Thread: [CoD2] missie-probleem
-
29-08-2006, 16:32 #1
[CoD2] missie-probleem
Hellow!
Ik speel zelden games, enkel nog de toppers. Laatste game tot nu was FEAR, en nu ben ik begonnen met met CoD2.
Ik heb een "probleem" bij de pipeline missie van de Russen, waar je dat station inneemt en moet blijven verdedigen.
De germans blijven maar komen, met 10-tallen tegelijk.
Is het normaal dat je die allemaal moet afmaken met je 2 simpele geweertjes? Of zit er ergens iets verborgen waarmee het beter gaat, een MG of iets dergelijks?
Ik geraak er maar niet uit. Ik moet al serieus opletten om aan het moment te raken waarbij de tanks komen, maar dan loopt het altijd compleet fout.
Ik heb al wat rondgelopen, en zelfs al de MG's (die opgesteld worden door de Duitsers bij hun aanval) gebruikt om ze allemaal in de rug te schieten. Probleem is dat ik dan telkens omsingeld wordt.
Ook ben ik al eens in die toren gebleven, om de trappen te verdedigen. Probleem hierbij is dat ik onvoldoende ammo heb (ook al ben ik altijd zuinig met men kogels).
Kan iemand me helpen?no votes
Reply With Quote
-
-
29-08-2006, 18:35 #2Banned
- Registered
- 10/11/03
- Location
- Vlaams-brabant
- Posts
- 2,839
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
is da zo da ge die tanks moet afknalle ook?
dan staan er toch russische anti-tank gewere in da gebouw?no votes
Reply With Quote
-
29-08-2006, 20:02 #3Member
- Registered
- 11/12/04
- Location
- Maldegem/ Kortr
- Posts
- 7,934
- iTrader
- 28 (97%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/8
ik vrees dat er geen andere manier is, ik heb het ook zo moeten oplossen, er ligt heus genoeg ammo hoor, van dode vijanden/teamgenoten!
blijven proberen, desnoods de moeilijkheidsgraad iets lager zettenno votes
Reply With Quote
-
29-08-2006, 20:55 #4Banned
- Registered
- 10/11/03
- Location
- Vlaams-brabant
- Posts
- 2,839
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
aah die missie, zet u gwn bij al de rest van et team en schiet daar en raak ammo op van dode teammates.
ni speciaal probere doen enzo
no votes
Reply With Quote
-
29-08-2006, 21:58 #5Member
- Registered
- 17/10/03
- Location
- Meulebeke
- Posts
- 19,946
- iTrader
- 33 (100%)
- Mentioned
- 19 Post(s)
- Reputation
- 1/378
pak gewoon german wapens en pak dan ammo van dode jerry's
no votes
Reply With Quote
-
01-09-2006, 00:07 #6
mja, kzal dan maar de moeilijkheidsgraad aanpassen

kvind het wel maar een domme missie, niet echt realistisch... er kon op zen minst een mg gestaan hebben om het realisme wat hoger te houden
met realisme heb ik het dan over: 1 persoon die 10-tallen anderen neerschiet (=rambo?
)
no votes
Reply With Quote
-
01-09-2006, 00:08 #7
ja, want rambos zijn wel realistisch
no votes
Reply With Quote
-
01-09-2006, 00:14 #8
eigenlijk is het wel realistisch. als je weet hoeveel duitsers soms afkwamen om een plaats te heroveren tegen een aantal paar allieds. nu wel overgeleefd of niet toet er nie toe. als je de film zoals saving pvt ryan ziet (laatste deel offc) ma de kregen dan natuurlijk wel hulp achter een paar uur
Online since 2002

no votes
Reply With Quote
-
01-09-2006, 14:11 #9
als je geen ammo genoeg hebt kan je beginnen met mp40's op te rapen van dode vijanden, in sommige missies ook 44's omdat die beter zijn maar daar vind je minder ammo van, als je liever met allied wapens schiet, dan kan je de ammo oprapen van je dode teammates, je kan ook talloze mods downloaden
( http://callofduty.filefront.com/file/WCP_Mod_Pack;54947 , "Allow Friendly Kill: shooting an Ally no longer ends the game" )
waardoor je gewoon je, meestal nutteloze, teammates kan neerknallen om je zo van munitie te voorzien, om de tanks uit te schakelen moet je dichtbij trachten te komen omdat je geen AT wapens hebt, schakel eerst vanuit een relatief veilige positie alle infanterie bij te tank uit, loop dan zo snel als je kan dichtbij op het moment dat de loop van de tank in de andere richting kijkt, die loop begint dan naar je toe te draaien, je moet in de richting van de loop meelopen om niet geraakt te worden, plant je bommen (geloof het of niet, je hebt bommen bij) op de motor van de tank (achterkant), je kan ze ook op de wielen plaatsen, als het een rijdende tank is, maar dan moeten je teammates er nog es op klimmen om er een paar nades in de flikkeren.
sry voor de moeilijk leesbare tekst, maar lees hem toch maar es door als je niet weet hoe je tanks moet uitschakelen<3 Kiss my bitchno votes
Reply With Quote
-
03-09-2006, 02:37 #10
Het is al gelukt hoor

Op easy is het een piece of cake
Maar ik blijf erbij: strontmissie die compleet de sfeer van het spel verpest.
In de Russische missies draait het spel vanaf 'The Pipeline' constant om het bestormen van een overmacht aan vijanden. En dit zonder enige deftige ondersteuning zoals vliegtuigen of tanks. Oorlog voeren gaat volgens mij nog altijd om teamwork, niet om 1 hero/superman die op zijn eentje volledige vijandige linies cleart. Het spel doet me soms denken aan Serious Sam: they just keep coming.
Is gewoon mijn mening
Ik had meer verwacht van een game als CoD2, zeker met zo'n voorgangers als CoD & CoD UO.
United Offensive is toch nog steeds mijn favoriet
no votes
Reply With Quote
-
03-09-2006, 11:56 #11Member
- Registered
- 11/12/04
- Location
- Maldegem/ Kortr
- Posts
- 7,934
- iTrader
- 28 (97%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/8
dan moet je maar BIA gaan spelen, het is en blijft call of duty
no votes
Reply With Quote
-
03-09-2006, 12:31 #12
cod is in sp is altijd hetzelfde, je legertje van teammates word bij het begin van de missie grondig uitgedund en je moet een heel regiment duitsers uit vaste stellingen gaan verdrijven in complete rambo stijl
<3 Kiss my bitchno votes
Reply With Quote
