-
07-09-2005, 14:53 #1
My horrible, terrible, gruesome story
Allereerst, please don't laugh, I'm dead serious. Ok, lees en huiver.
Na eindeloos gefrustreerd geweest te zijn geweest door het éne witte pixeltje (bij elk laadscherm zag ik het, en ik kreeg nachtmerries van witte pixels die me achterzaten en me uitlachten) besloot ik de volgende dag terug naar de winkel te gaan. De nacht ervoor echter liet ik de pixelfixer epilepsiefilm afspelen, ik had toch niets te verliezen. Althans, dat dacht ik. De volgende ochtend werd ik wakker, en ontdekte, naast mijn éne witte pixel, er 3 andere! Totaal bummed zette ik m'n PSP af, en ging ontbijten. Na de doos te hebben ingepakt en de bon erin gestopt, controleerde ik mijn PSP voor de laatste maal. Bleek dat de 3 extra pixels terug weg waren. Ik vermoed dat dat dus een paar luie waren, dus was al wat geruster.
Ik vertrok naar de winkel met de auto. Op de weg naar daar, reed ik *bijna* een fietsende schoolganger omver die nog vlug over het zebrapad flitste: het was immers woensdag en ik vertrok tegen de middag. Met een halve hartaanval parkeerde ik mijn auto bij de Fun. Op de parking
controleerde ik nog of ik alles had. Adaptor, oortjes, afstandsbediening, demodisc, 32mb MSDuo... ... .... de MSDuo zat niet in het zakje!! Na 5 seconden nadenken besefte ik het: de 32mb MSDuo stak in de MS adaptor van mijn 1gb MSDuo Sandisk...thuis! Argh..ik had geen zin terug te rijden..dus stapte toch maar de winkel in.
Daar aangekomen, bleek dat men een richtlijn van SCEE en de distributeur hebben gekregen (de fax was gedateerd 5 september) en dat alle retailers nu de regels van pg13 van de handleiding moeten volgen. Dus alle winkels (zelfs winkels die "niet tevreden-geld terug"
regels hebben) zullen waarschijnlijk niet meer de PSP omruilen bij minder dan 6 luie/dode/witte pixels. Enigszins verwachtte ik dit wel, en aangezien ik in de winkel mijn éne witte maar met veel moeite kon terugvinden en de verkopers vriendelijk volk waren, had ik me berust in de feiten. Ik had immers geprobeerd om te ruilen, m'n geweten zou me niet meer lastigvallen.
Thuisgekomen pakte ik al mn PSP spullen terug uit (en deed ik het gewraakte 32mb MSDuoke terug in de doos). Ik pakte het doekje, en begon m'n PSP, mét schoonheidsvlekje, zorgvuldig schoon te maken..op het eind besloot ik nog een stevige, horizontale veeg te doen..maar toen gebeurde het..de PSP schoot uit m'n hand. Het is alsof de tijd dan stilstaat, je hartslag opeens stopt, en je opeens je hele pre-PSP gaming leven voor je voorbij ziet flitsen. De PSP viel, en schuurde 5 meter verder over de grond, met de schermkant gericht naar de vloer.
Ik dacht..dit was het. This is how it must feel to be dead.
Ik strompelde naar mijn PSP..als een zombie, een halve dode, die geen besef meer had van tijd en ruimte. Ik pakte m'n PSP op..durfde haast niet het apparaat om te draaien, want ik wist zéker dat er een lelijke, grote kras op het scherm zou zitten..ik had immers het afgrijnselijke
schuurgeluid gehoord (zoals het gekrijs van een Nazgul).
En..
..
..
Er was niets. NIETS. 1 klein, oppervlakkig krasje op de "square" knop. Die knop had dus de hele slide opgevangen, en met minimale schade aan zichzelf. Op het scherm, de overige blinkende oppervlakken, de andere knoppen... niks, nada, noppes.
Nu wist ik dat deze PSP de mijne *moest* zijn. Zelfs na die moordaanslag is ze (jawel, ZE) er quasi untouched uitgekomen. She is..invulnerable..untouchable..protected by the Man Upstairs.
Dus nu ga ik m'n PSP nog meer koesteren..ik heb haar inmiddels van "Tomobito" (Japans voor "companion") hernoemd naar "Megumi" (Japans voor "godin"). En ik ben die witte pixel inmiddels vergeten..ge gaat toch ook ni altijd vitten op da moedervlekske op uw vriendin haar gezicht?
In fact..it's kinda sexy.A thousand words, a thousand images. None comprehend the beauty around us.no votes
Reply With Quote
-
-
07-09-2005, 14:58 #2Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Brasschaat
- Posts
- 3,336
- iTrader
- 24 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/18
nice story *pinkt traantje weg*
je hebt wel enorm veel geluk gehad met die val
* 13" MacBook Pro Retina (Late 2013) : Intel Core i5 2.4GHz : 8GB DDR3L : 256GB : Intel Iris.
* Mac Pro (Mid 2010) : Intel Xeon Quad Core 3.33GHz : 24GB DDR3 ECC : 1TB SSD + 256GB SSD + 2TB HDD : Nvidia GeForce GTX1080.no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 15:00 #3Member
- Registered
- 26/01/03
- Location
- Aartrijke
- Posts
- 1,116
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
rofl nice story ^^
jammer van uw pixeltje
no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 15:01 #4Member
- Registered
- 21/12/03
- Location
- Gent
- Posts
- 7,592
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/177
Mijn psp is ook eens gevallen, van op mijn bureau. 1 meter hoog schat ik zo, en toch met een relatief harde klap, en geen enkele kras, niets. Natuurlijk verrast, maar toch wel blij. De psp is zeer zeker een stevig ding
LAST.FM - XBL: edraket14519/11/12 NEVER FORGETno votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 15:03 #5Member
- Registered
- 23/12/03
- Location
- Gent
- Posts
- 1,575
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
mooi story
+1
no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 15:04 #6Platinum Member
- Registered
- 02/06/05
- Location
- gentbrugge
- Posts
- 11,439
- iTrader
- 30 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 154/176

Gij moet verhalen beginnen schrijven!! Mooi uitgelegd! Ge hebt idd geluk gehad da der geen grote kras op u scherm is gekomen. Maar 't gevoel da je omschrijft als je em liet vallen is perfect omschreven! Ik voelde me ook zo toen de mijne uit m'n handen ontgliptte (zie topic: kosten aan m'n psp) Ik had weliswaar iets minder gluk en m'n o-knopke is half kapot maar nog bruikbaar maar gelukkig is er ook niets aan 'n scherm
Mijne psp heeft wel gene naam
Critical killing is an art unto itself... And I am Rembrandt, sucker!
PSN: teknohol1cno votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 15:04 #7Member
- Registered
- 26/01/03
- Location
- Aartrijke
- Posts
- 1,116
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 15:41 #8MemberyusPuteanus
- Registered
- 01/07/02
- Location
- Puteanus Towers
- Posts
- 2,938
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/3
iemand, vlug, waarschuw de redactie, dit is frontpagina stuff

EDIT: hmm ik zou het alleen nog iets langer maken, maar dramatisch is het zeker genoeg
Lid van Pynnock Ridders Horstno votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 15:45 #9
Thanks voor replies manne..uhm..ik kan het gerust wat langer maken hoor. Aan hoeveel regels had je gedacht? Tuurlijk, ni te lang, anders wordt het percies gezaag van een oude, zielige nerd
Last edited by Kenshin; 07-09-2005 at 16:03.
A thousand words, a thousand images. None comprehend the beauty around us.no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 16:37 #10Approved 9liver
- Registered
- 06/03/03
- Location
- Humbeek
- Posts
- 1,879
- iTrader
- 23 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/17
hihi, mooi verhaal.
no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 17:09 #11
Amai, je hebt idd talent!
Last edited by Raven2003; 07-09-2005 at 17:38.
no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 17:19 #12

Prachtig verhaal , +1
Laat ons horen van je verdere avonture
no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 17:36 #13
lol, zalig geschreven
PSN: Carreon_TOno votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 17:37 #14
all hail de square knop
no votes
Reply With Quote
-
07-09-2005, 17:56 #15Approved 9-lifer
- Registered
- 19/01/05
- Location
- Overpelt
- Posts
- 16,937
- iTrader
- 16 (95%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/20
LOOOL ! leuk verhaal kenshin!
heb je even ferm geluk gehad
had ook zoiets met mijn gba 
daar was wel een kras over het ganse scherm
heb ik em doorverkocht aan men domme buurjongen
no votes
Reply With Quote
)
