-
25-01-2006, 16:47 #1
Xbox 360 tekort zal blijven aanhouden?
Het ziet er naar uit dat de Xbox 360 tekorten nog zullen blijven aanhouden, met name in de VS. Volgens John Davison, editorial director voor de Ziff Davis Media game tijdschriften, moet Microsoft op zeer korte termijn de productie weer op peil hebben om niet nog verder in de problemen te raken. "If it drags out much longer, it's just going to promote apathy rather than excitement."
In ieder geval ziet het er niet gunstig uit voor Microsoft, zeker niet op de korte termijn. In eerste instantie had Microsoft als doel om 3 miljoen units voor februari 2006 verscheept te hebben, maar haalde tot eind 2005 slechts 1 miljoen units. Het wordt dus erg onrealistisch om volgende maand de target te halen. Volgens de NPD Group heeft Microsoft vanaf de lancering tot eind december 2005 600.000 exemplaren van de Xbox 360 verkocht. Ter vergelijking: van de originele Xbox werden 1.4 miljoen units verkocht in de eerste twee maanden. NPD analist Anita Frazier heeft hier wel een verklaring voor: "That was a new brand, and certainly now that it's established with a very loyal following and given the amount of hype and buzz they created, that is one barometer of what possibly could have been."
Vele retailers, waaronder Circuit City, zijn ook somber over de vooruitzichten en gaan er vanuit dat het tekort zal aanhouden de komende 3 maanden. Tijdens CES 2006 gaf Bill Gates wel aan dat een extra fabriek de productie zou gaan verhogen, maar tot op heden heeft dat nog geen positief resultaat opgeleverd voor de beschikbaarheid. Wat is de verklaring voor de tekorten? Heeft Microsoft een calculatie-fout gemaakt of is het een bewuste actie met het oog op een nieuwe versie met HD-DVD speler?
http://games.blogo.nl/?comments/381/10973no votes
-
-
25-01-2006, 18:00 #2Approved 9-lifer
- Registered
- 06/08/02
- Location
- Rumbeke
- Posts
- 1,256
- iTrader
- 35 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Het is toch algemeen geweten dat bepaalde chips niet optimaal verkrijgbaar zijn om voldoende X360 consoles te maken?(ze kunnen ons natuurlijk vanalles wijsmaken)
Ik heb zelfs NU al een bericht gelezen dat de PS3 met hetzelfde probleem zal zitten.
http://www.ps3portal.com/ps3/article/260.html
Analisten voorspellen dus ook voor Sony een productieprobleem door het beperkte aanbod van onderdelen.
Voor de launch van de X360 waren er al verschillende problemen met de productie van bepaalde Nvidia graka's voor de PC markt.
Ik denk dat het een "normaal" probleem geworden is tegenwoordig,om al die next gen hardware in beperkte getallen te produceren.
Naar mijn weten zijn er nu al 4 fabrieken die X360 consoles maken over heel de wereld.
Volgende maand moet Australie nog een launch verwerken dus zal het idd nog enkele maanden duren om de aanvoer te kunnen verzekeren.no votes
-
25-01-2006, 18:32 #3Member
- Registered
- 09/08/04
- Location
- Bilzen/Hoeilaart
- Posts
- 1,608
- iTrader
- 21 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Bwa binnen een paar maanden is dat wel opgelost volgens mij.
no votes
-
25-01-2006, 18:43 #4Approved 9-lifer
- Registered
- 17/10/04
- Location
- Wieze
- Posts
- 5,324
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/21
dus alle 360's zullen naar austalië gaan?
wanneer komt er een nieuwe grote levering in België?XBL: NeoCracerno votes
-
25-01-2006, 18:54 #5
Levering Xbox 360 consoles pas in de lente?
In een artikel dat gisteren is geplaatst in de USA Circuit City's heeft Jim Babb gereageert op de volgende lading Xbox 360 consoles die spoedig zoud moeten gaan verschijnen. Hij denkt echter dat deze pas in de lente zal gaan verschijnen: 'We think supplies are going to remain pretty tight for the next 90 days.' Bill Gates wist echter nog op de CES te vertellen dat het de komende maanden wel goed zou zitten met de levering van de console: At CES earlier this month, Bill Gates said he expects availability to improve "over the next three or four months" as Microsoft's extra manufacturing partner fully comes on line. Veel mensen betwijfelen nu de positieve doorstoom van de Xbox 360. Het succes wordt zo alleen maar tegengehouden terwijl de PlayStation 3 en de Revolution steeds dichterbij aan het komen zijn. De originele Xbox verkocht in 2 maanden tijd maarliefst 1.4 miljoen units, de Xbox 360 moet het nu doen met 600.000 verkochte exemplaren in een langer tijdsbestek.
John Davison, editorial director van Ziff Davis games zegt dat Microsoft vaart moet gaan maken met het leveren van hun next-gen console. Als de consument nog langer moet gaan wachten raakt het geduld ook een keer op en stapt men over naar alternatieven: 'Microsoft needs to get the supply-and-demand situation nailed real soon. If it drags out much longer, it's just going to promote apathy rather than excitement.'
Richard Doherty, research director van de Envisioneering Group weet daaraan toe te voegen dat Microsoft elke week zijn reputatie aan het verknallen is zonder ook maar één goede verklaring. Wat de exacte oorzaak van de slechte leveringen op dit moment dan ook is lijkt onbekend te zijn. We zijn benieuwd of Microsoft deze uitspraken spoedig kan bestrijden met een hoop nieuwe units in Amerika en Europa.
http://www.evilgamerz.com/index.php?...ents=1&id=3790no votes
-
25-01-2006, 19:23 #6
Kga nog wa op de mijne spelen si
no votes
-
25-01-2006, 23:04 #7Member
- Registered
- 19/07/02
- Location
- Hoeilaart
- Posts
- 5,661
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/7
"What we do in life, echoes in eternity!!"
Now Playing: Metal Gear Solid V - PS4pro
Last played: Horizon Zero Dawn complete edition - PS4prono votes
-
25-01-2006, 23:07 #8Approved 9-lifer
- Registered
- 25/09/05
- Location
- leetland
- Posts
- 5,291
- iTrader
- 64 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/21
Achja ik z'n toch blij dak core heb gepakt 9 december, kwou nooit ne 360, tot ik geldoverschot had op 9 december
30 winkels gebelt en dan maar core gekocht die hier mer extra hdd en wireless controller perfect werkend staat :')
no votes
-
25-01-2006, 23:19 #9Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- vilvoorde
- Posts
- 3,459
- iTrader
- 20 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
ben ik blij dat ik dat madammeke kende in de Bart Smit
iMac 21,5"
Macbook 13,3" Unibody
iPhone 3Gs 16 GB
PSN: njinhno votes
