Thread: something's on my mind...
-
20-03-2005, 14:38 #1
something's on my mind...
...and i don't know if i can take it (Restless Youth)
enkele bedenkingen bij de ET/game/...-community van tegenwoordig.
1. what the fuck gebeurt er tegenwoordig op IRC? de ene rotte take-over na de andere? wie amuseert zich hiermee? amai, wat is het leuk om 'onschuldige' gamers te dissen en hun channel over te nemen. al moet ik ook toegeven dat er veel domme mensen zijn die hun Q-auth ZOMAAR geven aan gelijk wie die zegt dat hij van Quakenet is. -_-
2. ik kan er niet meer tegen, tegen al de cheaters tegenwoordig. je bent bijna abnormaal als je nog nooit gecheat hebt. voelt het dan zo goed om 1337 te 'zijn'. CHEATING IS LIKE MASTURBATING: IT FEELS GOOD WHEN U'RE DOING IT BUT AFTERWARDS IT MAKES U REALISE HOW SHALLOW AND FAKE U'R LIFE REALLY IS!!! en dan dat nicklamen er nog bij... als je cheat, probeer het dan niet op een ander te steken... (men kan ze tegenwoordig gelukkig al een beetje opsporen, dat is dan ook het ENIGE goede punt van www.yawn.be
)
3. nog een punt is dat alle clans tegenworrdig een multigaming clan willen joinen... sup with that? ik heb niks tegen multigaming, maar er zijn verdorie al clans die na 3 weken al in 4 verschillende mulitsquads hebben gezeten. en dan heb ik het hier nog niet over meerdere ET squads per clan. de gamers willen het zich veel te gemakkelijk maken tegenwoordig. zelf een clan uitbouwen tot iets deftig en een naam maken in de community ( en mssn zelfs sponsoring bereiken) duurt veel te lang. "kom we joinen een goeie clan zodat we alle luxes hebben, hoewel we geen fluit kunnen gamen"
4. ik weet zeker dat er nog iets was, maar dan kom ik er later nog wel op terug :\
attn: admins: als dit irrelevant is, dan delete je hem maar
zo ik voel me al een pak beter, dit gezegd zijnde
#icarus
/senn outelle moe is elle vano votes
-
-
20-03-2005, 14:39 #2
n/o tegen niemand!!
sorry voor eventuele typo's
^^elle moe is elle vano votes
-
20-03-2005, 14:41 #3
wa doede er aan e!
no votes
-
20-03-2005, 14:44 #4
5. Het overdreven zielige gewhine op de tn servers !!
6. Het overdreven wannebee gedrag van sommigen.
Disno votes
-
20-03-2005, 15:53 #5
twas derjuist (lees nu) weer erg op tn trouwens, weer heel wa volk aant whine
echt nie plezant hoor.
Van da multigaming-gedoe, daar kan ik ook inkome, 't is altijd al zo geweest maar tegenwoordig is het nog een pak erger. Is in alle communities zo : Dan heb je een clan die ongeveer een week bestaat , en dan denken ze dat ze "orga" en "sponsor" nodig hebben, en als dat niet lukt joinen ze een of andere multigamingclan (met leete naam) die hen ook al helemaal niets te bieden heeft. Zoals je zegt, ik begrijp er niks van. Kijk naar bzz, we bestaan al 3 jaar zonder multigamingclan, noch sponsors
no votes
-
20-03-2005, 16:31 #6
ja boozze zijn naar mijn mening bijna allemaal volwassenen of bijna volwassenen
DIe hebben job, dus het betalen van server etc. gaat toch al een stuk makkelijker, dan bij een clan met pubers
s1Mii QcK+
L2 : Orc Warrior lvl 5xno votes
-
20-03-2005, 16:34 #7
ohja dat kan een groot probleem zijn natuurlijk.
Stel dat je met +/- 8 bent in je clan en je koopt een server voor 25EUR / maand (wat niet overdreven is) :
25 / 8 = 3.125 EUR de man per maand.
Kan een groot probleem zijn hé
Disano votes
-
20-03-2005, 16:58 #8Member
- Registered
- 03/08/02
- Location
- Munsterbilzen
- Posts
- 5,832
- iTrader
- 11 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/23
eigenlijk wel zenne

maarja, 't is wel waar...
onze server (dwvf) is nu ook onderweg, ik offer der ook een halve maand zakgeld aan op, maar eigenlijk is da nu ook weer nie zo veel he?(10€, en dan hebben we onze server 6maand)
en neen, wij zijn geen multiclan
cheaten sux, gelukkig nog niet al te veel mee te maken gehad...
nog leuker wordt het als blijkt dan een clan waarmee een war geregeld is, plots niet meer bestaat omdat ze voor de 35.000ste keer van naam veranderd zijn...no votes
-
20-03-2005, 17:39 #9
lal, helemaal gelijk, geen respect et comm van vandaag drr benk ook gestopt, als je iemand like 20 maal pwnt zegt hie nog noob tegen je en je suckt whateva, als iemand mij zouw pwne zeg ik gewoon woow je bent veel beter, kben nog effe wa oefenen PUNT.
mchlno votes
-
20-03-2005, 17:51 #10
was daarnet op tn aant spelen. map was goldrush, ik als axis. 'k was in de bank als Lt en 'k zie dat der nog een medic zat, 'k geef hem wa ammo en der komen just allies binnen. twas 2vs2. ik tegen een medic, 'k leg hem om en men teammate tegen een Lt, en hij wordt gekilled. ik dan tegen die lt, ik ook dood.
meneer oh so leet medic van men team schijt me dan nog uit voor noob.. niet dat het me echt kan schelen maar 't steekt ferm tegen dat die kindjes altijd hun commentaar klaar hebben. ipv eens hun grote bek te houden.no votes
-
20-03-2005, 18:05 #11Member
- Registered
- 14/04/04
- Location
- Herzele
- Posts
- 494
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
like i always say
#care[EHR]LezZ
no votes
-
20-03-2005, 18:14 #12
De jeugd van tegenwoordig =/
SHFTdkTrp : ]
<3 Caps, Bana,Urki, Trutje, Fubro en Exorikos!no votes
-
20-03-2005, 18:17 #13
1) kunt ge weinig aan doen, als die gasten zich daar mee amuseren... tis ni leuk maar ge moet gewoon voorzichtig zijn.
2) cheaten en nicklamen zal er gewoon altijd zijn... probeer je er maar bij neer te leggen, maar zeg niet te snel tis een cheater als je 1 keer geownd word met 4hs.
3) Een multigamingclan heeft alleen nut als je er iets voor in de plaats krijgt... Als je er niet tegenkunt is dat jouw zaak... maar er zijn wel multigamingclans die hun tijd steken in wat ze doen en alles serieus nemen. Hun aan hun beloftes houden. Je wilt natuurlijk altijd op een zo makkelijk mogelijke manier zoveel mogelijk krijgen en zo weinig mogelijk afgeven.
4)Hier stopt mijn bijdrage#xylonPowered by modtools.beno votes
-
20-03-2005, 19:08 #14no votes
-
20-03-2005, 19:15 #15no votes
