Thread: Warsow
-
04-09-2005, 19:29 #1
Warsow
In afwachting van quake4 is er zopas een nieuw spel uitgebracht, tis precies q3 met toevoeging van cpm.
Rail, rocket, shotgun, grenade enz zit er allemaal in.
Tis een standalone versie trouwens, en het is in totaal 10MB. (-_-)
Het spel zelf is hier te downloaden: http://w1ck3d.net/downloads/warsow/W...ayer-0.06a.exe
Mensen die duel zoeken: #poker.be op quakenet.no votes
-
-
04-09-2005, 19:32 #2
heb je er quake 3 voor nodig ? en zijn er al veel mensen die het oline spelen ?
ik wil niet voor niks een game downen...no votes
-
04-09-2005, 19:37 #3
Ehm, ik zeg toch, een standalone versie, ik denk dat het op de q3 source is gemaakt.
En er zijn altijd servers te vinden met volk op, behalve als ze upgraden.no votes
-
04-09-2005, 20:59 #4
Het is gemaakt op de Q2 source, en is een beetje het beste van de quake-series. De wapens zijn al zo goed als vermeld. Je hebt ook aircontrol & double jump. a la cpma dus. Maar ook dodge & walljump, a la UT

Tof duel spelleke, #warsow @ Qnetno votes
-
04-09-2005, 22:07 #5Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Ottenburg
- Posts
- 4,220
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/33
Iets teveel wannabe-pro naar mijn mening
Gemaakt door gasten die zichzelf de top wanen en die vinden dat een pro-game 0 textures moet hebben en alleen 'skilled' tricks en mogelijkheden.
Nuja, tis wel cool om eens te spelen en proberen, maar het is volgens mij alleen leuk als je het op hoog niveau tegen andere spelers van hoog niveau kan spelen om alle mogelijkheden te volle te benutten.
Maar zo een game is er al.. Quake3 OSP/CPMA ;pno votes
-
04-09-2005, 22:11 #6Who's that riding into the sun.
Who's the man with the itchy gun.
Who's the man who kills for fun!
Psycho Dad !no votes
-
04-09-2005, 23:28 #7
Kan mij geen reet schelen wie dat maakt, als jij liever een spel hebt dat je niet kan tweaken kan je ook iets anders zoeken. Niet slecht bedoeld ofzo maar dat het door "echte" gamers is ontwikkeld kan ik alleen maar toejuichen.
De snelheid zit erin, alleen moet er nog wat veranderd worden aan de rocket.
Maybe wat meer splashgamage toevoegen ofzo.no votes
-
04-09-2005, 23:37 #8
hah black : p
'kga gene flamewar starten mor anyway
warsow is gebaseerd op fun, der zijn maar weinig mensen in het wsw team die niet beseffen da het niet te doen is om het op te nemen tegen de grote games alla q4.
maw het wordt gemaakt (gebaseerd op de q2 engine zoals n3o al zei), by gamers for gamers. We letten wa meer op gameplay dan op graphx op dit moment. En de keuze van celshading te gebruiken gaat volledig aan jullie zijn, ne keer dat den main engine wa op punt sta zal je die cel shading kunnen aan/uit zetten vanuit je cfg.
het doel van wsw was om een fast-paced shooter te zijn, met veel variatie... om een voorbeeld te geven: der zijn nog wapens in ontwikkeling die wel eens heel indrukwekkend gebruikt zouden kunnen worden in ctf (ik denk aan een wapen die je vijand vertraagt tot op een zeker punt -> ammo enzo), etc etc
over textures, artwork komt met een prijs, wij zijn al content dat we de huidige gfx artiesten hebben om het spel te maken wat het nu is : p
het is gratis en open source, in godsnaam, heb toch wat respect voor mensen die er echt wel tijd in steken : p
--
het wsw teamno votes
-
05-09-2005, 00:01 #9Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Ottenburg
- Posts
- 4,220
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/33
Ok, ge hebt wel een punt dat die mensen het nog steeds gratis & vrijwillig doen.
Maar ik kan het gewoon niet goed af dat sommigen -niemand bepaald op het forum hier- zich hautaine gedragen omdat ze een 'pro-game' spelen. Ik heb evenveel 'respect' voor iemand die Q3 speelt als iemand die SoF2'ed of COD speelt.
En ja, het is niet echt mijn type van game. Het is niet echt een game waar een leek kan van genieten vrees ik. Enkel de mensen die spelen en oefenen om beter te worden en zich naar de top te werken.
Is het dan zo tweakbaar? Het is al helemaal getweaked op voorhand, nie?
Btw, gewoon om te weten, wat is uw taak/functie in het wsw team, nip?no votes
-
05-09-2005, 00:10 #10
eh
het klinkt gay ; -)
hoofd betatester
komt er op neer dak
1 veel typwerk heb
2 mijn testers actief moet houden met de laatste builds
3 af en toe goe babbel met blemis/acid/solomonk over wat en hoe ze iets gaan uitwerken in wsw (da zijn de dev mensen)
4 ook tegen iedereen ga babbelen die niet bij de beta testers behoren, en vragen wa ze vinden da er kan verbeteren enzovoort
maw: shoot ; -)no votes
-
05-09-2005, 00:18 #11
ffkes om het wsw verhaal af te maken:
warsow zelf, komt in feite voort uit een e-roman geschreven door solomonk. Da was zo een beetje een boek waar em constant aan schreef, met input van wat mensen. Uiteindelijk dachten ze da het nogal cool ging zijn om da in't echt uit te werken, zo hebben ze uiteindelijk gezocht achter mensen die kunnen coden, gfx doen, sfx doen, etc etc. De hoofd designer van het team: blemish, is iemand die vroeger nog in het cpma dev team gezeten heeft (start spamming : p) en die heeft er zo zijn eigen gedacht op nagehouden... behold wsw
maw alles omtrent wsw, is in feite iets waar die vent al heel lang aan gewerkt heeft, cool innit?Last edited by NipSo; 05-09-2005 at 00:24.
no votes
-
05-09-2005, 10:01 #12Approved 9-lifer
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Boechout
- Posts
- 3,081
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
als mijne bak helemaal gefixed is, ga ik dees eens bekijken se, ma kben maar een avg speler op zich dus als het echt zo pro gericht is, ga ik er ni veel fun aan hebben denk ik
Visit www.holysh1t.net and http://tv.holysh1t.net and join #qlpickup.eu for Quake Live CTF (and TDM) pickup!no votes
-
05-09-2005, 16:03 #13
Mm, das eigenlijk helemaal niet zo pro gericht ze. Niet meer of CPMA. En ik kan mij voorstellen, jullie spelen toch ook al een hele tijd OSP, dat je toch ook op aanzienlijk niveau zit. Dus.. ?
no votes
-
05-09-2005, 18:00 #14Approved 9-lifer
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Ieper
- Posts
- 1,353
- iTrader
- 2 (75%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
kvinnet een zalig game

Dat voor maar 22MB download, echt toppie
no votes
-
05-09-2005, 18:44 #15
Een "pro-game".
Das gewoon belachelijk gezegd, welke pro speelt er dan dat spel?
Getweaked word er zoiezo, als ze het zelf al gaan doen, des te beter!no votes
