-
25-12-2005, 21:37 #1Member
- Registered
- 02/01/04
- Location
- Assebroek (Brugge)
- Posts
- 10,072
- iTrader
- 10 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/59
stuck in deus ex (iets niet gezien of bug?, help :))
ben dus eens bezig met deus ex (op realistisc if it matters),
maar ik zit dus serieus vast.
Spoiler:
heb ik iets vergeten ofzo?
of is dit een irritante bug? (heb het al herspeeld tot daar en het gebeurde opnieuw)
heb het al eens opgezocht in een paar walkthroughs, en volgens de die moet ie er zijn, heb al eens geprobeerd gewoon verder te gaan door code voor metro keypad uit walkthrough te halen, maar dan is alles fubar, hermann valt me niet aan, de troopers vallen me niet aan (die Varanne ook niet, maar dat is omdat ik ze al vermoord heb)
Dit is erg frusterend en ik zou het heel erg waarderen moest iemand mij kunnen helpen.
PS: spel is gepatched, daar ligt het dus niet aanGelieve de flauwe opmerkingen rond mijn nick - if any - voor uzelf te houden.
Het is intussen bijna 10 jaar geleden dat ik hier registreerde en was toen veeleer een inside joke.
no votes
-
-
25-12-2005, 23:33 #2
Normaal zou Paul daar idd moeten zitten.
Mss moet je een andere manier gebruiken om uit de rebel base te ontsnappen?
Als de aanwezige troopers in die basis op jou beginnen schieten, heb je daar alles gedaan (dacht ik toch).
Dusja, imo is dat een bug:
Paul moet daar zitten en na een conversatie met hem moet daar dat team binnen vallen. Als dat niet gebeurt, is het herspelen van de vorige level prolly de enige oplossing (of helemaal opnieuw beginnen
).
And on the seventh day, god stepped back and said "There is my creation, perfect in every way... oh, dammit I left pot all over the place. Now they'll think I want them to smoke it... Now I have to create republicans."no votes
