Thread: ET : Major Server Update
-
26-05-2006, 12:36 #1Member
- Registered
- 10/01/03
- Location
- Olen
- Posts
- 1,934
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
ET : Major Server Update
Hello community,
Lang geleden dat ik zelf nog een topic gemaakt heb op dit forum (shame on me yes indeed!)
Ik wil namelijk het een en ander zeggen over de huidige toestand van de telenetservers en de admins. Zoals jullie allemaal al hebben kunnen zien, zijn er de laatste tijd weer enorm veel kindjes die de sfeer en charme van het spel wegnemen door te lopen cheaten. Telenet had z'n vaste cheaters en ik ben er van overtuigd dat er nog steeds mensen zijn die de server misbruiken op welke manier dan ook. Ik heb de laatste paar weken met veel mensen gepraat van Punkbuster en bani/etpro team zelf en ze zijn 'naar eigen zeggen' druk bezig om ET te blijven supporten en dit laten ze 'na lange stilte' zien met een nieuwe PBupdate. Daarnaast heb ik een mooi lijstje klaarliggen om cvar/screenshot-controle te implementeren op de huidige telenetservers.
Om dit allemaal te kunnen verwezenlijken zal de server vanaf vrijdag 26 mei (vandaag dus) 17.30cet naar alle waarschijnlijkheid een tijdje down zijn om volgende updates te kunnen doorvoeren:
* ETPRO 3.2.5
* Nieuwe ETpro bugfix mapscripts
* Nieuwe mapcycle (No more battery)
* Update global config (1 soldier / team)
* Aangepaste MOTD & admin messages
* Implementatie screenshot & cvarcheck
Redelijk wat werk om dit allemaal klaar te krijgen. Aangezien Disa in volle examenstress zit, zal ik proberen zelf wat uit te pluizen en aan te passen. Ik heb me daarvoor al redelijk goed laten informeren! De downtime van de server kan ik momenteel onmogelijk zeggen maar je kan rekenen op een dik uur, rekeninghoudend dat IK de updates zal doorvoeren waarschijnlijk een beetje meer
Het grote nadeel van de telenetservers momenteel is de aanwezigheid van high pingers en cheaters. Daar waar vroeger de beneluxcommunity vredig met 30-50 ping rondliep, vinden nu meer en meer oost-zuid europeanen de weg naar de telenetservers. Je kan er niks aan doen maar soms doet 't wel pijn te moeten vaststellen dat je geowned wordt enkel en alleen maar door het feit dat de tegenstander onraakbaar is (ondanks maxpackets 100 en rate 25000) Mensen die echt continu een TE hoge ping hebben (vanaf 150) zullen vanaf heden worden gekicked. Klinkt misschien cru maar ik denk niet dat er veel mensen over zullen klagen aangezien er een potentiële lowpinger kan connecten. Als je aan het downloaden bent of je zit op smallband is het niet de bedoeling om te gamen aangezien je alleen maar frustraties opwerkt bij de gemiddelde telenetspeler.
Om nog even terug te komen op die cheaters. Disa's methode was ubereffectief! The well-known Chaplja vond het geweldig telenet te gebruiken om zen nieuwe speeltjes te testen. Ik denk dat iedereen wel de sniper -al inzoomend- heeft zien rondlopen op de server. Een permanent ban was een lachertje voor hem. Even een instelling veranderen en hij kwam terug. Daarna IPban gegeven maar ook dit was nutteloos. Slim als Disa was, heeft hij gewoon even heel de IP-range van Kroatië geblocked. Ik kreeg pm's aan van andere Kroaten die zeiden dat ze niet konden connecten op telenet omdat ze gebanned waren vd server. Wel lachen maar niet zo prettig voor mensen die het spel wel serieus willen spelen. Chaplja heeft me beloofd z'n hax verder uit te testen op andere server... can u ever trust the word of a cheater? We'll see!
Anyway, er is ook een nieuwe telenetreferee bijgekomen. Het belgisch ouderdomsdeken -met een gezegende leeftijd van 34-, Xtra, heeft zich bij de crew aangemeld en zal vooral actief zijn nadat zijn (leeftijdgenootjes:2) in bed liggen. Ik weet dat vele mensen me gemaild en/of ge-pm-d hebben met de vraag of ze nieuwe referee kunnen worden. Ik moet ze momenteel nog even teleurstellen. Ik heb xtra persoonlijk aangenomen omdat ik weet dat hij een passie heeft voor het spel, hij speelt dagelijks enkele uurtjes op de telenetservers en vooral na de gebruikelijke uren. Cheaters kwamen dikwijls als de huidige refs in bed lagen en dus konden ze ongehinderd verderdoen met hun wanpraktijken. Daarom de aanstelling van iemand die z'n bed bijna nooit ziet voor 03.00u! Ik hoop dat de kandidaat-refs zich niet benadeeld voelen aangezien er nog kansen genoeg komen om de 'fantastische' crew te kunnen joinen. Voor verdere vragen over Xtra mag je me altijd contacteren en dan geef ik wel wat andere kwaliteiten van hem die ik liever niet op een publiek forum ten berde breng!
De uiteindelijke bedoeling van deze post is om jullie te laten weten dat de crew nog altijd werk verricht na een redelijk lange stilte. Ik denk dat er niet geklaagd mag worden over de activiteit van de crewmembers en waarschijnlijk zal er binnen de kortste keren een nieuwe vacature op dit forum verschijnen, dus begin al maar te hopen ^^ Er komt vast en zeker een nieuwe Freaky Sunday (met echte prijzen) maar deze is gepland na de examens.
Verdere opmerkingen op deze thread zijn natuurlijk altijd welkom (het is de moment) zolang ze maar ontopic en whine/flamefree zijn!
Ik dank u voor uw 5 minuten doorleestijd en wacht met ongeduld op jullie reacties/voorstellen!
Greetz,
Rfki“The revolution is not an apple that falls when it is ripe. You have to make it fall.”no votes
-
-
26-05-2006, 12:58 #2Crew Member
- Registered
- 01/09/02
- Location
- Peutie
- Posts
- 7,664
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 0/105
Serieuze downtime voor iets da amper 5 minuutjes in beslag neemt, restart van de ET server niet meegerekend.
edit: als ge last hebt, feel free to contact meLast edited by Tyfius; 26-05-2006 at 13:05.
Vanaf nu gaan we verder op BeyondGaming!
In deze thread wordt uitgelegd hoe je jouw account kan migreren.no votes
-
26-05-2006, 13:04 #3Member
- Registered
- 10/01/03
- Location
- Olen
- Posts
- 1,934
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
26-05-2006, 13:17 #4
nice rkfi
twerd eigenlijk wel is tijd ^^
no votes
-
26-05-2006, 13:19 #5Approved 9liver
- Registered
- 21/12/04
- Location
- Leuven
- Posts
- 20,380
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/227
Mooi zo !
Battery mocht er al langer af :>
Kunnen we die bugfixes van de server halen? Anders moet je even een link plaatsen :>
Ik denk dat chaplja zich wel aan zijn woord zal houden. Sinds hij dat gezegd heeft, is hij niet meer op de servers geweest en dat zal zo blijven. Krijg maar is een heel land tegen je, plus een community...
Disa examenstress? Dan toch enkel onder druk van zijn mammie
Xtra doet goed zijn werk :>
Goed werk !
E
PS: Sorry voor mijn hak-op-de-tak-gespringPhysics is like sex: Sure, it may have practical results, but that is not the reason we do it. ~ R. Feynman
All science is either physics or stamp collecting. ~ E. Rutherford
S'il est vrai qu'on construit des cathédrales aujourd'hui dans la Science, il est bien dommage que les gens n'y puissent entrer, ne puissent pas toucher les pierres elles-mêmes.
no votes
-
26-05-2006, 13:25 #6Member
- Registered
- 10/01/03
- Location
- Olen
- Posts
- 1,934
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
26-05-2006, 13:28 #7Member
- Registered
- 04/01/06
- Posts
- 290
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
great rfki !
no votes
-
26-05-2006, 13:42 #8Member
- Registered
- 28/01/05
- Location
- --
- Posts
- 1,817
- iTrader
- 12 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
ftastic
no votes
-
26-05-2006, 13:44 #9Approved 9liver
- Registered
- 21/12/04
- Location
- Leuven
- Posts
- 20,380
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/227
Physics is like sex: Sure, it may have practical results, but that is not the reason we do it. ~ R. Feynman
All science is either physics or stamp collecting. ~ E. Rutherford
S'il est vrai qu'on construit des cathédrales aujourd'hui dans la Science, il est bien dommage que les gens n'y puissent entrer, ne puissent pas toucher les pierres elles-mêmes.
no votes
-
26-05-2006, 13:50 #10no votes
-
26-05-2006, 13:59 #11Member
- Registered
- 10/01/03
- Location
- Olen
- Posts
- 1,934
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
26-05-2006, 14:13 #12Member
- Registered
- 04/09/02
- Location
- Brugge / Gent
- Posts
- 1,649
- iTrader
- 30 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
ik zou na de examens mss wel eens et spelen :O
btw voor die hoge pingers, kun je in de serverconfig geen max ping opgeven voor clients? ( zoals dat in rtcw en q3 mogelijk is)RtCW: BATT|mouly_jr <>[FD-NL]mouly_jr <>fok mLy! <>Boo..! mLy! <>#1 mLy! <> [ind] mLy!
PC: Intel i5 750 <> GA-P55M-UD2 <> 4GB memory <> ATI HD6670 <> WD 640 AAKS + Samsung F3 1.5 Suspended <> Antec SOLO + NoiseBlocker XL1 <> Nexus Value 430W <> LG w2363d
PS Vita: NFS: Most Wanted<> Motorstorm RC <> Ridge Racer (PSP) <> Luminesno votes
-
26-05-2006, 14:21 #13Member
- Registered
- 10/01/03
- Location
- Olen
- Posts
- 1,934
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
“The revolution is not an apple that falls when it is ripe. You have to make it fall.”no votes
-
26-05-2006, 14:24 #14
goe gedaan fikike!
maar imo 80+ pingers gekicked!
elle moe is elle vano votes
-
26-05-2006, 14:32 #15Member
- Registered
- 10/01/03
- Location
- Olen
- Posts
- 1,934
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
