Thread: [BF2SF] prob bij laden server
-
18-02-2006, 23:30 #1Member
- Registered
- 12/07/03
- Location
- Oostnieuwkerke
- Posts
- 1,293
- iTrader
- 17 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
[BF2SF] prob bij laden server
jo, heb eergistern sf gekocht maar nu als ik met de dvd van bf2 speel(niet sf) wil ik op een sf server spelen, maar na het laden zegt hij heeltijd iets van dak ik bf 2 moet herstellen naar de officiele versie? ik heb alle patches geinstaleerd en het zijn alle 2 legale versie's, kan iemand me helpen?
ps: kan het zijn dat er iets mis is met de rank servers? krijg mijn medailles niet meer in bfhq en mijn score verhoogd niet, terwijl na iedere ronde zie ik in mijn bfhq mijn nieuwe score en mijn medaillesno votes
Reply With Quote
-
-
18-02-2006, 23:55 #2Member
- Registered
- 26/08/05
- Posts
- 68
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Met de sf dvd kun je zowel bf2 als sf spelen en als je sf wilt spelen moet je met de sf dvd spelen, na het instaleren van sf moet je terug patchen en dit is momenteel de 1.2 patch aangezien de meeste servers deze versie al zullen draaien.
En voor die updates van je account moet je wat geduld hebben tegenwoordig gaat niet meer zo snel sinds ze de accountservers bij EA hebben aangepast voor de 1.2 patch.no votes
Reply With Quote
