Thread: multiplayer vraag
-
04-12-2005, 19:44 #1Member
- Registered
- 30/12/03
- Location
- Kessel-lo
- Posts
- 127
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
multiplayer vraag
Ik heb de faq gelezen en kan het er niet helemaal uit afleiden hoe het juist zit.
- Ik heb horen zeggen dat ge dus met meerdere psp's kunt mulitplayeren en dat er maar één iemand het spel in zijn psp moet hebben steken.
Volgens hetgeen ik in de faq lees is dit dus niet zo en moet iedereen dezelfde versie van het spel in zijn psp hebben steken. Of ben ik mis?
- Ge kunt rechtstreeks multiplayeren met 2 psp's tegen elkaar; maar ge gaat me nu toch ni zeggen dat ge ook met 16 man tegelijkertijd tegen elkaar kunt spelen zonder ne router of iets dergelijks te gebruiken. (Bedoel dus als ge in dezelfde ruimte zit) Is mij gezegd van wel; maar heb er toch mijn twijfels bij. (voor zover dat mijn kennis van netwerken rijkt)
Ik heb zelf nog gene psp; dus kan het ni zelf testen; anders had ik da al wel gedaan.no votes
-
-
04-12-2005, 20:32 #2Member
- Registered
- 15/11/03
- Location
- Tongeren
- Posts
- 4,829
- iTrader
- 12 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/24
Ge kunt met 16 in ene kamer, zonder router spelen. Ene PSP functioneerd dan als router (Ad-Hoc)
no votes
-
04-12-2005, 23:38 #3Member
- Registered
- 07/08/03
- Location
- Moorsel
- Posts
- 2,235
- iTrader
- 25 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/7
- De Game Sharing optie is afhankelijk van het spel. Niet elk spel is op die manier te spelen. Verwacht ook niet het volledige spel op die manier te kunnen spelen. De verzonden data moet in het geheugen van de PSP passen (niet op de memory stick). Beschouw het eerder als een smaakmaker voor multiplayer met volledige versies
- Tuurlijk werkt dit. Opnieuw, niet iedere game ondersteunt meteen 16 spelers ad-hoc. 8 spelers is couranter.no votes
