-
20-12-2005, 19:33 #1
CS:CZ staat niet meer tussen men games?
Ik heb cs:cz een half jaar niet meer gespeelt, nu log ik net in op mijn oude steam account en staat er niks meer tussen my games... Als ik het nu opnieuw installeer is de cd key natuurlijk in gebruik :S
Wat moet ik nu doen? En waarom is het zomaar verwijderd van mijn account? >_>no votes
-
-
20-12-2005, 19:41 #2
Dus je hebt steam van je computer verwijderd, dan opnieuw geinstallerd, maar een nieuw acount proberen aan te maken?
Let ook op, het kan dat je je games nog eens moet activeren.V: Na een format of herinstallatie vind ik bepaalde games niet meer terug?
A: Rechts op steam ico > Games > Store: Activate a product i already own (links onder).
*NOTICE: Ik heb je thread titel aangepast omdat ze te onduidelijk was. Hou daar de volgende keer rekening mee.no votes
-
20-12-2005, 20:00 #3
Ja, ik speelde een tijd geen games meer dus had steam verwijderd.. Daarna was ik mijn wachtwoord van mijn vorige account kwijt dus maakte ik een nieuwe, nu wou ik net cs:cz installeren maar de CD-key was in gebruik... Dus ik heb het wachtwoord van mijn vorige account opgezocht en nu is cs:cz daar ook weg. :S
En je bedoelt toch 'activate a product on steam' waar je je CD-key moet ingeven? Zo ja, CD-key is al in gebruik...
no votes
-
20-12-2005, 20:21 #4
Right wil je dan dit eens checken:
Rechts op steam > Games (groot menu pakken) > Store: Browse games > Multi-player
en checken wat allemaal bij jou acount hoort (desnoods een screenshot trekken?)no votes
-
20-12-2005, 20:31 #5
Er hoort niks bij nu, alleen een paar demo's... Op mijn ander account heb ik CS:S maar hierop niks meer, vroeger had ik wel counterstrike.
no votes
-
20-12-2005, 20:42 #6
Dan ga je een reden moeten zoeken op steam support, mss hebben ze het zelfde systeem als op D2. Wanneer je voor een lange tijd niet gamed, gaan ze er van uit dat je je gegevens niet meer nodig bent (of gewoon dood bent).
no votes
-
20-12-2005, 21:04 #7
Achja, zal toch geen nieuwe CD-key ofzo van hun krijgen.
no votes
