1. #1
    yannick's Avatar
    Registered
    16/09/02
    Location
    Antwerpen
    Posts
    2,211
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/2

    Serverlist cs:source????

    Ik heb een klein probleemke, kweet da ge het kon oplossen, ma kweet nimeer hoe. het probleem is dat ik geen servers zie bij find games (internet werkt, der is gene firewall die source tegenhoudt).

    Weet iemand de opl voor dit toch wel vervelende prob?
    alvast bedankt
    grtz
    no votes  

  2. #2
    ChroMe's Avatar
    Registered
    05/08/02
    Location
    Antwerpen
    Posts
    401
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    bij de filters wa frullen, dingen aan en afzetten, dacht dat het iets met anti-cheat te maken had, maat van mij had zelfde probleem

    Grtz ChroMe
    no votes  

  3. #3
    yannick's Avatar
    Registered
    16/09/02
    Location
    Antwerpen
    Posts
    2,211
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/2
    Kheb dus idd gevonden, bij servers staan alle servers met 1900 ping. Ik had m'n games gefilterd op <100. 1900 leek me extreem hoog, maar ik dacht, het komt mss door een vertrzging in steam waardoor deze verkeerd pinged. Dat was het dus ook, toen in op de server zat had iedereen een ping van 40.

    Hoewel mijn probleem opgelost is, kan ik nu niet meer zien welke servers echt met lag te kampen hebben en welke gwn verkeerd zijn gepinged. Dus mijn volgende vraag, weet iemand dit op te lossen?

    Alvast bedankt
    grtz
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in