Thread: Thorium Veins zijn schaars?
-
25-07-2005, 15:13 #1Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Boortmeerbeek
- Posts
- 490
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Thorium Veins zijn schaars?
Aangezien ik nu vrij kort aan mijn lvl 60 begin te geraken en graag mijn Blacksmithing op 300 wil krijgen om die Master Stormhammer te maken zit ik met een heel groot Thorium Bars te kort.
Aangezien ik er al 20 nodig heb of meer om 1 item te maken dat mijn BS omhoog brengt ben ik gisteren heel de dag op zoek gegaan naar Thorium Veins.
Helaas vond ik er bijna geen.
Is dit zo op elke server of had ik gewoon pech die dag?
Ben in Azshara, Searing Gorge, Un'Goro Crater, Eastern & Western Plaguelands geweest.
In totaal had ik 10 Thorium, 20 Truesilver en wat Gold Ore gevonden.
Thorium vind ik dus gewoon veel te weinig.
Iemand een idee waar ik deze iets makkelijker kan vinden? Een gebied waar er veel zijn of niet?
Vind het niet erg om rond te lopen hiervoor maar een ganse dag voor zo weinig is ook een beetje teveel van het goede...
en 7g-10g betalen op de AH voor 20 Bars waar ik 1 item mee kan maken is ook niet altijd te doen.
Iemand enige tips voor een Miner om aan Thorium te geraken?And then there was light...no votes
-
-
25-07-2005, 15:23 #2
ne maat van mij heeft mappen, waar alle thorium veins aangeduid staan, dus das rap geld verdienen op AH
no votes
-
25-07-2005, 15:35 #3Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Boortmeerbeek
- Posts
- 490
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
En kan ik ook een copieke van die kaarten verkrijgen?
And then there was light...no votes
-
25-07-2005, 15:56 #4Member
- Registered
- 29/08/04
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 3,110
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/28
ik heb het aan een guildy gevraagd en hij zegt in het midden van ugoro
bij de elemental firesno votes
-
25-07-2005, 16:03 #5Member
- Registered
- 27/11/03
- Location
- Sint-Niklaas
- Posts
- 591
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Hmmm probeer es Blasted Lands. Ik heb daar al es wa thoprium gevonden maar vtwaren wel geen Rich Thorium Veins. Toegegeven ik vind et raar da ge zo weinig hebt gevonden in Un'Goro. Daar heb ik al 3 Rich Thorium Veins gevonden= 12 Thorium in een uurtje. Ma ik denk dat da puur geluk was.
WoW chars:Zealbringer- 60 Paladin op Bladefist [Revived and kickin arse]
Kerenas- 41 Priest op Turalyon (voorlopig in de koelkast)no votes
-
25-07-2005, 16:12 #6Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Boortmeerbeek
- Posts
- 490
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Kan natuurlijk ook zijn dat er nog 100 andere mensen bezig waren met thorium te minen en mij telkens voor waren met die veins, aangezien die verdwijnen nadat ze gebruikt zijn...
Moet nog 8 punten omhoog met BS en hoop dat de dingen die nu in't rood staan nog tot 300 in rood blijven staan. Dan zou ik nog een 200 thorium moeten hebben en wat rugged leather + van die crystals uit un'goro crater.
En dan naar Stratholme gaan om mijn Hammersmith quest te completen.Last edited by GoBBLiN; 25-07-2005 at 16:51.
And then there was light...no votes
-
25-07-2005, 16:19 #7
mja ik ben ook miner en bs, mining staat op 300 bs 274
enige waar ik redelijk wat thorium al heb gevonden is ungoro int midden en aan de randen mor voor de rest nergens echt veel, héél zelden in de plaguelands mor das meestal mithril, en in de blasted lands altijd van die kleine veins waar tyoch niks uitkomt
greetz
loxodon op sunstrider
ik heb zoveel spijt van het kiezen van blacksmith want het sucked gewoon....ik kan er weinig of niks met verdienen en dingen zelf maken voor m'n eigen zit er ook ni echt in.
nog efkes als ek m'n lvl60 wapen heb en dan verander ik naar engineering voor mijne pala een beetje pvp kracht bij te geven....no votes
-
25-07-2005, 16:23 #8Member
- Registered
- 08/12/02
- Location
- Dendermonde
- Posts
- 1,697
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
beste plekken voor Rich Thorium Veins :
- Un'Goro : de vulkaan int midden. Zijn aantal spawn plekken langs gehele omtrek van de vulkaan, op den duur leert ge ze wel vanbuiten. Is wel steeds maar 1 vein tegelijk denk ik, het beste is om terwijl ook de fire elementals te farmen en zo steeds in cirkels rond de vulkaan te gaan.
- Azshara : het noorden, waar kampen zijn van Timbermaw Furbolgs, Blood elfs en Satyr's. Bij bijna elk Timbermaw kamp is een spawn point, ook aan de satyr kampen. Bij de blood elfs is het al lang geleden dat ik nog een gezien heb, meestal mithril daar. Ook af en toe eens meer zuidelijker gaan, naar die grote tempel van de naga's. Achter de temple zijn 2 spawn points. Ook veel chest spawns mogelijk die het hier extra aantrekkelijk maken.
- Burning Steppes : her en der te vinden, buiten meestal niet in het uiterste oosten (dus ten oosten van de berg van de ogres). Wederom veel chest spawns ook, wel zwaardere mobs als Azshara.
Die gebruik ik het meeste, zijn ook nog areas met aantal spawns. Bv. Eastern Plaguelands in de Scars met oozes in, en in de Noxious Glade. Of een DM East run doen en op de gang na eindbaas zijn 3 veins
Voor Small Thorium Veins : zuidelijke helft Tanaris en die insecten nesten, Blasted Lands,...no votes
-
25-07-2005, 16:31 #9Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Blankenberge
- Posts
- 13,105
- iTrader
- 53 (100%)
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 5/49
die maps enzo maken ni zo veel uit. hangt er gewoon vanaf van hoeveel mensen er aan het minen zijn
Used to be: q-ball_NBK
Unieke kleur voor uw wagen? Car-wrapping is dé trend! Auto laten wrappen bij wrapz.be!
Facebook: wrapzbeno votes
-
25-07-2005, 16:56 #10no votes
