Thread: delta force extreme
-
17-07-2005, 23:55 #1
delta force extreme
hallo, ik had voor de fun eens de demo van delta force extreme gedownload en gespeeld. Ik vind het wel een tof spel en kan het ook redelijk goed. Heeft hier iemand misschien al de volledige versie? is het de moeite waard? zijn er veel spelers/clans? en waar kan ik het vinden?
no votes
-
-
24-07-2005, 19:24 #2
Ik vraag mij da ook af, voor €20 kan je niet sukkelen eigenlijk, 't is peisek gewoon hetzelfde als de df's van vroeger, veel beter afgewerkt (het ziet er imo beter uit als je speelt, dan op de screens
).
Maar ben echt beugespeeld op df, te veel gespeeld vroeger... .Never argue with an idiot: they'll bring you down to their level and beat you with experienceno votes
-
26-07-2005, 15:10 #3
Het is te snel uitgespeeld in sp om zijn geld waard te zijn. mp heb ik nog niet kunnen proberen, maar het schijnt daarin wel heel goed te zijn.
no votes
-
26-07-2005, 21:12 #4
Het is zeker €20 waard
, de mp staat delta force om bekend he.
Never argue with an idiot: they'll bring you down to their level and beat you with experienceno votes
