Thread: Hoe het begon ..
-
24-06-2005, 00:02 #1
Hoe het begon ..
Weet ik niet exact , het was men mama , die ermee op de proppen kwam .
Het was 22 december 2003 , 2 of 3 dagen voor dat de Kerstman kwam , en de kerstboom gevuld lag met pakjes. Men moeder had geen idee , wat ze voor mij zou kopen. Dus ging ze maar naar de Fnac en kocht ze het best verkochte spel atm . CALL OF DUTY .
De dag dat de kerstman ging komen , was ik echter al 2 dagen vollenbak cod aant spelen .
Ik had nog niks gehoord over het game zelf, noch van vrienden, noch reviews gelezen .
Het game was zo verslavend, dat ik nauwelijks tijd nam voor andere dingen .
Ik startte algauw een derderangsclan op : “aD” . Toen ik een stuk of 4 dagen cod aan het spelen was, vroeg iemand om me clan te joinen. Ik stemde direct toen , zonder een TO te doen (wat was ik een noob). Na een tijdje cod gespeeld te hebben (1 week ) zocht ik iets groter. Ik zocht members met veel potentieel. Zo vond ik byter, wazzie , etc .
Nog beter nieuws vernam ik , toen Dilinja me vroeg of ie mocht joinen. In 2 weken , had ik al een goed squad opgericht. Het was tijd voor vernieuwingen. Niemand kende de beruchte clan “aD”. Dus zochten we een multigaming clan. Titov regelde ,dat we bij boozze mochten. I’n men rtcw tijd , wou ik altij al bij die clan gaan , maar ik was te jong (13
) . Dit ff terzijde .
Toen begon er iets groot , met wat nieuwe mensen te recruiten kwamen we bij : conn .
Conn was iemand die veel vrije tijd had , en wel altij eens zin had in een cod war.
Onze voorlopige line-up zag er zo uit :Byter , Wazzie , Dilinja , Conn , Ecu .
Na wat geruchten gehoord te hebben , bleek het een feit te zijn . De bekende rtcw clan [ACF] stopt met gamen. Dus hun cod squad was teniet gegaan. Ik was dolblij toen reality en renz bij ons zaten. Met Renz op kop , die wel altij tax maakte, ging het goed. Na een paar weken , was bzz geen derderangsclan meer , maar was het een echte vriendenband geworden. De sfeer in bzz was geweldig. Een Wazzie die werd beschuldigt van cheats. Een Byter die altij wel zalige opmerkingen had. Nen beir van Antwerpen ,Dilinja genaamd , altij in een goed humeur , en klaar voor ne war. Een Renz die niets anders deed dan zagen en tax maken. Een Reality , die constant nades zocht en nen waren Oilsjteneir. Nen Flip Kowlier fan , de conn .
Op een dag was ik door het dolle heen , RENZ WAS WEG. Dus tijd voor iemand nieuws , iemand die perfect bij ons past. Ik heb niet lang moeten zoeken, zijn naam was fredjen , of voor de cod’ers , de Co.
Niet lang na dat Co gejoind was, ging het ff slecht met bzz. Byter stopte met cod (HIJ STOPTE DUS ECHT EH !!88!!8) 2 dagen later , zag ik byter op een public(JAWEL HIJ SPEELDE TERUG COD !!88!!8) en vroeg hem :” of hij bzz ni terug wou joinen.” Met men charmes (dikke nek) was byter terug in bzz.
Iedereen kent Dajackal of Davy wel. Die kerel met zen grote skoenmaat (
).
Hij werd onze nieuwe man in de line-up. Samen met Co en Davy, hadden we een totaal andere line-up: Byter , Wazzie , Davy , Reality , Co , Conn , Dilinja , Ecu.
Samen hebben we een paar lans gedaan. O.a. Fom , Clw . We hadden zelf een BooZZe t-shirt met onze naam op
. Maar zo’n verhaaltjes duren niet lang. We zochten nog iets groter.
We kwamen bij BSV terecht. Bsv was al een topmohaa clan met veel potentieel. Het was een unieke kans. En kansen moogde ni laten liggen (zei men mama altij). Bsv was voor mij een tijd van goede resultaten , veel plezier en vooral een nieuwe wending in cod. Namelijk :”CLIPPEN.” Ik weet nog die war tegen Victum. Het waren precies muren da schoten. Met veel tagchanges behaalde we de finale van de opencup. Het was een helse tocht. Maar de laatste tijd was BSV niet meer actief. Dus verloren we de finale tegen GUMMI.
Na die finale is BSV in elkaar gevallen. Het is raar , iets dat je opbouwt een echte vriendenband, die dan in 1,2,3 in elkaar valt. Maar na slechte tijden komen natuurlijk weer goede tijden. Het duurde niet lang , of ik, conn, co joinden Da.
Da was een nieuwe groep mensen die ik leerde kennen. Het beviel me daar direct. Ik kan niet veel zeggen over Da , wat ik wel kan zeggen is dat Da meer is als gewoon een clan via pc. Het zijn irl vrienden geworden, rafe en vetje zijn al blijven slapen bij mij, ik ga in de zomervakantie naar hun (hopelijk) .Morge (vrijdag) gaan we na een dikke partiiiiiiiii.
Da is een clan waar ik nog graag heel men gametijd wil bijzitten. Rtcw2 wil ik met hun meemaken, de dag dat Co ooit een lief vindt, de dag dat sticky zijn haardos afdoet, noem maar op.
Het is dus bewezen dat men ¾ van een tekst NIET leest , ma da kan mij dus just niks skelen, want ik heb er men plezier in gehad, en ik hoop gulle ook na het lezen van deze tekst
#-=[bzz]=-
#bsv
#dark.alliance
Thanks To : bsv crew , bzz crew , da crew , titov , ferd , crx , die het mogelijk maakten voor deze heerlijke tijd .
(sorry alsek een paar mensen vergeten ben , ma ge moet begrijpen , ik skrijf ier een verhaal neer dat meer dan 1,5 jaar van me leven in beslag heeft genomen
)
Last edited by AhReNd; 24-06-2005 at 00:41.
no votes
-
-
24-06-2005, 00:04 #2
lekker peken! LEKJE
edit: sticky en haardos? boven of onder?yu he bitchesno votes
-
24-06-2005, 00:08 #3Member
- Registered
- 11/12/04
- Location
- Dendermonde
- Posts
- 488
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
wow
tijd te veel#tempkids21:57.00 ( @kikooo|slingert ) ik sta voe et ogenblik aan de kant van gerechtigheidno votes
-
24-06-2005, 00:10 #4no votes
-
24-06-2005, 00:11 #5Member
- Registered
- 11/12/04
- Location
- Dendermonde
- Posts
- 488
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
koop een dagboek?
#tempkids21:57.00 ( @kikooo|slingert ) ik sta voe et ogenblik aan de kant van gerechtigheidno votes
-
24-06-2005, 00:12 #6no votes
-
24-06-2005, 00:28 #7
nice verhaal ecu, als'k es tijd over heb zal'k mss ook nog wel ies zoiets doen :')
no votes
-
24-06-2005, 00:37 #8Member
- Registered
- 24/09/03
- Location
- Vorselaar
- Posts
- 2,567
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
lool mooi verhaal
visit LowLandLions.comno votes
-
24-06-2005, 00:45 #9Member
- Registered
- 07/08/04
- Location
- Kortenberg
- Posts
- 595
- iTrader
- 1 (67%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
nice maar ge zijt mij vergeten
no votes
-
24-06-2005, 00:51 #10Member
- Registered
- 24/09/03
- Location
- Vorselaar
- Posts
- 2,567
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
miss wou hij je wel vergeten
^^
visit LowLandLions.comno votes
-
24-06-2005, 01:13 #11Member
- Registered
- 18/07/03
- Location
- Limburg
- Posts
- 3,733
- iTrader
- 27 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/13
spoel je mond met zeep
no votes
-
24-06-2005, 01:18 #12Member
- Registered
- 26/04/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 2,220
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Tot in augustus, Timmeke :')
We all lof u !
Co een lief? :o Sticky zonder krullen? :o Spring a Znigga?
rAfe a lounge boy ?
Maxx en zeep ? mORNGEN FOM
9lives.be: Call of Duty 2 Server Administrator
#Dark.Alliance: Manager -|- www.Da-Gaming.beno votes
-
24-06-2005, 01:29 #13
veteran ne baby met fien?-_-?
da zide vergeten!
yu he bitchesno votes
-
24-06-2005, 01:31 #14Approved 9liver
- Registered
- 26/03/03
- Location
- Eeklo
- Posts
- 4,605
- iTrader
- 96 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/7
no votes
-
24-06-2005, 01:36 #15Member
- Registered
- 13/12/03
- Location
- Markegem
- Posts
- 3,775
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
luckers ;(
ik wil ook komen ;(
en eCu, ik vind dat uw lief mohaa-vriendje (
) ook wel een plaatje in dat aangrijpelijke verhaal verdient
IK HOU VAN NEGERPIKKEN IN MIJN ANUS.no votes

