-
03-03-2007, 21:31 #1
Nog guilds die het moeilijk hebben?
Hey,
Nu vorige reset Maulgar down ging hebben mensen uit onze guild nogal 'schrik' voor wat er na hem komt, namelijk Gruul. De meeste zien het niet zitten om het enorm aantal consumables te grinden die nodig zijn voor een deftige try. En na Gruul wordt het ook niet echt beter met Hydross en Magtheridon. De loot die dropt draagt ook niet echt bij tot een verbetering van de situatie. Het meeste is maar een minor upgrade of sidegrade t.o.v. blues.
Ik heb wel zoals de meeste onder jullie de blue post gelezen van Tigole op de WoW US forums waar hij zei dat Gruul en Magtheridon generft zouden worden en dat ze loot gingen reviewen maar daar stond natuurlijk geen datum bij. Het kan binnen een maand zijn maar ook binnen 3maanden pas.
Om eerlijk te zijn begin ik ook meer en meer mijn interesse te verliezen maar dan niet om die reden. Ik wil zoals nog een kleine minderheid er gewoon voor gaan, whatever it takes, maar dit gaat nogal in tegen de visie van de GM en hoe hij de guild ziet.
Ik ben daarom ook beginnen nadenken over wat ik eventueel zou kunnen doen. Een server transfer is geen optie want ik ben horde op een PvE server. Dus het enigste wat zou overblijven is ergens rerollen.
De reden van dit topic? Ik had graag eens gehoord hoe het in andere guilds op andere servers aan toe ging. Zitten jullie met hetzelfde probleem?
no votes
-
-
03-03-2007, 21:46 #2
Ik denk dat je toch uw mensen een beejte zal moeten overtuigen om wat herbs ofzo te farmen, ze moeten ze daarom nog niet gebruiken bij de first tries etc. maar eens je toch dicht bij die kill komt is het altijd handig om die extra consumables uit te halen die er net wat meer DPS uithalen.
Ik ben nog vrij rechtlijnig in het opzicht dat als mensen er niet iets voor willen doen ze er ook niet moeten zijn. Het is niet moeilijk een om een elixir of mastery & adepts te halen of die extra +str of +agil pot. Flask of supreme power voor de fanaten mss maar er zijn genoeg TBC pots om die DPS nog wat omhoog te halen en als ze zelfs dit niet willen
no votes
-
03-03-2007, 21:48 #3
Het ging meer over zaken zoals: http://www.bosskillers.com/cgi-bin/b...sid=BRFC96sx7M
De meeste hebben er geen problemen mee enkele consumables te farmen. Hebben we ook gedaan voor onze eerste C'thun kill enzo maar dit gaat er gewoon over. (voor de meeste toch)
Minimum Consumables Requirements
Every major consumable possible for your class. This includes full raid flasks.
Melee DPS use a Flask of Relentless Assault, Fel Strength Elixir, Elixir of Major Agility, Winterfall Firewater, DPS food, and any other damage increasing consumable. Poisons do not work on this fight: bring Adamantite Sharpening Stones.
Ranged DPS use Flask of Firepower, Adept's Elixir, Elixir of Major Fire/Frost/Shadow Power, and any other damage increasing consumable.
Tanks use Flask of Fortification, Defense Potion, Elixir of Mastery, stamina increasing food; anything that will increase HP or mitigation. Note: Stoneshield-type potions are useless because all "melee" damage is elemental (resistance gear check, not armor).
Healers use Flask of Mighty Restoration, Mana Regeneration Potion, Elixir of Healing Power; anything that will increase your healing efficiency or the amount of mana you have.
Frost Protection Potions are a major advantage during frost stages. Although not completely necessary, they are definitely nice to have. Neither Nature or Frost Protection Potions are totally necessary. However, Hydross' Water Tomb ability has a high chance of hitting you since it can chain off other people; making it handy to use Frost Protection Potions before the encounter begins. Vile Sludge is rather insignificant in damage, and has a much lower chance of applying on you during the fight, making Nature Protection Potions a relatively excessive use.Last edited by Narissa; 03-03-2007 at 21:57.
no votes
-
03-03-2007, 21:57 #4Approved 9-lifer
- Registered
- 26/10/05
- Location
- Aalst
- Posts
- 4,717
- iTrader
- 15 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/34
net gestopt met wow
dit was voor ons
Priest:
any manaregen food ([Sagefish Delight] [Blackened Sporefish])
[Mageblood Potion]
[Super Mana Potion]
[Elixir of Healing Power]
[Flask of Mighty Restoration]
naja, geen zin meer in wow ^^ maja is idd een vereiste voor progress
no votes
-
03-03-2007, 22:33 #5
Ik geef je volledig gelijk Narissa, en zou je aanraden om heel even gewoon kara te blijven farmen, badges verzamelen en zie hoe blizzard het aanpakt.
Aan je post te zien heb je ook het topic over dit onderwerp op EJ gelezen?no votes
-
03-03-2007, 22:40 #6no votes
-
03-03-2007, 23:00 #7Member
- Registered
- 16/06/05
- Location
- Oostkamp
- Posts
- 2,950
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 5 Post(s)
- Reputation
- 0/15
Wij zitten ook een beetje te wipen op Gruul, klote is dan wel met volle buffs. Elke dag dat we gruul doen is een dure, maar dan hebben we wel het voordeel dat iedereen in de guild ervoor gaat, de volledige raid heeft flasks, pots, weapon buffs, food, etc ...
De GM weet ook dat het zeer hard is om dit alles constant te grinden daarom doen we Gruul maar 1 keer in de week zodat iedereen tijd heeft om de mats te halen op een mensvriendelijke manier
no votes
-
03-03-2007, 23:31 #8Approved 9-lifer
- Registered
- 12/08/05
- Location
- Nevele
- Posts
- 2,678
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
achter gruul wordt het blijkbaar alleen maar erger
no votes
-
04-03-2007, 00:26 #9Member
- Registered
- 04/09/04
- Location
- Brecht
- Posts
- 1,698
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5/8
Vrij logisch dat ze een beetje die weg opgaan en dat het alsmaar moeilijker wordt. 't zou langs ene kant wel saai zijn moest het de gewone tank&nuke tactic zijn.
Nuja, langs de andere kant probeert blizzard er natuurlijk meer geld uit te halen. Moeilijke bosses = mensen die moeten farmen voor flasks = meer tijd dat mensen spelen = meer gamecards en blabla.
Moesten die instances op 1 week gecleared kunnen worden zouden mensen zich natuurlijk rap vervelen & geen doel meer voor ogen hebben. (stoppen met wow = geen geld meer voor blizz).
Vrij normale logica, maar hierdoor zouden misschien ook spelers stoppen omdat het teveel tijd vraagt.
Enkel de die-hards zullen overblijven zeker, en de rest gaat maar wat PVPen.(\__/)(o.O )(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.no votes
-
04-03-2007, 00:34 #10Member
- Registered
- 02/01/06
- Location
- Diksmuide
- Posts
- 1,809
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/6
Onze guild heeft kel'thuzad gekilled voor 2.0 maar ook wij zitten met eenzelfde probleem. Het raiden is gewoon echt niet fun meer, ik zie er elke keer op tegen om weer die stomme flasks en pots te farmen voor gruul attempts om dan bij de een shatter gewoon pech hebben dat er 5 bij elkaar gesmeten worden... en hop daar gaat weer zoveel gold....
no votes
-
04-03-2007, 02:47 #11Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Oslo
- Posts
- 19,728
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 21 Post(s)
- Reputation
- 2/1290
meh, imo moet een game er om gaan dat het leuk is. En ik kan volledig begrijpen dat guilds die voor snelle kills gaan, world first of zelfs nog maar server first zich vol steken met consumables om zo snel te kunnen gaan.
Maar als je op het punt komt waar het voor mensen met 'een leven' (jaja, ik weet wel dat iedereen hier 6 uur kan raiden per dag + consumables farmen + een sociaal leven hebben ) totaal onmogelijk wordt, dan ben je imo slecht bezig als developer.
En ja ik heb ook C'thun gedaan en pots daarvoor gefarmed. Maar dat was de endboss van de op 1 na moeilijkste instance in een tweejarige periode wow. Nu zijn we anderhalve maand na de launch eh.*** Also sprach Zarathustra ***no votes
-
04-03-2007, 05:39 #12Approved 9liver
- Registered
- 12/01/03
- Location
- Winksele (Herent)
- Posts
- 9,782
- iTrader
- 40 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 13/63
Wij hebben besloten gewoon alles te proberen en niet te overdrijven, dus als iets niet gaat gewoon verder gearen en echt als groep zien waar je wil staan. Mij maken die server firsts niks meer uit en ik amuseer me met de mensen waarmee ik speel. Atm is alles buiten karazhan, maulgar, kazzak & die robotboss gewoon insane (buiten gewone heroics).
Maar kan me wel voorstellen als alles op farm staat het best saai wordt dan, imo is blizz het nogal luchtig aan het aanpakken, hopelijk herpakken ze zich snel.Education costs money, but then so does ignorance.no votes
-
04-03-2007, 05:50 #13Member
- Registered
- 01/02/04
- Location
- Brugge
- Posts
- 5,617
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 13/21
Het rustig aan doen is geen optie want je moet gruul killing coilfang 25 binnen te komen wat dus alles verkloot . De fight zelf is gewoon te random om goed te zijn . Maar pots farmen vind ik niet meer dan normal om eerlijk te zijn ook flasks .
PC||Antec P182 4x Noctua NF-P12 :: Asus P7P55D LE :: i7 860 @ 4.0 (20x200 Vcore 1.35v IMC 1.40v Scythe Mugen II) :: 4x2gig Corsair Dominator @ 1600 (8-8-8-20 1.6v) :: Asus 5870 @ 930/1250 :: 40gig Bootdisk SSD 500gig workdisk :: Roccat Kave :: Roccat Kone :: Logitech G19no votes
-
04-03-2007, 10:15 #14
Het is wel zo dat we alle Horde server first kills hadden pre-TBC, 1 Alliance guild met een zeer kleine voorsprong. Server is PvE zoals ik al zei -> weinig volk dat echt heel veel wil raiden met alles dat er komt bij kijken. En als ik Alliance zo hoor zitten ze ook met dit probleem.
En ja, de laatste week zijn er bij ons al ongeveer 10 members gewoon gestopt en enkele die een break willen. Is niet echt toevallig dat ze dit juist nu doen. Ziet er niet al te goed uit. :/no votes
-
04-03-2007, 11:32 #15Approved 9liver
- Registered
- 23/10/03
- Location
- Oostende
- Posts
- 2,782
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Consumables are too powerful, such that Blizzard's raid designers are forced into the untenable position of balancing around unbuffed groups and having their content steamrolled, or balancing around buffed groups and forcing players into a cycle of unpleasant farming in order to even have a chance.
Source: http://elitistjerks.com/showthread.php?t=9383
Persoonlijk ben ik ook van het idee dat er iets aan consumables gedaan moet worden. De hoeveelheid consumables die moeten gefarmed worden is sinds mc enkel naar omhoog gegaan tot een niveau waar het een fulltime job word.Notch: But let’s get one thing clear: people who think “free to play” is a great future are mostly game developers, not game players.no votes

