1. #1
    hamv's Avatar
    Registered
    14/12/04
    Location
    Diepenbeek (Limburg)
    Posts
    202
    iTrader
    8 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    ik heb hem gekocht!!!

    jaja keb mijn psp gekocht (allee gistere hé)
    ik heb gekocht:
    psp valuepack: psp white en gewoonlijke dingen in valuepack met loco roco en !!! de umd-film "monty python en the holy grail" voor 245€

    ook heb ik nog dbz shin budokai gekocht 39€

    en een gigstick van een vriend 25€

    nu over die valuepack was nogal wat te doen: ik ga dus naar zo'n balie in de mediamarkt en vraag wat daar nog allemaal bij is voor 245€ (4 of 5 reclambordjes en ik wist het nie meer) eerst wou die mij dan nog wat spul aansmeren ma na een 10min kwam die met mij mee, we zijn in psp section en dan geeft die mij mijn valuepack en ook ineens een film (ik wist dat ik normaal geen film moest hebben/krijgen maar soit) ik vraag aan die gast dan: " en dit is allemaal voor 245€?" hij repliceert ja. dan vraag ik hem of hij mij effe wou helpen (khad nog andere dingen gekocht en had echt geen hand vrij.
    aan de kassa: kassierster tegen mij:"is dat er allemaal bij voor 245€?" gelukkig stond die gast nog in de buurt die zegt jaja ik heb het gecheckt en voila ik heb weer een gratis umd filmpje, die vakantiewerkers geweldig!!!! (het kan natuurlijk ook zijn dat dat weer een actie is van mediamarkt maar volgens mij klopt dit toch nie en moest ik normaal betalen voor het filmpje)

    nu mijn indruk: wauw
    ik heb hem opgeladen en ik heb loco roco voor 2 uurtjes gespeeld en dbz+5uur en ik heb mijn film gekeken en toen pas plat. wel vind ik de psp niet echt geschikt voor mp3's maar voor films en games 10/10

    dbz heb ik al gespeeld in verbinding met anderen en kmoet zeggen dat dit GEWELDIG is, ik heb nog geen dbz game in mijn handen gehad (voor mijn psp natuurlijk) maar na 5-10 min had ik alle controls door en maakte ik combo's van 10 moves , dbz geef ik 9.5/10 (-0.5 voor rare dragon mode, geen stem enkel tekst en frieza die zegt dat hem moe is )


    loco roco, 9/10 mooie controls en geweldig spel maar krijg het serieus op mijn zenuwen van da muziekske (na 2 uur hebt ge echt koppijn!!!)

    voor films 10/10 niks op aan te merken


    nu de nadelen:
    -het scherm trekt echt stof aan als een motherfucker, niet te doen
    -mijn nichtje zit mij al de hele fucking tijd te vragen:"wanneer mag ik nu eens spelen?" (natuurlijk mag ze er nie op maar ja toch zit ik met da gezaag)
    -echt handig om mee te pakken is het nie maar keb eens vroeger zo'n tas voor gba/gb color gekocht en mijn psp past hier ook perfect in (dubbele watten met speciale beschermlaag en plaats voor games (ik krijg er toch zo'n 5 pspgames in, ik heb er nu 2 insteken en heb nog ruimte over) dus dit probleem is opgelost
    -tis nie echt gemakkelijk om mensen te vinden die ook een psp hebben en dan nog dezelfde game om met u samen te spelen, ma keb vrienden/kennissen die dit wel hebben (eigenlijk wel grappig, ik met mijn 14jarig neefje gisteren dbz aant spelen

    nu om af te sluiten: kben serieus blij dat ik een psp heb gekocht (en geen ds ) en ik vind het tot nu toe geweldig
    no votes  

  2. #2
    Juul Cézaar's Avatar
    Registered
    03/09/02
    Location
    Leuven
    Posts
    850
    iTrader
    7 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Als iedereen hier een thread moest maken als hij/zij een psp gekocht heeft...
    no votes  

  3. #3
    hamv's Avatar
    Registered
    14/12/04
    Location
    Diepenbeek (Limburg)
    Posts
    202
    iTrader
    8 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    tis een vervolg op mijn wat zal ik kopen thread
    no votes  

  4. #4
    edraket's Avatar
    Registered
    21/12/03
    Location
    Gent
    Posts
    7,592
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/177
    Doe het dan in u "wat zal ik kopen" thread?
    LAST.FM - XBL: edraket145
    19/11/12 NEVER FORGET
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in