Thread: RTCW : Ik stop ermee.
-
22-01-2006, 15:47 #1Member
- Registered
- 24/08/02
- Location
- BooZZe
- Posts
- 3,103
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
RTCW : Ik stop ermee.
Ik heb de beslissing genomen.
Ik stop ermee. Wrm, zal wel duidelijk zijn maar zeker niet de enigste reden.
Ik ga overleggen met de desbetreffende verantwoordelijke en zal wel zien wat er met dit forum gaat gebeuren.
In eerste plaats ga ik proberen om het samen te voegen met ET, of Rafiki en de supermod dit zien zitten valt nog af te wachten. Indien niet wordt het gewoon een onderdeel van general shooters.Last edited by L.E.D.; 22-01-2006 at 15:55.
BooZze Site BooZze Casemod ------Latest Casemod
The Law is for everyone, also for those who think they are the law..no votes
-
-
22-01-2006, 15:50 #2Member
- Registered
- 04/08/03
- Location
- Haacht
- Posts
- 976
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
zeer spijtig, maar ge hebt gelijk. Als ge sommige mensen in deze mini community hun posts ziet is het maar zielig.
Mss is het nog beter zo, geen (of toch tenminste minder) ambras meer.
Bedankt om tot nu community leider te zijn geweest! Anders waren we bv de rtcw servers al veel vroeger kwijt ed.waco.L4mp
9lives.crewno votes
-
22-01-2006, 16:02 #3Member
- Registered
- 26/04/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 2,220
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Bij deze bedankt aan Brendman?
9lives.be: Call of Duty 2 Server Administrator
#Dark.Alliance: Manager -|- www.Da-Gaming.beno votes
-
22-01-2006, 16:03 #4Member
- Registered
- 18/01/04
- Location
- #ind
- Posts
- 468
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
22-01-2006, 16:14 #5Member
- Registered
- 28/07/02
- Location
- Melle
- Posts
- 278
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
ge hebtet precies nogal moeilijk met een beetje kritiek ..
En mss nekeer ni elken thread sluite zodat gij altijd het laatste woord hebt.
Nu moet ik hier antwoorde op die andere thread ofwa ...
Ik heb btw meer dan ooit het initiatief genome om als eerste op de server te kome, ik had daar in den tijd zelfs een voorstel voor.
ctf_multidemo en ctf_sniper op de server zetten, zodat ge alwast met iemand anders da kon spele tot er wa volk was.
Maar daar hebde nooit naar geluisterd en kan u zegge een kwartier met 2 man base of beach spele is ook geen pretje ze.
En ik ga ni zegge da het allemaal daar door is da rtcw doodgegaan is (ma oei da moogde ni zegge zeker of ge krijgt ban, kwestie van de enige mense die nog iets geve om rtcw ook uit te sluiten ...
).
Volges mij was pack nogaltijd "de king" (heel spijtig dat hij ermee gestopt is in den tijd), wss zou hij als comm leader ook niet het eeuwige leven gegeven hebben aan de rtcw scene, maar ik ben vrij zeker dat hij er iets beters van gemaakt zou hebbe, kijk nu zelf nog maar, hij heeft haast niks meer met rtcw te maken, iemand vraagt een filmke en hij is er als eerste bij om een link ernaar te geven.
Ik bedoel maar, kijk die faq zelfs nogmaar, een simpele link naar osp vind je er al niet in terug en een verwijzing dat je het rechtstreeks via de server kan downloade met 'cl_allowdownload 1' ook al niet.
Dan werkt bovendien een deel van de links in de faq nog niet en om nogmaar een simpele map als de_frostbite te dll moet je al een kwartier zoeken..
Pfff zo kannek wel blijven doorgaan, maar gij zult toch geen moeite doen om een discussie te voeren of een deftig antwoord te geven, wss delete ge deze post weer of closed ge den boel en dan staan we weer even ver
no votes
-
22-01-2006, 16:23 #6Member
- Registered
- 24/08/02
- Location
- BooZZe
- Posts
- 3,103
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Gij vergeet alleen maar een paar dingen he. Wrm heet Pack het opgegeven, wrm godlike, wrm Daruda, wrm degene die ik zelfs niet gekend heb.
Ten tweede heb ik van Moby al een complete verneukte comunity in handen gekregen.
Link naar osp staat in de sticky (lees hem mss eens voor ge commentaar geeft)
link naar warleagues staat er. Moet je maps hebben die je moet spelen in warleagues kan je ze daar downloaden. Staan btw nog links in waar vele maps opstaan (zelfs frost, frost de en frost te)
Ik ga niet ontkennen dat er momenteel enkele links instaat die blijkbaar niet meer werken. Ik ga ook niet elke dag controleren of die er nog wel zijn.
Ivm met die maps heb ik u toen heel duidelijk gezegd dat het niet ging door de rotatie die erop staat. En als ik me niet vergis heeft er zelfs op 1 van de 2 servers geen rotatie gestaan en die stond continu op dezelfde 2 maps. Het systeem van telenet was ook zo dat wij niet zelf FTP access hadden (ondertussen is dat voor sommige games veranderd) en we maar 1 update per maand mochten aanvragen. Dus als ik iets probeerde en het lukte niet, moest ik weer een maand wachten voor het zover was. Ik heb zelfs voorstellen gedaan om een server headshot mode te maken, maar dat werd ook globaal afgeknald. Ik hoop van harte dat gij ook eens meemaakt dat ge in zo een positie zit dat ge nooit voor iedereen alles goed kunt doen, ge gaat nogal ogen trekken.
Tuurlijk sluit ik die andere topic, die ging over een FILMKE, en gij komt zeveren over dat ik de oorzaak ben dat RTCW wereldwijd doodging.
Commentaar heb ik geen probleem mee, maar die van u slaagt totaal op niks.Last edited by L.E.D.; 22-01-2006 at 16:31.
BooZze Site BooZze Casemod ------Latest Casemod
The Law is for everyone, also for those who think they are the law..no votes
-
22-01-2006, 16:33 #7Idd...zeer spijtig, maar ge hebt gelijk. Als ge sommige mensen in deze mini community hun posts ziet is het maar zielig.
Cheers LED.
Spijtige zaak voor forum wel.no votes
-
22-01-2006, 16:41 #8Member
- Registered
- 18/01/04
- Location
- #ind
- Posts
- 468
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
22-01-2006, 16:50 #9Member
- Registered
- 24/08/02
- Location
- BooZZe
- Posts
- 3,103
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
lol
BooZze Site BooZze Casemod ------Latest Casemod
The Law is for everyone, also for those who think they are the law..no votes
-
22-01-2006, 16:56 #10Member
- Registered
- 28/07/02
- Location
- Melle
- Posts
- 278
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Volgens mijn weten was dat bij gebrek aan tijd ? ...
Test hem eens voor ge commentaar geeft (hij werkt trouwens al MAANDEN niet meer ..
Das wel het mimimum wat ge kon doen he, en begint maar is te zoeken op welke link het nu juist staat. En ik weet maar al te goed dat ge geen directe link naar elke map kunt geven, maar ge kon het toch naar de belangrijkste
En zeker de costums die in den tijd op de Telenet server draaide.
Want zelfs die stonde niet in de sticky (daar hebbek u meer als ene keer op gewezen), die stonde erges in een thread erges tussen 20 pagina's en die thread die was na een 2 weken verdwenen van de voorpagina. En zelfs als je het dan al vond met de zoekfunctie werkte die link de helft van de tijd niet..
mja .. maar tijd om op elke nieuwe thread die wat leven brengt te sluiten of commentaar te geven heb je wel ?!
Idd er stond op een server op sommige momenten geen rotatie, en het ware idd vaak dezelfde maps (ice, base en beach) die bleven staan, maar er zat tenminste volk op. Maar eerst moet je de server vullen, en dat is moeilijk als je uit geen kleine map kan kieze die je kan bezighoude tot er ander volk is.
Het is idd niet gemakkelijk als je maar een keer per maand een update mag doen maar multidemo en ctf_sniper erop zetten, hoeveel plaats nemen die in, nog geen 2 mb wss.
Ligt dat je dwars, dat je een voorstel doet en dat het word afgekeurd ? ...
so be it dan zoeken we toch gewoon een andere oplossing..
Je kan idd niet voor iedereen goed doen, maar je kan probere om voor een zo groot mogelijk publiek goed te doen.no votes
-
22-01-2006, 16:58 #11Member
- Registered
- 14/08/02
- Location
- merchtem/skw
- Posts
- 416
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
22-01-2006, 17:05 #12Member
- Registered
- 24/08/02
- Location
- BooZZe
- Posts
- 3,103
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
der hebben altijd links gestaan in de sticky naar maps. Als er zelfs nu bijstaat MAPS kan ej wel veronderstellen dat er MAPS instaan.
Al de maps die op telenet draaide van customs in de tijd staan in de download sectie, wat ook in de sticky stond.
Als het een ni werkt zoekt ge iets anders, daar hebde gelijk. Ma vroeg of laat zit ge zonder opties omdat er niemand iets anders wil doen dan de oude vertrouwde maps. En maps in mensen hun strot duwen zonder dat er support is van de cups en ladders gaat ook niet. Bij ET gaat dit wel, waarom. Om dat de mensen die de ladders en cups organiseren er elke keer nieuwe maps insteken en de gamers niet anders kunnen dan ze te spelen. Het feit dat da niet gebeurde in RTCW is iets dat ge nu es niet in mijne nek kunt draaien.
Als ge het dan toch op iemand wilt steken, dan da maar aan de admins van CB in den tijd.
En over het offtopic heb ik al dikwijls genoeg uitgelegd de laatse weken, dat ge daar nog over begint is ook maar omdat ge voor de rest niks nuttig te zeggen hebt zeker.
En als je dan nu wilt stoppen met deze thread ook nog te verneuken, ik stop ermee punt gedaan. De redenen (want denk nu ni dat gij zo hard op men kop zit dak het nimeer zie zitten he) zijn grotendeels persoonlijk en daar heeft niemand zakes mee.BooZze Site BooZze Casemod ------Latest Casemod
The Law is for everyone, also for those who think they are the law..no votes
-
22-01-2006, 17:18 #13Member
- Registered
- 19/06/04
- Location
- Oosterzele
- Posts
- 5,152
- iTrader
- 13 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 12/52
respect dat je het zolang hebt volgehouden... ik denk dat niemand anders in uw plaats wou staan met zo een dikke whine community(die paar mensen die het tog weer moeten verneuken elke keer).. veel mensen zouden al veel vroeger er mee gestopt zijn
no votes
-
22-01-2006, 17:30 #14Member
- Registered
- 14/08/02
- Location
- merchtem/skw
- Posts
- 416
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
hf me u nieuwe job led...
no votes
-
22-01-2006, 17:40 #15Member
- Registered
- 07/05/03
- Location
- Herentals
- Posts
- 2,214
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Spijtig, want je was er steeds om me te helpen etc.
Btw LED, laat RtCW & ET plz niet samenvoegen, kan niet gewoon iemand anders uw taak overpakken?2*Technics SL1200, SynQ SMX-1, Denon S-1000, Serato Scratch Live, S-Logic HFI500 Headphoneno votes
