Thread: ONS-Hectic Beta release
-
03-11-2004, 16:37 #1
ONS-Hectic Beta release
Vind je ook dat onslaught ver*****t is door de vehicles? Vind je het ook lastig dat zelfs een novice bot of de grootste noob in een goliath of leviathan tank godlike kan zijn? ONS-Hectic zou iets voor u moete zijn, de map layout is die van een CTF/BR/DDOM, met gewoon 2 powercores, en 1 node. Geen verdomde vehicles. Een CTF/BR/DDOM versie komt er waarschijnlijk later dan ook aan, als ik enkele positieve reacties heb hier en op andere boards waar ik gereleased heb.
Het idee heb ik ontwikkeld met een vriend die er ook van was overtuigd dat vehicles in games nog niet het-van-het zijn, we zijn toen samen beginnen mappen, ik was gestopt, hij deed verder, dan was hij gestopt, en ik was opnieuw begonnen en een weekje rustig mappen heeft ONS-Hectic opgeleverd.
Genoeg gebabbeld nu...
Screenshots:
Red Core Room
Middle Node Room
Download link:
ONS-Hectic-BETA.zip
Plezier ermee!
(commentaar is altijd welkom, als het maar netjes blijft)Last edited by Nicolaz; 03-11-2004 at 16:38.
no votes
-
-
03-11-2004, 16:54 #2
vervloekt ende verbanne zin die vihicles
glorie aan het voetvolk!!
kzalt seffes nekeer probere
de screes zage der toch al twijfelachtig uit
IT'S TIME.. TO GET.. FUNKY FRESH!!
ICB^LiteC: djeez , me ma zit mij hier rijstpap te voereno votes
-
03-11-2004, 17:27 #3Crew Member
- Registered
- 01/09/02
- Location
- Peutie
- Posts
- 7,664
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 0/105
- visueel oogt die map ni echt mooi
- de bedoeling van ONS zijn de vehicels he, 't is maar da 't ge 't weet. Maak anders een simpele dom of br map, verstandiger imo...Vanaf nu gaan we verder op BeyondGaming!
In deze thread wordt uitgelegd hoe je jouw account kan migreren.no votes
-
03-11-2004, 17:28 #4Member
- Registered
- 25/11/03
- Location
- A'pen
- Posts
- 2,537
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/14
Ziet er best OK uit.
Goed gebruik van textures en static meshes, nie teveel verschillende enzo.
Lighting vind ik ook vrij goed.
Ge hebt nog wel geen pathnodes voor bots, dus testplay zat er nie in.
comments:
*Hier en daar ne loszittende tegel in vloer is nie genoeg. Maak kleine hoogteverschillen enzo.
*Kzou ne pilaar onder de powernode zetten, dat maakt de kamer eronder wat interessanter.
*Ergens boven is er stikdonker plekje waar ge achter staticmesh kunt blijven haperen.
*Geen muziek, geen sounds.
*Texture alignment hier en daar foutje
Afwerken die handel.
Luck is what happens when preparation meets opportunity.no votes
-
03-11-2004, 17:56 #5
Een ONS map me 1ne node is meestal een spamfestijn van hier tot in Tokio.
Maak daar maar CTF van, zul je meer plezier van hebben.
En ONS=vehicles.
Moest er ne n00b ne godlike halen me ne Goliath dan zit waarschijnlijk de ganse server vol me n00bs. Heeft niks me die vehicles te maken.
2c
no votes
-
03-11-2004, 18:27 #6
Mijn map is mss niet fantastisch (ik weet dat ze da zeker ni is), ma gij zegt dus iemand in een goliath een gelijke kans heeft tegen iemand te voet 200 meter verder? Nen infanterist moet kweeniwa AVRILs schiete, terwijl iemand in ne goliath alleen maar moe mikke en schiete. en laat ons ni eens beginne over spam fests, want verbeter mij als ik fout ben, ma is da ni wa er gedaan word met vehicles? manta's die aan spawns af en toe eens passeren, leviathans da deployed bij een groep spawns staan? Kvint et trouwens ook altij leuk als mensen axioma's uitvinde, zoals ONS= vehicles. Kunde da staven?
no votes
-
03-11-2004, 18:33 #7
springt dan ook in ne goliat, dan gaat het wel gelijk op ;p
sapere audeno votes
-
03-11-2004, 18:38 #8
In elke map waar ne goliath in zit kom je ook ne manta tegen. Manta > Goliath.
En als ik je uitleg lees over da spawn killing, da kom je overal tegen maar wa normaal volk doet da amper. Tenzij je op die pruts servers speelt.
Maakt gij maar uw ONS map zonder voertuigen, khoop dat het succes heeft.Onslaught mode takes team combat to the next level! Opposing teams are pitted against each other to capture and hold strategic points in order to attack and destroy the enemy power core. Taking place in massive outdoor environments, here is where vehicular combat comes into its own. Flying and driving machines take combatants to the frontline and gigantic mobile battle stations serve as a platform from which to launch devastating attacks.
Da van mij was commentaar en ik ben beleefd gebleven.
no votes
-
03-11-2004, 21:39 #9
wonder, men post nog eens custom map op dit forum
map van pics af gezien gaat nog wel, ik bedoel, ge doet teminste al moeite om wa architectuur te creere en de mure op te breke, das toch al beter dan et gemiddelde wa hier gepost geweest is
en ons is wel degelijk voor vehicles, da voelt gewoon dead wrong aan te voet maar ja, as gij da wilt make go ahead
is trouwens al minstens 1 map die da doe, ons-draor ofzo
maak uzelf een duidelijk theme en richting die ge uit wilt, nooit een base vol teamgekleurd licht steke want das vrij horrible en deadly voor theme en sfeer en brand daarnaast een persoon zijn ogen uit en licht beter sourcen
tis ni mogelijk da het even bright is tussen 2 lampen in dan vlak naast een lamp he__________________
__________________no votes
-
04-11-2004, 10:38 #10Member
- Registered
- 26/02/03
- Location
- Wichelen
- Posts
- 422
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
eum, de lightning in bases/ powernode is nu wel klein bekke anders he, past nie helaaml, oogt bekke lelijk
+ powernode room is gewoon 3dbuzz tutorial video me een zwierke aan, voor de rest zouk es een CTF map make, iets uitgebreider..
nice tho als da uw eerste map esno votes
