1. #1

    Registered
    30/07/02
    Posts
    673
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/5

    progear affaire ?

    Iemand de progear affaire gevolgd (aant volgen), is vrij grappig, precies een bende kindere in ne speeltuin. Resultaat is wel da we een jaar mogen fluiten naar nieuwe dumps (wat mss nog ni zo slecht is).
    no votes  

  2. #2

    Registered
    26/05/03
    Location
    Ieper
    Posts
    912
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    heh? wtf?
    no votes  

  3. #3
    zebow's Avatar
    Registered
    22/03/03
    Location
    temse
    Posts
    594
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    ja,

    ben vreselijk curieus nu, niks serieus op google gevonden, heb efkens gezocht.

    link anders?

    merci
    no votes  

  4. #4

    Registered
    30/07/02
    Posts
    673
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/5
    Het ganse voorval draait om cps2 game progear (een shoot em up).
    Ik weet niet compleet hoe de vork in de steel zit maar hoofdrol spelers zijn guru ( http://unemulated.emuunlim.com/ ) bekend om z'n dumping skills & dumps (roms maken van pcb's) die vooral meewerkt met mame project
    Razoola van cps2shock ( http://cps2shock.retrogames.com/ ) bekend omwille van het decrypteren van cps2 games (nuja decrypten omzeilen van de protectie eerder via xor'ing).

    tis vrij veel om samen te vatten maar je kan het hele ding wel volgen als je volgende threads en reply's leest :

    http://www.retrogames.com/cgi-bin/ww...sb=7#Post80586 eerste deel van de post daar zou een news post geweest zijn van razoola op cps2shock site.

    en nadien

    http://www.retrogames.com/cgi-bin/ww...sb=7#Post80612

    als je guru's site checked (http://unemulated.emuunlim.com ) zul je een nieuws post zien waarin hij vermeld dat hij omwille van dit ganse voorval een jaar geen dumps meer zal maken (kinderachtig maar kom). Mss draait hij binne paar weken wel bij. maar op zich een jaar geen nieuwe dumps voor mame zou ik nog niet zo slecht vinden, dan kunne ze een jaartje zich bezig houde met bugs in bestaande games te fixen.

    Wsl komen er nog wel dumps van andere partijen maar guru is altijd de man geweest aangezien hij over de beste tools (welke veeel geld kosten) en ervaring beschikt om aan rom dumping te doen. dus we moete niets spectaculairs verwachten kwa nieuwe rom dumps als hij er echt een jaartje tussen uitgaat.
    Last edited by joyrider; 03-01-2005 at 21:55.
    no votes  

  5. #5

    Registered
    26/05/03
    Location
    Ieper
    Posts
    912
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    oww nu benk mee.. mjah.. zou idd wel spijtig zijn (vinnik toch)
    btw, over rom dumps.. oe zit dat met cps3 roms? kheb gezien dat de Street Fighter III reeks nu ook in mame zit.. werkt da/enige kans op werken of ist nog allemaal wa brokkelig?
    no votes  

  6. #6

    Registered
    30/07/02
    Posts
    673
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/5
    Over die affaire, ge zou nog nen thread moete leze :
    http://www.retrogames.com/cgi-bin/ww...sb=7#Post80744

    Tis blijkbaar allemaal opgezet spel geweest om razoola nen hack te zetten en paar dingen (release van bepaalde roms) ingang te zetten. Der zullen dus toch nog dumps komen

    over cps3
    ik vrees da ge heeel lang gaat mogen wachten op cps 3, der zitten wel cps 3 games in mame (warzard bvb) maar die zijn er alleen als referentie.
    CPS3 is weer geencrypteerd en zolang ze niet weten welke encryptie methode gebruikt wordt (roms gedecrypteerd raken) is het onmogelijk ze te emuleren.


    Kijk naar CPS2 die encryptie methode is ook nog altijd niet bekend. Tis wel mogelijk cps2 spellekes te spelen via xors. en razoola (van cps2shock) heeft jaren werk gehad met trojans en hardware te maken zodat hij uiteindelijk de gedecrypteerde roms kon zien en opslaan.
    Door vergelijking van de geencrypteerde en gedecrypteerde roms heeft hij nen xor sleutel gemaakt (per spel) zodat als ge de geencrypteerde rom met die sleutel xor'ed ge de gedecrypteerde rom krijgt en het spelen ervan dus mogelijk maakt.

    Er zijn nog zoveel spellekes die onmogelijk te emuleren zijn puur doordat de roms,cpu's etc geencrypteerd zijn. (kijk maar is hier http://unmamed.mame.net/ meest voorkomende reden waarom die games niet gemuleerd zijn is encryptie) Mss is het wel mogelijk om via trojanning ook aan xor sleutels te raken en zo gedecrypteerde roms te krijgen maar de manne van mame zijn hier ni echt voor aangezien ze het systeem indentiek willen emuleren including encryptie/decryptie methoden. (daarom da razoola met zijn cps2 en xors vroeger zoveel controverse had veroorzaakt heeft er nu nog oneinigheid is tussen die manne). Razoola is wsl dan ook uw enigste kans op cps3, hij had ergens al eens vermeld dat hij zich ging bezig houde met cps3 encryptie wsl op dezelfde manier als hij met cps2 gedaan heeft. dus ja time will tell

    Ter info hier kunde wa foto's zien van cps3 games tis iets hehe
    http://www.system16.com/capcom/hrdw_cps3.html

    Iets wat we dit jaar of mss uiterlijk volgend jaar volgens mij wel gaan mogen verwachten zijn sega model 3 games. en wsl nen emu met hardware rendering voor model 3 ook. Kan bijna niet wachten om scud racer nog eens te spele
    paar wip shots vinde hier
    http://www.mameworld.net/vlinde/
    http://www.system16.com/model3/
    http://unemulated.emuunlim.com/m3status/
    Last edited by joyrider; 05-01-2005 at 20:02.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in