtergrond was het probleem weg.
Sinds een update voor mijn WLAN (update via MS) enkele dagen geleden, kan ik spelen zonder Vista Anti-lag.
Ik moet er wel bij vermelden dat zowel BF2 als BF2142 nu héél vlot lopen (100fps met alles op hoogste) dank zij mijn nieuwe computer maar ondanks een lage ping begint het spel na een tijdje ook zeer zwaar te laggen. (meer in BF2 dan in BF2142)
Nog geen oplossing gevonden, aanleiding voor de plotse lag is ook niet duidelijk (Vista?). Uitloggen en een nieuwe server zoeken helpt voorlopig.
Oja, en vroeger had ik ook al problemen met de combinatie XP, BF2, draadloos netwerk en plotse hoge ping waarden. Toen lagde het boeltje ook natuurlijk door de plotse hoge ping.
BF2142 daarentegen had dit nooit onder XP terwijl er onder Vista ook plots lag kan ontstaan (maar dan minder vaak)Last edited by Devi8; 25-06-2007 at 02:21.
no votes
-
26-06-2007, 18:15 #8Member
- Registered
- 09/01/04
- Location
- Hertsberge
- Posts
- 494
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
ok prachtig! dat was indd het probleem dat ik ook had, zou je mij eens kunnen zeggen waar of hoe ik die wlan update doe? heb daar helaas totaaaal geen verstand van
no votes
-
27-06-2007, 10:34 #9Member
- Registered
- 16/02/03
- Location
- Menen
- Posts
- 615
- iTrader
- 51 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Sorry maar draadloze netwerkconnecties zijn nu eenmaal niet ideaal om te gamen... Bij grote gegevensstroom (gamen, skypen, webcam,...) treedt er (nog steeds) een soort vertraging bij het opvangen, omzetten en verwerken van je signalen (verklaart je plotselinge laggen en het verdwijnen ervan), zelfs al heb je een uitstekende receptie...
Denk maar aan een videogesprek met iemand op een draadloos netwerk (geluid komt achter, versnelt plots, beelden hangen, etc)
Als het enigzins mogelijk is om rechtstreeks (bekabeld) te gamen zou ik dat doen...
Wanneer het geen optie is:
* Nieuwe driver installeren van je draadloze netwerkkaart
* Firmware update van je draadloze accespoint of router
* Computer zo optimaal mogelijk plaatsen t.o.v. accespoint of router (lees: zo dicht mogelijk)
(* Groter bereik-antenne plaatsen (meestal zelfde effect dan...)I don't mind what pple say,
I won't look back for an other day,
I gonna shed my skin and walk awayno votes
-
27-06-2007, 19:37 #10Member
- Registered
- 09/01/04
- Location
- Hertsberge
- Posts
- 494
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
mja, indd, heb zojuist men router rechtstreeks op pc aangesloten en nu loopt het vlotjes, is dus blijkbaar Vista da nie overweg kan met draadloos netwerk

bedankt allemaal
no votes
-
28-06-2007, 23:42 #11Member
- Registered
- 09/01/04
- Location
- Hertsberge
- Posts
- 494
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
hmz, kan posts nie editen, dan maar zo
Spel is dus volledig f*cked up, heb xp terug geinstalled, maar op gelijk welke server da'k wil joinen laad hij, kom'k in het spel maar in nog geen 2 seconden krijg'k melding "there is a problem with your connection" en vlieg'k terug naar de server browser
als't dan toch gaat dan vlieg'k na een tijdje spelen er af door één of andere punkbuster reden of crasht hij gewoon naar het bureaublad, 'k wist nie dat het spel zo naar de kl*ten was
no votes
-
23-07-2007, 03:10 #12Member
- Registered
- 15/06/03
- Location
- Harelbeke
- Posts
- 638
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Ik heb hier ook Vista met BF2 en totaal geen problemen, alleen het feit dat je voor Punkbuster het als administrator moet uitvoeren, maar elk spel met Punkbuster vereist dit.
[xfire=sf]sprantix[/xfire]no votes
-
24-07-2007, 11:31 #13Member
- Registered
- 25/08/04
- Location
- Gent
- Posts
- 60
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- je moet minstens 2 gig ram hebben
- heb nu zelf 2 extra besteld, want wanneer BF2142 begint te gebruiken en systeem op de rand van 2gig schommelt en moet beginnen swappen: BSOD
- regelmatig manueel je punkbuster updaten is ook aan te raden
- je moet zeker starten als administrator (zoals hierboven gezegd)
- kan misschien ook het proberen waard zijn: windows defender afleggenno votes
-
27-07-2007, 17:22 #14Member
- Registered
- 09/01/04
- Location
- Hertsberge
- Posts
- 494
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
'k zit ondertussen terug met XP maar bij iedere server die ik wil joinen laad hij het spel maar krijg ik direct de melding dat er connection problem is met server.
OM GEK VAN TE WORDEN
punkbuster is manueel geupdate en al, maar nog steeds hetzelfde probleem
no votes
-
01-08-2007, 00:51 #15Member
- Registered
- 23/05/07
- Location
- Poperinge
- Posts
- 1
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Ik heb juist hetzelfde probleem
Zodra ik op een server ga in BF2 na 2 seconde krijg ik probleem met verbinding en vlieg ik eraf.
Ik had ook eerst draadloos internet gebruikt maar nu heb ik hetzelfde probleem als ik de lan-kabel insteek.
Ik heb zowel het probleem op XP als Vista.
Wel is mijn lan kabel nog altijd aan een router aangesloten (meerdere PC's)
Intel Duo Core E6520 2,33 Ghz
2Gb Ram DDR2 800 MHz
512 Vram X1900XTno votes

