Thread: [HL2] Computer Gaming World info
-
27-08-2005, 22:54 #1Member
- Registered
- 14/10/02
- Location
- The Matrix
- Posts
- 7,303
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/20
[HL2] Computer Gaming World info
Dit komt allemaal uit de oktober versie van CGW. Een abonnee heeft hem al eerder gehad en een deel info al gepost op HL2.net, de cover vind je hier: http://www.icedeagle.net/images/cover%20shrunk.jpg
Er staat info in over alles van Valve: Aftermath, Lost Coast, DoD: Src, zelfs Sin Episodes.
Ik ga even alles opsommen:- Lost Coast zou beschikbaar moeten zijn op het moment dat je het leest, dus nog ongeveer twee weken
- Day of Defeat: Source en Aftermath zouden niet zolang erna volgen
- Lost Coast bevat een director mode. Hierin worden kleine hints gegeven over waar je kan naar toe lopen, op klikken en iemand van Valve zal vertellen over de ontwikkeling van de level ofzo en zal comments geven. Het zal ook spoilers geven over wat er nog komt in de level dus het is het beste om eerst met de director's mode af te spelen.
- Lost Coast zal naast zijn functie als tech demo ook nog iets anders doen: Spoiler:
- Aftermath bevat een nieuwe AI om te werken met allies en samen te werken
- Op de vraag of de Hydra terugkomt, moet Marc Laidlaw (de schrijver van Valve) glimlachen en zegt: "Mossman came from Half-Life -- she was a character we couldn't pull off until Half-Life 2. So I'd say that none of our ideas, if we're attached to them, ever necessarily go away."
- Valve plant om een nieuwe episode van Half-Life 2 elke drie maanden uit te brengen en geven ze daarna dan uit in een retail box set die meerdere episodes bevat (zoals SiN episodes).
- Steam wordt momenteel helemaal hermaakt
- Hij vindt ook dat Microsoft's nieuw OC Vista niet de problemen zal oplossen. En hij zal het wel weten want hij is een ex-microsoft werknemer.
- Ook zei hij dat de x360 een 'pain in the ass' is omdat je niet kan vertrouwen op de harde schijf, want het is een optionele feature.
Edit: Het is verboden om scans te plaatsen op dit forum, maar het bevat ook een zeer handige PM functie *hint* *hint*Last edited by Captain Insano; 28-08-2005 at 12:03.
"At the beginning of the Portal development process, we sat down as a group to decide what philosopher or school of philosophy our game would be based on. That was followed by about fifteen minutes of silence and then someone mentioned that a lot of people like cake."
- Valveno votes
-
