1. #1
    G-KILLer's Avatar
    Registered
    14/10/06
    Location
    Boortmeerbeek
    Posts
    619
    iTrader
    7 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    nieuw op shadowbane

    hey mensen ik speel net shadowbane omdat ik elke mmorpg al beu ben.
    het lijkt me een cool spel maar eigenlijk snap ik er niet veel van :P als er iemand is die me zou kunne rondleiden in de game zou ik erg dankbaar zijn danku. ps ik probeer neit te smeken voor geld ofzo ik will gewoon wat wegwijs worden in de game
    no votes  

  2. #2
    Æro's Avatar
    Registered
    10/01/07
    Location
    Deurne
    Posts
    2,600
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    22/26
    Sorry, ik heb Shadowbane gespeeld sinds closed beta tot over een jaar of 2 geleden. Het spel is te diep om een gedetailleerde, al was het maar een oppervlakkige gids te maken.

    Allee, een heel summier overzicht:

    Ge hebt 4 base classes, Fighter, Rogue, Mage en Healer ofzo. Eenmaal lvl 10 bereikt (aka r1 oftewel rank 1) kies je een specialisatie. Zo kan je bv. een Fighter-Barbarian of een Rogue-Barbarian maken, wat zich vertaalt in een gans andere manier van spelen.
    Je kan ook vanaf lvl 20 tot 4 disciplines kiezen, gaande van Traveller (gates openen om van de ene plek naar de andere te transporteren) tot één van de 3 werevormen (werewolf, werebear en wererat). Elke van deze disciplines geeft dan weer toegang tot nieuwe skills en hebben een directe invloed op uw manier van spelen.

    Quests bestaan niet. Xp vergaar je dus ofwel via grinding (eindeloos killen van mobs) of via PvP (yup, pvp geeft ook xp). Ook kan je neit overal mobs vinden maar zijn deze beperkt tot de zones aangeduid op uw world map. Dit was een bewuste keuze van de devs omdat ze spelers op die manier dwingen om bepaalde gebieden op te zoeken. Daar deze gebieden beperkt in aantal zijn zal je dus vaak andere groepen tegenkomen wat dus resulteert in leuke group vs. group combat.

    Verder is er nog een belangrijk aspect, het basisprincipe van Shadowbane; City Sieges.
    Spelers kunnen zich groeperen in een Guild. Guilds kunnen zich dan weer groeperen in een Nation. Zowel individuele spelers, guilds en nations kunnen steden oprichten met vendors en guards. Let wel, deze steden en hun "personeel" vereisen upkeep, bezint eer ge begint dus. Het aantal steden dat de spelers kunnen controleren is op zich dan weer beperkt door het gebied dat uw Nation bezit. Zo zal een kleine regio bv. 5 steden kunnen bevatten. Als jouw gilde zich in diezelfde regio wil vestigen zal uw gilde zich dus moeten aansluiten bij de souvereine Nation ofwel een "Bane War" moeten aangaan, wat betekent dat uw gilde op een datum vastgelegd door de verdedigers de stad zal kunnen aanvallen om zo het gebied voor zichzelf te kunnen opeisen (je kan geen gebouwen vernietigen zolang deze onder bescherming staan van de "Tree of Life". Tijdens zo'n Bane War zal die bescherming opgeheven worden en is de stad kwetsbaar).
    Ge kunt er natuurlijk op rekenen dat de souvereine natie niet zonder slag of stoot een onderdanige gilde van de kaart zal laten vegen, wat dus hoogstwaarschijnlijk betekent dat zij versterkingen zullen sturen. Massive battles van een paar 100 man zijn dus schering en inslag.
    Verder heb je ook Mines dewelke grondstoffen leveren. Deze zijn in het bezit van een Guild of Nation. Elke dag zal gedurende een bepaalde periode elke Mine vatbaar zijn voor overname, wat dus wil zeggen dat elke Guild of Nation groepen moet opstellen te rbescherming van de Mines.

    Shadowbane is echt een dijk van een spel en als je voorbij de saaie oubollige gfx kan kijken zal je een opmerkelijk diepgaand mmorpg vinden. Negeer ook het ganse grinding aspect. Je kan op minder dan 1 week tijd makkelijk de lvl cap bereiken. Zo ervaarr je geen xp penalty door te groupen. Of je nu met 10 man in 1 groep zit of alleen, je zal exact hetzelfde aantal xp krijgen. Groupen is dus de boodschap. Je kan trouwens gerust een uur afk gaan, je blijft de volle xp krijgen. Het gebeurt dan ook vaak dat spelers elkaar afwissellen.

    Enig minpunt is dat veel guilds botters hebben om zo hun members snel naar de lvl cap te loodsen en doordat het spel zoveel diepgang biedt het ook vatbaar is voor exploiting.

    Owjah, nog iets; get a guild, asap!
    no votes  

  3. #3
    G-KILLer's Avatar
    Registered
    14/10/06
    Location
    Boortmeerbeek
    Posts
    619
    iTrader
    7 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    ero zei over dat ik een guild a.s.a.p moet vinden maar ik vind er geen is er hier soms ergens een waar ik mag joinen?
    no votes  

  4. #4
    Æro's Avatar
    Registered
    10/01/07
    Location
    Deurne
    Posts
    2,600
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    22/26
    Shadowbane is vrij hardcore, in die zin dat er full inventory-looting mogelijk is en dat het resultaat van maandenlang hard werken van de ene dag op de andere als sneeuw voor de zon kan verdwijnen. Ik denk dan ook dat het aantal mensen hier die Shadowbane gespeeld hebben op 1 hand te tellen valt. Check gewoon de forums en post in het Recruitment subforum van uw server. Vermeld trouwens dat je Europeaan bent, na de opdoeking van SB Europe en dan later de Europese servers zijn EU spelers gegeerd om nachtelijke raids te kunnen organiseren.
    no votes  

  5. #5
    duck's Avatar
    Registered
    18/07/02
    Location
    Brugge
    Posts
    1,507
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    271/273
    Shadowbane roeld, iets van een 7 maand gespeeld bij release en vind het nog altijd een van de beste dak ooit gespeeld heb ( ben toen gestopt wegens 3-4 seconden lagg )

    Oja als ge plots dingen uit uw inventory ziet verdwijnen das geen bugg maar nen cloaked thief
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in